Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wampirza skradanka DARK opóźniona. Nowe screeny i długi gameplay w sieci

31 postów w tym temacie

Coś nie wróżę tej grze wielkiego sukcesu... Niby są uproszczenia i są one uzasadnione ale jakoś tak...
Może odtrącać narzucony z góry bohater, brak wyboru klanu i płci, ale z drugiej strony Cristoff też był narzucony a grało mi się fajnie. Na minus też mogę podać brak rozwoju bohatera i możliwości używania jakiejkolwiek broni.

Nadal mi się marzy remake Bloodlines na nowym silniku albo jakiś prawdziwy wampirzy RPG :)
W dobie CoDów i innych crapów przydało by się coś takiego...
Może by tak zbiórka na kickstartera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż takie najgorsze to to znowu nie jest , nie przesadzajmy , ale widać , ze chłopaki muszą jeszcze troche popracować nad systemem. Jeli nie będzie walki wgl to niech chociaż dadzą jakieś fajne animacje zabójstw , bo to co teraz pokazali jest strasznie drewniane i nijak nie satysfakcjonuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2012 o 20:50, NemoTheEight napisał:

Nie można. Widziałeś w Hellsingu, żeby Alucard się skradał? On wchodzi, rozwala i wychodzi.
Wampiry są za potężne, żeby się kryć po kątach.


Chodziło mi o to, że jeśli już robić skradankę, to żeby się trzymać pierwowzorów.

@TobiAlex

Mi chodzi tylko o profanację pierwotnego wzoru wampira, o nic wiecej. Według mnie powinno być tak, jak jak się przyjęło i nie widzę sensu w zmienianiu tego. Każdy ma prawo do własnego gustu i każdy ma prawo do wypowiedzi, więc nie rozumiem Twoich komentarzy, bo są tylko i wyłącznie prowokacyjne. "powiem coś i zobaczę co się stanie", bardzo ciekawe, proszę ogarnij swoje wypowiedzi, a jak nie, to komentuj na onecie. Zgadzasz się chociaż z tym, co prawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 12:03, HazeY napisał:

Mi chodzi tylko o profanację pierwotnego wzoru wampira, o nic wiecej. Według mnie powinno
być tak, jak jak się przyjęło i nie widzę sensu w zmienianiu tego.


To ciekawe, zajechało hipokryzją. Dlaczego? Bo nawet to, o czym Ty wspominasz, nie ma praktycznie nic wspólnego z wzorem pierwotnego wampira. Zresztą tak jak już napisałem, te całe wampiry, to nic innego jak HED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealna do CDA.
Skończy jak Velvet Assassin.
Przyszłością są skradanki które oferują skradanie jako jedną z możliwości (Deus Ex, Dishonored etc), z różnymi drogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 12:33, TobiAlex napisał:

> Mi chodzi tylko o profanację pierwotnego wzoru wampira, o nic wiecej. Według mnie
powinno
> być tak, jak jak się przyjęło i nie widzę sensu w zmienianiu tego.

To ciekawe, zajechało hipokryzją. Dlaczego? Bo nawet to, o czym Ty wspominasz, nie ma
praktycznie nic wspólnego z wzorem pierwotnego wampira. Zresztą tak jak już napisałem,
te całe wampiry, to nic innego jak HED.


Opisz mi zatem wygląd pierwotnego wampira. A tak nawiasem to napisałem, że wg mnie powinno byc tak, jak się przyjęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screeny są z innego buildu niz wideo? Czy to po prostu kwestia kiepskiej jakości filmiku? Bo gra nie wygląda tak źle na screenshotach, w takiej rysunkowej oprawie.

A co do samej gry - panowie mają sporo czasu na dopracowanie, także pozycja leci u mnie do kategorii "obserwować" ;).
Przede wszystkim trzeba popracować nad animacjami. A i parę postanowień/pomysłów twórców jest dziwne - przede wszystkim ten brak broni. Bez tego jesteśmy zmuszeni do samego skradania się plus walki wręcz, która to wygląda strasznie sztywno i sztucznie. I nie wydaje się "wampirza" - nie czuć siły, zwinności czy szybkości.

Ogólnie - więcej Deus Exa ;).

PS: Te wzmianki o Vampire: The Masquerade zachęciły mnie do gry ;). Zainstalowana jest od ponad pół roku, ale nie było okazji odpalić. No, to chyba już wiem za co się wezmę, jak uda mi się przemęczyć tą kaszankę DNF :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie oparte na WoDzie i wyraźnie jeszcze w fazie baaardzo alfa. Pewnie wyjdzie z tego przeciętna gra do przejścia i zapomnienia, ale obym się mylił. A póki co czekam na WoD: Online i ponownie instaluję bloodlines: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować