Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Hitman: Rozgrzeszenie - recenzja

75 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Agent 47 zniknął gdzieś na dobrych sześć lat. Teraz powrócił z niebytu, by samemu zacząć wymierzać sprawiedliwość. Zaraz, zaraz... Co robić? No właśnie, lepiej nie przegapcie recenzji gry Hitman: Rozgrzeszenie autorstwa Myszastego.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Hitman: Rozgrzeszenie - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje się że kolejny raz mam dylemat.... kupować czy nie ( mimo kolejnej rzetelnej recenzji Myszastego ). Oczekiwałem mimo wszystko zachowania pełnej swobody jak w pierwowzorze(ach) a tu mimo wszystko spora ilość tuneli. Cieszy mimo wszystko dbałośc o detale bo tego odmówić twórcom nie można wnioskując z tego co przeczytałem.

we''ll see.

over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś o dubbingu powiedzieć coś więcej poza tym, że Małaszyński jest ok i nie jest ok :( Choćby ogólna ocena całokształtu (bo na recenzję na Dubscore pewnie przyjdzie trochę poczekać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 10:32, Cr0ss2500 napisał:

czyli, że na misje nie moge wejść bez niczego (zawsze coś będę miał?) no i Purist mode
only xD


Tak, wyposażenie na początku każdego etapu zależy od tego, co stało się w na poprzednim. Zaj...umali Ci coś? Nie masz. Znalazłeś? Masz. Zaś między większymi sekcjami następuje zazwyczaj "fabularny reset", czyli wchodzisz na misje w garniaku, z garota i dwoma spluwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 10:38, Moooras napisał:

Mogłeś o dubbingu powiedzieć coś więcej poza tym, że Małaszyński jest ok i nie jest ok
:( Choćby ogólna ocena całokształtu (bo na recenzję na Dubscore pewnie przyjdzie trochę
poczekać)


Napisałem - jest tradycyjnie nierówny. Pod każdym względem, czyli zarówno doboru głosów do postaci (choć tu nie jest tragicznie), jak i samego wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

Jestem fanem poprzednich części i mimo wszystko to co tu przeczytałem... w sumie mi się podoba. Jestem w stanie zaakceptować częściową liniowość w zamian za interesującą fabułę, zwłaszcza, że- jak twierdzisz- gdy już dostajemy trochę swobody to wychodzą z tego najlepsze misje w historii serii. Od razu wyśmiewasz narzekania na "wszechwiedzące" i psujące zabawę AI co powoduje u mnie sporą ulgę, z drugiej strony martwią mnie te checkpointy. Chyba najprościej będzie się przekonać na własnej skórze jak odbiła się na 47 ta ewolucja. Nie ukrywam, że na jutrzejszą premierę czekam ze sporą dozą ekscytacji, jak i (po przeczytaniu Twojej recenzji) lekkim niepokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:08, diabolo20 napisał:

Myszasty a co z efektami direxa 11 np teselacja?


Oto na obrazku wszystkie zaawansowane opcje graficzne. Na takich ustawieniach grałem.

btw: W sumie IO należy się malusi plusik za ten zewnętrzny ekran opcji i jedną, tak często pomijaną kwestię - test wydajności.

20121119111529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytać bardziej osobiście i może nie na temat.... Zamówiłem grę już dawno temu, jeśli zażyczyłem sobie otrzymać ją w Łodzi w punkcie GO24 to dostanę ją rozumiem dopiero jutro, tak? Bo czekam i czekam, liczę dzień za dniem by otrzymać tą grę i byłbym strasznie zadowolony gdybym ją już otrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj. Strasznie niska ocena.. Nie mówię, że zła. Sam sprawdzę ten tytuł i ocenię wedle własnych kryteriów, oby była ona inna od tej Myszastego.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:25, makcc napisał:

Ojoj. Strasznie niska ocena.. Nie mówię, że zła. Sam sprawdzę ten tytuł i ocenię wedle
własnych kryteriów, oby była ona inna od tej Myszastego.
Pozdrawiam


7,5 to niska ocena? Niskie oceny to są tak do poziomu 5,0. Poza tym przeczytaj reckę, zrozumiesz czemu akurat taka, a nie 5,0, czy 9,0. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna seria polozona, co zreszta widac i po innych recenzjach i opiniach w necie (np. Total Biscuit). Gra jako gra moze byc w miare ok, ale wielu podkresla ze to juz nie jest dawny, prawdziwy Hitman. A szkoda, bo na Hitmana czekalem, tak samo jak czekam na nastepnego prawdziwego Thiefa, a nie nawalanke tak zatytuowana.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ocenę Myszastego. Po przeczytaniu tekstu widzę, że do produkcji muszę podejść w nieco inny sposób. Ale tak czy siak - zagrać trzeba. Toż to Hitman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:15, Myszasty napisał:

> Myszasty a co z efektami direxa 11 np teselacja?

Oto na obrazku wszystkie zaawansowane opcje graficzne. Na takich ustawieniach grałem.

btw: W sumie IO należy się malusi plusik za ten zewnętrzny ekran opcji i jedną, tak często
pomijaną kwestię - test wydajności.

ale czy widac ta teselacje czy to kolejny chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra na 5/10. Miałem kupić, ale zniechęciła mnie przede wszystkim recenzja RPS. Myszasty tym razem sili się na jąkąś recenzencką "poprawność" dając 3 oceny, heh. Co następne? Thief 4 - 2/10 i 10/10 czyli w sumie 8,5/10. "Może to kiepski Thief, ale za to najlepszy na rynku symulator windsurfingu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować