Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy GTA V trafi na PC i Wii U? Niewykluczone

92 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Rockstar zapowiedział że GTA V zadebiutuje wiosną na PS3 i Xboksie 360, nie wspominając jednak przy tym o PC i Wii U. Wiceprezes Rockstara nie wyklucza jednak tych platform i zapewnia, że wszystko zależy od opłacalności przedsięwzięcia.

Przeczytaj cały tekst "Czy GTA V trafi na PC i Wii U? Niewykluczone" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wiadome, że jak będzie to chłam to nikt tego na PC nie kupi...

Dobre gry, które bronią się same, zawsze mają zbyt. Gier Blizzard mam komplet, a zagrywałem się swego czasu również w piraty. Tak samo BF2, Seriaa HoMM, BC2 i wiele innych.

A wracając juz do sedna, to trafi na PC napewno. Oby tylko nie była to taka lipa 4ka pod wzgledem optymalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od opłacalności.

> Raczej wiadome jest, że piractwo na PC jest duże...

Z jednej strony nie opłaca się robić zoptymalizowanej produkcji...

> Raczej wiadome, że opłaca im się wydać na PC...

... a z drugiej opłaca się puścić szybki port na PC przy minimum kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:49, Janek_Izdebski napisał:

> Raczej wiadome jest, że piractwo na PC jest duże...
Święta prawda. :)


Wezcie dajcie jakiś link, żeby pokazać, że piractwo jest takie duże.I taka jest prawda, że jeśli gra jest naprawdę dobra, to się i dobrze sprzeda, a konsolowcy jak oczywiście bawią się w pseudo proroków.I to był by strzał w stopę przez Rockstara, gdyby nie wydali GTA na pieca, bo akurat ta seria ma się bardzo i to bardzo dobrze na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:07, Mieciorello napisał:

Raczej wiadome jest, że piractwo na PC jest duże...


Wydadzą na PC na 100%. Piractwo swoją drogą, jak ktoś na prawdę lubi GTA to kupi je w ciemno.

PS: I nie piszcie już o piractwie... znawcy znający temat po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:54, Kajmal napisał:

Wezcie dajcie jakiś link, żeby pokazać, że piractwo jest takie duże.I taka jest
prawda, że jeśli gra jest naprawdę dobra, to się i dobrze sprzeda, a konsolowcy jak oczywiście
bawią się w pseudo proroków.I to był by strzał w stopę przez Rockstara, gdyby nie wydali
GTA na pieca, bo akurat ta seria ma się bardzo i to bardzo dobrze na pc.

Ta gra będzie sukcesem na PC tylko w tzw. długim ogonie. Będzie przynosić profity (szczególnie w cyfrowej dystrybucji) długo po premierze. Natomiast na starcie, kiedy cena jest wysoka, będzie piracona na potęgę. Wystarczy popatrzeć jakie gry są na Top20 na TPB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie było gdzieś czasami informacji, że R* szukał ekspertów od naszego zacnego języka? Po co im oni jak nie do zrobienia napisów np. do GTA V?
Nie wiem jak to teraz jest, bo zacznę się grą interesować jak będzie już na PC zapowiedziana. Nie mam konsoli, więc nie ma się co męczyć i napalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyjdzie na blaszaki, ale dopiero pod koniec 2013 na gwiazdkę, ponieważ przekładka (z konsoli) zajmie im trochę czasu. Podobnie było z IV.

A tak w temacie piractwa. Żal mi ludzi ściągających gry, które tak rzadko się ukazują...

Życzę sobie i Wam jak najszybszej premiery (o ile wyjdzie) "V" na blaszakach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować