Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Guild Wars banują!

52 postów w tym temacie

I co w tym dziwnego. W końcu gra się dla rozrywki, a nie dla nabijania statsów. W końcu cała w rpgach frajda plega na zdobywaniu doświadczenia w wyniku własnych dokonań, a nie kodów i innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:25, Raffiti napisał:

i pewnie przez pomyłke zbanowali mi konto teraz nie moge wejśc a żadnych "ułatwiaczy" nie używałem


Najlepiej zgłoś ten problem.
Jak widać nie NCsoft nie jest nieomylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:18, macros napisał:

I co w tym dziwnego. W końcu gra się dla rozrywki, a nie dla nabijania statsów. W końcu cała
w rpgach frajda plega na zdobywaniu doświadczenia w wyniku własnych dokonań, a nie kodów i
innych takich.


Chyba nie grałeś nigdy w GW, bo tam zdecydowanie dla zdobywania expa nie używają botów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:59, pitah napisał:

> I co w tym dziwnego. W końcu gra się dla rozrywki, a nie dla nabijania statsów. W końcu
cała
> w rpgach frajda plega na zdobywaniu doświadczenia w wyniku własnych dokonań, a nie kodów
i
> innych takich.

Chyba nie grałeś nigdy w GW, bo tam zdecydowanie dla zdobywania expa nie używają botów ;]


Tu się zgodzę. W końcu GW nie jest MMORPG-iem, ale boty w każdym wypdaku są zbędne i wręcz drażniące dla współgraczy.
Poza tym chociaż nie mam zbyt dużo czasu grywam w GW, obecnie w Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dałem sobie przerwę z MMORPGami i gram w Warcrafta II :Frozen Throne''a. Moge odpocząć zarówno od nieustannego expienia jak i od oszustów etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że robią tak tylko w GW,a nie równieżw Lineage''u.
A jest tak dlatego,że w GW jak zbanują to nic nie tracą- przecież człowiek już zakupił grę i nic nie stracą jak delikwenta zbanują.
W Lineage jest abonament, i już nie łaska banowafarmerów (boty na każdym kroku),bo przecież każdy miesiąc to dodatkowa kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I prawidłowo!
>Ostatnio chciałęm wykonać z taki jednym misje to on do mnie coś takiego dawaj 500 kawałków albo Cie >wyrzuce z zespołu oczywiście pieniędzy mu niedałem i sam wyszedłem z grupy:)
>Mam nadzieję, że go zbanują! :D

Nie zbanują go bo to sie nazywa "run" ! Czyli koleś ci przebiega misje albo do innego miasta za hajs ! Pomyśl zanim taka glupote strzelisz następnym razem !


>I co w tym dziwnego. W końcu gra się dla rozrywki, a nie dla nabijania statsów. W końcu cała w rpgach frajda >plega na zdobywaniu doświadczenia w wyniku własnych dokonań, a nie kodów i innych takich.

Boty w GW są do farmienia a nie zdobywania doświadczenia, tutaj w prologu możesz miec max lvl ( 20 ) ! I kodów też tu nie ma :)

>My tu prawidlowo tepic... a ciekawe co powiedza ci zbanowani.... co nie zmienia faktu jak ktos chce sobie >cheatowac to niech idzie na privy a na globalach niech sie trudza jak inni

W GW nie ma prywatnych serwerów :)

A tak od siebie aż wejde do gry i zobacze czy z Elona znikneły te boty :] Anet gj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze robią jak kiedyś grałem w jakiegoś mmorpg to każdy uzywał botów nawet siedzieli goście i sprzedawali link za kase w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno sie zastanawialem ze ciagle czytam o banach w wow a w gw nic...nie zdziwil bym sie jak nie jeden zgraczy ktorych znam dfostali takiego bana..bo to co oni posiadali w tak krotkim czasie bylo conajmniej dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka walka jest bez sensu, za czasow D2, usuwac usuwana, ale nadal hackowanie i dupowanie sie szerzy.. Wiec co to za roznica, czy zbanuja 1000 osob czy 2000 tysiace, jak po 2 miechach pojawia sie kolejni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale Martusek nie ktorzy bedo mieli nauczke na przyszlosc... a nie ktorzy sie bedo bali oszukiwaac aby ich swietno postac ktos (arena.net) nie zbanowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować