Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III: nowy patch naprawi setkę błędów

17 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2012 o 23:13, xxAPOSTELxx napisał:

Dejv90 tak jest z każdą nową grą wydają bubla i potem łatają błędy...


Wiem, ale Ubi wiedzie niechlubny prym :( Na Uncharted 3 nie narzekałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powinni naprawić błąd z tymi pistoletami (nie da się mieć dwóch identycznych, tylko dwa inne). Do tego nie wiem czy inni tak mają, ale z tym specjalnym żelazem do wytwarzania broni ja mam jakiś problem... Ma się respawnować po każdej szybkiej podróży z tyłu domu w którym mieszka Connor. Fakt była tam taka drweniana skrzynia (w niej miały być), ale gdy ją otworzyłam znalazłam tylko plan nowego przedmiotu, a specjalnego żelaza nie było. Do tego skrzynia się nie respawnuje... :/ Wie może jeszcze ktoś, o co chodzi z tymi symbolami w AC3 podobnymi do tych co w poprzednich częściach? Pisze tak na angielskim AC Wiki, ale ja jakoś nic takiego nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:40, Dejv90 napisał:

> Dejv90 tak jest z każdą nową grą wydają bubla i potem łatają błędy...

Wiem, ale Ubi wiedzie niechlubny prym :( Na Uncharted 3 nie narzekałem...

Nie porównuj sandboxa do gry po sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bardziej rozeznany w temacie mógłby mnie poinformować kiedy w końcu jest premiera ? Na samym końcu artykułu napisane jest że 22 listopada a inne strony podają że 23 listopada.Termin wysyłki gry ze sklepu gram ustalony jest na 22 listopada.Jak to z tym jest ? piątek czy czwartek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:13, xxAPOSTELxx napisał:

Dejv90 tak jest z każdą nową grą wydają bubla i potem łatają błędy...

Serio myślisz, że w dobie dzisiejszego skomplikowania kodu i gier, wyłapiesz wszystkie błędy przed premierą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 15:57, ev1986 napisał:

Czy ktoś bardziej rozeznany w temacie mógłby mnie poinformować kiedy w końcu jest premiera
? Na samym końcu artykułu napisane jest że 22 listopada a inne strony podają że 23 listopada.Termin
wysyłki gry ze sklepu gram ustalony jest na 22 listopada.Jak to z tym jest ? piątek czy
czwartek ?

Na reklamach w Empiku też pisze 22 listopad, więc prawdopodobne jest, że gra wyjdzie we czwartek - ciekawe, kiedy Empik wyśle moją FE?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 16:00, Henrar napisał:

> Dejv90 tak jest z każdą nową grą wydają bubla i potem łatają błędy...
Serio myślisz, że w dobie dzisiejszego skomplikowania kodu i gier, wyłapiesz wszystkie
błędy przed premierą? :D


Jak nie napiszesz kolokwium na 3 to potem idziesz poprawiać, wychodząc z tej ideologii lepiej nauczyć się tak, żeby zdać na 3 i tak samo powinno być z aktualnymi grami. Włożą w produkcję więcej wysiłku to ominą sporą liczbę błędów i tego łatać potem nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 16:08, MisioKGB napisał:

Włożą w produkcję więcej wysiłku to ominą sporą liczbę błędów i tego łatać potem nie trzeba

Lol, gdzie kolokwium a gdzie gra zawierająca miliony linii kodu. Jeżeli myślisz, że da się zrobić obecnie bezbłędny program to gratuluję.

A jak koniecznie chcesz mieć te niby idealne gry, to daj miliony dolców na produkcję, daj grę milionom testerów i zapewnij co najmniej 5 lat testów przez tych ludzi. Może wtedy powstanie produkt bez błędów. I powtarzam, może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 16:27, Henrar napisał:

A jak koniecznie chcesz mieć te niby idealne gry, to daj miliony dolców na produkcję,
daj grę milionom testerów i zapewnij co najmniej 5 lat testów przez tych ludzi. Może
wtedy powstanie produkt bez błędów. I powtarzam, może.


A i tak nie wyeliminujesz wszystkich błędów - nie ma takiej opcji ;) Starcarft II był ile lat w produkcji? 7 lat? Też nie ustrzegł się błędów. Tak samo będzie z Grand Theft Auto V, które pojawi się w przyszłym roku.

Prawda jest niestety taka: im większy projekt, tym więcej miejsc, gdzie można zrobić błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdażało dwa razy utknąć w rużnych obiektach. Jedynym ratunkiem była szybka podróż. Zdażało się również że przeciwnicy lub zwierzęta się blokowały. Mam nadzieje że to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do daty premiery nie mam pojęcia kiedy w końcu to wydarzenie miałoby nastąpić. Faktem jest za to, że mój preorder był do odbioru w punkcie Go24 wczoraj czyli (21 listopada). Wprawdzie siętam pofatygowałem dopiero dzisiaj ale trójeczka już grzecznie siedzi na hdd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować