Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island: Riptide - raper Chamillionaire wystąpi w teledysku z gry

22 postów w tym temacie

Ten utwór mnie nie porwał, ale „Who Do You Voodoo, Bitch?" wpadał w ucho. Tak czy siak, fajnie, że chłopaki z Techlandu dbają o odpowiednią promocję. "Jedynka" wciągnęła mnie na masę godzin, więc i na Riptide zacieram rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:25, ozoqq napisał:

Dziękuj,e, grę wykreślam z ewentualnych zakupów.

A dlaczego? Bo mają fajną kampanię reklamową? Bo trzeba przyhejtować, nie znając jedynki i jej piosenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:52, Riddl3r napisał:

> Dziękuj,e, grę wykreślam z ewentualnych zakupów.
A dlaczego? Bo mają fajną kampanię reklamową? Bo trzeba przyhejtować, nie znając jedynki
i jej piosenek?


Dlatego, że brzydzę się afrykańskką pseudomuzyką.. Męczy mnie "kultura" jaka z tego wyrosła, jej przesłania i promowane wartości. Nie wydam jednej złotówki, by to wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2012 o 20:04, ozoqq napisał:

Dlatego, że brzydzę się afrykańskką pseudomuzyką.. Męczy mnie "kultura" jaka z tego wyrosła,
jej przesłania i promowane wartości. Nie wydam jednej złotówki, by to wspierać.

Afrykańska pseudoomuzyka? Więc co nazywasz muzyką? Kolejne rasistowskie coś gadające na temat o którym nie ma pojęcia, użyłbym ostrzejszych słów, ale cudem się powstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:48, Ifym napisał:


> Dlatego, że brzydzę się afrykańskką pseudomuzyką.. Męczy mnie "kultura" jaka z tego
wyrosła,
> jej przesłania i promowane wartości. Nie wydam jednej złotówki, by to wspierać.

Afrykańska pseudoomuzyka? Więc co nazywasz muzyką? Kolejne rasistowskie coś gadające
na temat o którym nie ma pojęcia, użyłbym ostrzejszych słów, ale cudem się powstrzymam.

Powstrzymałeś się ale tego gościa w poprzednim poście nazwałeś cio*ą? Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:48, Ifym napisał:


> Dlatego, że brzydzę się afrykańskką pseudomuzyką.. Męczy mnie "kultura" jaka z tego
wyrosła,
> jej przesłania i promowane wartości. Nie wydam jednej złotówki, by to wspierać.

Afrykańska pseudoomuzyka? Więc co nazywasz muzyką? Kolejne rasistowskie coś gadające
na temat o którym nie ma pojęcia, użyłbym ostrzejszych słów, ale cudem się powstrzymam.

Ależ nie powstrzymuj się. Daj upust swojej złości. Pomogę Ci.
Muzyką jest np. Pachelbel Canon in D Major albo Cztery Pory Roku Vivaldiego. Muzyką jest Nothing Else Matters Metallici albo Wet Sand Red Hot Chili Peppers. Lub bliżej tematyki gier miłe dla ucha człowieka są też utwory Theme of Laura w wykonaniu Video Game Orchestra, cała ścieżka God of War lub Heavy Rain. To co można odsłuchać w wideo w powyższym newsie to dźwieki łopaty obijającej śmietnik. Rozejrzyj się wokół siebie a jestem pewny, że znajdziesz potrzebne rekwizyty by to zagrać. Nie wiem czy posługujesz się angielskim, ale bez obaw - wybierz 10 losowych wpisów ze słownika, dodaj 5 wulgaryzmów i jak ulał wpiszesz się w trend gatunku prezentowanego przez tego dżentelmena z wideo. A ponieważ piszesz, że na ten temat trzeba mieć pewne pojęcie, to które zagadnienie jest Ci bliższe z tytułu "Who Do You Voodoo, Bitch?" ? Dziwka czy Voodoo? Nie, nie odpowiadaj, znam odpowiedź. Do Voodoo potrzebowałbyś pewnej odwagi. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 19:31, Ifym napisał:

To nie raper, to ciota.

Skoro osobiście to sprawdziłeś to mógłbyś się tym przynajmniej nie chwalić...
Nie wiem, ile jeszcze w tym mamrze z tego awatara posiedzisz ;),
ale jeżeli jeszcze trochę puścisz postów w takim stylu jako ostatnio (w tym
osobiste wjazdy na innych forumowiczów), to ban będzie tylko kwestią czasu.
Można by powiedzieć, że za całokształt oraz wrażenia artystyczne. :)
Tym czasem ponieważ to kolejny dzień bez wyraźnej poprawy -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że znam się na muzyce, a już tym bardziej na rapie, a sam kawałek wydaje mi się mało ciekawy i jakoś tak przesadnie rapowany (to dla znawców obróbki dźwięku;). Z kolei rapera Charmillionaire kojarzę ...dzięki jedynej formie w jakiej świetnie się tego słucha ;)
http://www.youtube.com/watch?v=N9qYF9DZPdw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 12:19, Karharot napisał:

Nie widzę szans na poprawę a więc ban

usuń tego wilka z avatara bo obrażaz mój gatunek po za tym co z tego że dasz mu bana jak se 2 konto zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować