Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 4 - sequel czy prequel?

42 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Mass Effect 4 jest na etapie wczesnych projektów – twórcy pytają fanów, czy woleliby poznać wydarzenia sprzed trylogii, czy też dowiedzieć się, co będzie dalej. Pewne jest tylko jedno: bohater, który zastąpi Sheparda, nie będzie jego lustrzanym odbiciem.

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect 4 - sequel czy prequel?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wole aby wydarzenia Me 4 odbywaly sie po Me 3, i jesli nie bedzie Sheparda to mam nadzieje ze przynajmniej pojawi sie Tali, Garrus czy Kaidan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta.. wolę fabułę po zakończeniu Mass Effect 3. Łatwiej będzie ogarnąć cały ten bałagan po wojnie ze Żniwiarzami. No i dowiemy się czegoś o tym właśnie zakończeniu i o losach Sheparda ?! Poza tym, sam tytuł - "Mass Effect 4" mówi sam za siebie. To powinna być kontynuacja trylogii a nie prequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 4 to raczej tytuł roboczy. Zmiana go, w zależności od prequela lub sequela, nie byłaby problematyczna.

W sumie powinno być mi wszystko jedno, ale jestem ciekaw jak oni chcą ogarnąć burdel po ME3. :D Z czystej ciekawości bym zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 15:36, Berkel napisał:

Chcę być Turiańskim żołnierzem z czasów wojny pierwszego kontaktu z ludźmi


Chcę być Koganinem w czasie wojny z Rachni i Rebelii Krogan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to prequel mógłby być całkiem fajny. Sequel dobrze przemyślany i unikający takiego schematu jaki był podany wcześniej też. Historia równoległa- trochę musieliby pogłówkować. Nie chciałbym słyszeć ciągle tekstów w stylu "bohaterski komandor Shepard pokonał tego i tego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 15:17, vegost napisał:

"Mass Effect 4" mówi sam za siebie. To powinna być
kontynuacja trylogii a nie prequel.


jak cos jest na etapie planowania to ma raczej tytul roboczy ktory w kazdej chwili mozna zmienic ;) nic o grze nie ujawnili jeszcze prezciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 15:17, vegost napisał:

Poza tym, sam tytuł - "Mass Effect 4" mówi sam za siebie. To powinna być
kontynuacja trylogii a nie prequel.


To nie tytuł gry, nawet nie roboczy. Tak po prostu media piszą o tej grze bo nijak nie wiadomo jak inaczej to określić (pisanie w kółko "kolejna gra osadzona w uniwersum Mass Effect" szybko stało by się męczące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 15:55, Wested napisał:

Hmm... Myślę że napiszą historię dziejącą się równolegle do wydarzeń z trylogii, taki
zabieg jest najbezpieczniejszy :D

Tak, tak. Historia z całej trylogii ME, ale widziana z perspektywy "drugiej strony konfliktu" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym chciał mieć wybór rasy (tak jak w DA Origins) np. Turianin, Asari, Quarianin itd. gdzie można by rozegrać różne historie i poznać fabułe sprzed trylogii albo to drugie, gdzie akcja dzieje się po ME3 i zrobić inne rozwiązanie. Tak czy owak każdy ma swoje gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro nie chcą pokazać co się stało z Shepardem dalej to chciałbym ujrzeć świat oczami Javika lub innego Proteanina podczas walki ze Żniwiarzami 50 k lat wcześniej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować