Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy GTA V trafi na PC i Wii U? Niewykluczone

92 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2012 o 12:47, eSieNDeO napisał:

Nie badz bezczelny. Staralem sie ciebie ignorowac ale ty specjalnie prowokujesz.
I jaki Pan Izdebski? Nie masz nawet 21 lat wiec okazuj innym nalezyty szacunek.

Sam jesteś bezczelny i mam nadzieję, że niedługo odczujesz to dostając perm-bana na tym forum. A dla Twojej wiadomości mam o wiele wiecej lat niż wspomniane 21 lat. Żal mi Ciebie, dziecko. :(

A co do szacunku, widać nie wyniosłeś z domu znajomości podstawowych zasad etykiety i komunikacji międzyludzkiej. Notoryczne, chamskie odzywki po nazwisku są tego przykładem. :( EOT.

P.S. Nie znudziło Ci się jeszcze to trollowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O patrzcie jak bedzie podjudzał żebym bana dostał. Typowe ubeckie zachowania. Oczerniać i podpuszczać moderatorów do zbanowania mnie. Właściwie to za co? Sam masz nick "Izdebski" wiec albo nie trzeba bylo sobie takiego dawac albo teraz nie reagowac jak ktos sie do ciebie w ten sposob zwraca, podjudzaczu. Po twoich odzywkach nie sadze ze masz wiecej niz 21 lat. Nie prowokuj wiecej i nie odpowiadaj na moje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty dostosuj się, i nie pisz do mnie po nazwisku. Nie życzę sobie tego! Jasne? Mój nick to moje imię i nazwisko. Jak chcesz się do mnie zwracać, nie zachowuj się jak prostaki dzieciak w jednym. Zrozumiałeś? PRzy okazji widzę, że lubisz jeszcze ludzi wyzywać od ubeków. Naprawdę, to takie miłe. ;) Zakończmy ten żenujący off-top, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:04, Janek_Izdebski napisał:

A Ty dostosuj się, i nie pisz do mnie po nazwisku. Nie życzę sobie tego! Jasne? Mój nick
to moje imię i nazwisko. Jak chcesz się do mnie zwracać, nie zachowuj się jak prostaki
dzieciak w jednym. Zrozumiałeś? Zakończmy ten żenujący off-top, ok?

Prostak i dzieciak? Zważaj na słowa. Ale niech ci będzie, kończę off top. Nie zaczynaj więcej odpowiadając na moje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:07, eSieNDeO napisał:

Prostak i dzieciak? Zważaj na słowa. Ale niech ci będzie, kończę off top. Nie
zaczynaj więcej odpowiadając na moje posty.

To był opis Twojego zachowania, nie obrażanie. Od obrażania mnie na tym forum, to Ty jesteś specjalistą. I jestem w trudniejszej sytuacji, bo wypowiadam się pod imieniem i nazwiskiem. To są właśnie wady jawności w internecie... :(

I jeśli Ci tak zależy, to przepraszam. Jakoś nie wierzę, żebyś Ty zdecydował się na jakiekolwiek przeprosiny pod moim adresem.

A teraz definitywnie kończę tę nic nie wnoszącą dyskusję.

Co do tematu, zobaczymy wiosną co R* ogłosi. Może będzie jakiś przełom odnośnie portu na PC i Wii U? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2012 o 13:17, Janek_Izdebski napisał:

I jestem w trudniejszej sytuacji, bo wypowiadam się pod imieniem
i nazwiskiem. To są właśnie wady jawności w internecie... :(

Tez przepraszam, jednak nie powinienem zwracac sie do ciebie w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:26, eSieNDeO napisał:

Tez przepraszam, jednak nie powinienem zwracac sie do ciebie w ten sposob.

Ok, sprawa wyjaśniona, załatwiona polubownie i chyba zamknięta definitywnie. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) Co się dzieje z ludźmi w tych czasach, że nawet Rockstar ma swoich sowieckich agentów- gdzie ci młodzi się chowają?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem :) Co się dzieje z ludźmi w tych czasach, że nawet Rockstar ma swoich sowieckich

Dnia 20.11.2012 o 13:30, kodi24 napisał:

agentów- gdzie ci młodzi się chowają?...



Raczej - co czytają ;-) W tym wypadku obstawiam, że to zgubny wpływ prawackich blogów pisanych przez "wzmożonych moralnie" na salonie 24 ;-). Tam, jak nie popierasz jedynie słusznej partii opozycyjnej z pewnym niedużym gabarytowo (i moralnie - hihihi) prezesem na czele, to "w nagrodę" dostajesz takie epitety ;-). Oprócz "ubeka" i "sowieckiego agenta" do moich ulubionych należą też: "dyżurny" i "agent z Czerskiej" ;-) Choć jest tego oczywiście więcej, ale nie wszystkie są tak fajne :P

ps. Nie wspominam już "leminga", bo to po prostu klasyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:42, grz3choo napisał:

Coz panie aope, widze ze wac pan nie ma pojecia o czym mowa, wiec sugeruje
nie wychylac sie wiecej w temacie.

Ależ aope ma rację - w perspektywie długoterminowej bardziej opłaci się wersja na Wii U. :) Chyba, że tak jak pisał pilot, chcesz długi ogon za 1$ od sztuki. :) Na korzyśc tego drugiego przemawiałaby tylko odpowiednia sprzedaż wersji cyfrowej "GTA IV", ale szczegółów i dokładnych cyferek na ten temat brak (poza ogólnikową informacją na ten temat w raporcie kwartalnym Take Two).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:37, Lordpilot napisał:

> Wiem :) Co się dzieje z ludźmi w tych czasach, że nawet Rockstar ma swoich
> sowieckich agentów- gdzie ci młodzi się chowają?...


Raczej - co czytają ;-) W tym wypadku obstawiam, że to zgubny wpływ prawackich blogów
pisanych przez "wzmożonych moralnie" na salonie 24 ;-). Tam, jak nie popierasz jedynie
słusznej partii opozycyjnej z pewnym niedużym gabarytowo (i moralnie - hihihi) prezesem
na czele, to "w nagrodę" dostajesz takie epitety ;-). Oprócz "ubeka" i "sowieckiego agenta"
do moich ulubionych należą też: "dyżurny" i "agent z Czerskiej" ;-) Choć jest tego oczywiście
więcej, ale nie wszystkie są tak fajne :P

ps. Nie wspominam już "leminga", bo to po prostu klasyka ;-)

Zapomniałeś jeszcze o "wolskim rządzie okupacyjnym". ;)

Pilocie, polecam poniższą lekturę:

http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna

Przyjemnej lektury życzę. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie za bardzo się emocjonują a za mało się uczą najwyraźniej ;) Jeszcze tego brakowało, żeby rozszerzać te pierdzieluchy na wszystkie możliwe aspekty życia i rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 14:09, kodi24 napisał:

Niektórzy ludzie za bardzo się emocjonują a za mało się uczą najwyraźniej ;)
Jeszcze tego brakowało, żeby rozszerzać te pierdzieluchy na wszystkie możliwe aspekty życia i
rozrywki...

A zapomniałeś już jak to sam "Prezes" wypowiadał się swego czasu o internautach...? Myślę, że to samo chciałby powiedzieć o graczach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 14:40, kodi24 napisał:

Chciałby, ale jak się nałyka tych swoich proszków to wszyscy będziemy
braćmi :)

I nagra kolejny swój "klip" z imbryczkiem na pierwszym planie, tym razem "do Przyjaciół Wolaków". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że mieszam się w nie swoją dyskusję, ale ty to masz max 12 lat a nie 21, no chyba że fizycznie 21 a umysłowo 12 ;/. Za co on ma niby perm bana dostać? Mówiąc Ci po nicku ma pisać per pan? No chyba kpisz człowieku. I skończ trollować bo już takich jak ty to mam dość z serwisu GoL''a. P.S Jak ty się rangi delegata dorobiłeś ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 16:12, Eternal101 napisał:

Sorry że mieszam się w nie swoją dyskusję, ale ty to masz max 12 lat a nie 21, no chyba
że fizycznie 21 a umysłowo 12 ;/. Za co on ma niby perm bana dostać? Mówiąc Ci po nicku
ma pisać per pan? No chyba kpisz człowieku. I skończ trollować bo już takich jak ty to
mam dość z serwisu GoL''a. P.S Jak ty się rangi delegata dorobiłeś ;d?


Janku Izdebski tak czytałem sobie to co napisałeś, Waszą konwersację i zagalopowałeś się troche. Pamiętaj że podstawą kultury to trzymać emocje i nie dać się sprowokować, powinieneś to wiedzieć skoro masz tyle lat. W każdym bądź razie staraj się.

Poza tym nie powinieneś wymuszać na kimś używania zwrotu Pan (oczywiście jeśli pisałeś to z 100% powagą a nie odpowiadałeś poniżeniem na poniżenie), szczególnie w zalewie internetowego syfu. Takie przywileje zachowaj na prawdziwe życie gdzie ktoś będzie Cie szanował a nie na forum pełnym prostaków którzy pod przykrywką anonimowości są wszechbogami. Proszenie ich o używanie Pan to jawna prowokacja do obrażania Ciebie.

Ale trzymam Twoją stronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować