Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Guild Wars banują!

52 postów w tym temacie


>/ciach ciach/ tutaj w prologu możesz miec max lvl

Dnia 27.05.2006 o 21:25, vexan napisał:

( 20 ) ! I kodów też tu nie ma :)


No to jest raczej nie możliwe. Wiem że chodziło ci o to że z nabiciem max levela nie ma problemu, ale nie da się tego uczynić w prologu. Z tej prostej przyczyny że po pewnym czasie (jak bedziesz miał odpowiednio wysoki poziom) nie bedizesz dostawała expa za zabitych wrogów, a z questów za mało expa (na 20 lvl potrzeba 140k exp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 23:11, Latniak napisał:


>/ciach ciach/ tutaj w prologu możesz miec max lvl
> ( 20 ) ! I kodów też tu nie ma :)
>

No to jest raczej nie możliwe. Wiem że chodziło ci o to że z nabiciem max levela nie ma problemu,
ale nie da się tego uczynić w prologu. Z tej prostej przyczyny że po pewnym czasie (jak bedziesz
miał odpowiednio wysoki poziom) nie bedizesz dostawała expa za zabitych wrogów, a z questów
za mało expa (na 20 lvl potrzeba 140k exp)



No to jesteś kolego w błędzie. Jest taki myk, jak "farming poziomu. Wychodzisz za mur, ściagasz wilka, on Cie zabija przy wskrzeszaniu. Dostaje doświadczenie, a Ty po jakimś czasie zabijasz go i dostajesz więcej expa. Proste? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej jestem za banowaniem o ile porządnym graczom się nie oberwie... najbardziej mnie wkurzają boty :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 07:44, dark raziel napisał:

No to jesteś kolego w błędzie. Jest taki myk, jak "farming poziomu. Wychodzisz za mur, ściagasz
wilka, on Cie zabija przy wskrzeszaniu. Dostaje doświadczenie, a Ty po jakimś czasie zabijasz
go i dostajesz więcej expa. Proste? :D


Hehe, musiałem przeczytać pare razy zanim zrozumiałem o co chodzi ;). Swoją drogą całkiem ciekawy sposób, ale to musi trwać wieki :) W takim razie mob też może zdobyć level ?
Nigdy bym na coś takiego nie wpadł :p Nigdy też nie widziałem 20lvl w Pre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:36, Latniak napisał:

Hehe, musiałem przeczytać pare razy zanim zrozumiałem o co chodzi ;).


Ja też ;).

Dnia 28.05.2006 o 12:36, Latniak napisał:

Swoją drogą całkiem ciekawy sposób, ale to musi trwać wieki :).


Czy ja wiem...? Jeśli wilk będzie mieć wysoki level to po ubiciu go chyba też całkiem sporo expa dostaniemy.

Dnia 28.05.2006 o 12:36, Latniak napisał:

W takim razie mob też może zdobyć level ?


Hmm, tu nie chodzi chyba o zwykłego moba, ale o wilka, którego Ranger może na peta złapać. Oczywiście mogę się mylić - jestem tylko początkującym graczem.

Dnia 28.05.2006 o 12:36, Latniak napisał:

Nigdy bym na coś takiego nie wpadł :p Nigdy też nie widziałem 20lvl w Pre ;]


Ja też się podpisuję pod tym stwierdzeniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam: Po pierwsze komu normalnemu się chce? Po drugie szkoda wilka. A po trzecie moje boty chodza za mnie do roboty albo szkoły, sprzątają itp. a to ja gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:36, Latniak napisał:

Nigdy bym na coś takiego nie wpadł :p Nigdy też nie widziałem 20lvl w Pre ;]


W Pre-Searingu rzeczywiście cudem można zdobyć 20lvl, ale w Factions wygłada na to, że nie będzie z tym problemu i na kontynent przybędziesz przypakowany. No ale tam wygląda na to, że to się przyda (przynajmniej tak mi się wydaje sądząć po beta evencie. Niestety jeszcze nie znalazłem czasu na przejdzie Shing Jae, czy jak tam zwał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować