Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy GTA V trafi na PC i Wii U? Niewykluczone

92 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 23:11, tomoliop napisał:

Tak się zastanawiałem nad tym dlaczego nie ogłoszą że na PC po prostu będzie
dużo później i nie mogę wymyślić...

Jeśli stwierdzą, że się to im nie opłaca z punktu widzenia biznesowego, to nie ujrzysz "GTA V" na PC, tak samo jak nie ujrzałeś "RDR".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:38, Tomoya-kun napisał:

> Ale chyba po patchach było ok, prawda? :)
No właśnie było różnie. Jak mówiłem gra nie znosi się z niektórymi pc i patch tego nie
naprawił. Z tego co pamiętam patch poprawiały kompatybilność z Dx11, czy systemem ale
żaden nie naprawiał optymalizacji.

Dzięki. Kiedyś przetestuje na pewno. Mam wersję płytkowo-pudełkową na półeczce, więc zobaczymy jak będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 02:02, grz3choo napisał:

No no nawiazujac do "mniejszej niz na pc, skali xboxowego piractwa"
w tym watku, to pierwszy lepszy wrzut na google i mamy http://tnij.org/taop


Pierwsze lepsze posegregowanie po ściągających na najpopularniejszym serwisie dla złodziejstwa i mamy to, co w załączniku. Po udostępniających jeszcze gorzej, ponieważ w pierwszym "top" nie ma nawet żadnej konsoli. Aby było jeszcze zabawniej, w "top" wciąż figuruje wydane w 2007 roku GTA IV, oczywiście na PC. I to pomimo licznych promocji oraz niskiej ceny. O czym więc mówisz, to ja nie mam pojęcia. Ale fajnie, że wylistowałeś co ktoś wrzucił bez podania ile osób to ściąga - totalnie bez sensu. I tyle w temacie.

Co do GTA V - IMO bardziej opłaci im się wersja na WiiU, przynajmniej w perspektywie długoterminowej.

20121120030637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przerabialiśmy to już z GTA 3, Vice City, San Andreas, GTA 4 teraz z GTA 5 i zapewne w przyszłości będziemy znowu „martwić się” czy zobaczymy na PC GTA 6 czy inne Vice City 2 ludzie dajcie spokój przecież to oczywiste, że wyjdzie na PC…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za idioci z Rokstara. Zamiast powiedzieć normalnie, że gra wyjdzie na PC tylko później to będą prawić jakieś głupie teksty "Niewykluczone, że pojawi się na PC". Głupie kacapy... o grze, której pierwsze cześci wyszły własnie na PC teraz piszą że MOŻE łaskawie wydadzą na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 01:21, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki. Kiedyś przetestuje na pewno. Mam wersję płytkowo-pudełkową na półeczce, więc
zobaczymy jak będzie. :)

Samo testowanie polecam bo jeśli będzie u ciebie dobrze działać do dostaniesz ładny kawałek komputerowej rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 01:20, Janek_Izdebski napisał:

> Tak się zastanawiałem nad tym dlaczego nie ogłoszą że na PC po prostu będzie
> dużo później i nie mogę wymyślić...
Jeśli stwierdzą, że się to im nie opłaca z punktu widzenia biznesowego, to nie ujrzysz
"GTA V" na PC, tak samo jak nie ujrzałeś "RDR".

Nie, nie widze takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:03, Reffanov napisał:

> Te dwa pierwsze też masz na konsole więc przykłady wzięte z #$%^. Grałem w dwie
wersje
> GTA 4 na PC i PS3, na PC większa rozdzielczość i chodziło lepiej nie wspominając
nawet
> o modach, a jak chcesz odpowiedź na pytanie po co, to proszę bardzo: Bo #$% wiele
osób
> sobie tego życzy i chcą zagrać właśnie na PC i chętnie grę kupią, kim trzeba być
żeby
> innym prawa takiego odmawiać?!

Panem o nicku golic się nie przejmuj, to jeden z tych jaskiniowców którzy w pierwszej
linii rzucają się do flamewaru, krzycząc że maszyna na której gra druga strona jest do
rzyci i w ogóle. Z postu łatwo zgadnąć że należy do konsolowych maczug. :)


Jeśli chodzi o jaskiniowców to nazwałbym bardziej PC jaskiniowcami którzy od generacji koczują w tej wilgoci i niezmiennie pieją peany na temat tego jakim bożkiem jest ich blaszak. Ja chyba z tego już wyrosłem i poszerzyłem swoje horyzonty. Bycie niereformowalnym naprawde nie robi pożytku społeczeństwu.

Poza tym sam gram na PC (ostatnio 40h w ME3) więc nie sap mi tutaj. Po prostu Rockstar skupia się w 90% na konsolach (RDR na konsole, GTA 5 na razie tylko na konsole, a pozostałe tytuły jak Max Payne 3, LA Noire i GTA 4 były NAJPIERW na konsole a dopiero później z mniejszym (MP3) lub ogromnym (LA, GTA 4) opóźnieniem przyszły na PC. I niech tak zostanie, nie ma co się rozdrabniać i satysfakcjonować tą nieliczną grupkę graczy która rzeczywiście kupi grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że na PC wyjdzie. Pytanie tylko, kiedy i w jakim stanie. Tymczasem najlepiej dla mnie, PeCetowego gracza byloby w ogóle zapomnieć o tym tytule, a zaczać się znowu interesować tydzień przed premierą edycji komputerowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 11:53, Janek_Izdebski napisał:

> Głupie kacapy...
Nie wiedziałem, że R* pochodzi z Rosji. :)

Ty juz izdebski nie prowokuj! Zrobiles juz swoje wczoraj, osiagnales swoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 12:38, eSieNDeO napisał:

Ty juz izdebski nie prowokuj! Zrobiles juz swoje wczoraj, osiagnales swoj cel.

Dla Ciebie "Pan Izdebski" - piwa razem nie piliśmy! ZROZUMIAŁEŚ??!! Kolejny raz Ciebie ostrzegam, byś nie odzywał się w chamski sposób I PO NAZWISKU!!! ZROZUMIAŁEŚ WRESZCIE??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 12:41, Janek_Izdebski napisał:

> Ty juz izdebski nie prowokuj! Zrobiles juz swoje wczoraj, osiagnales swoj cel.

Dla Ciebie "Pan Izdebski" - piwa razem nie piliśmy! ZROZUMIAŁEŚ??!! Kolejny raz Ciebie
ostrzegam, byś nie odzywał się w chamski sposób I PO NAZWISKU!!! ZROZUMIAŁEŚ WRESZCIE??!!


Nie badz bezczelny. Staralem sie ciebie ignorowac ale ty specjalnie prowokujesz. I jaki Pan Izdebski? Nie masz nawet 21 lat wiec okazuj innym nalezyty szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować