Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 4 - sequel czy prequel?

42 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2012 o 18:07, Don_Kwaso napisał:

skoro nie chcą pokazać co się stało z Shepardem dalej to chciałbym ujrzeć świat oczami
Javika lub innego Proteanina podczas walki ze Żniwiarzami 50 k lat wcześniej ;d


Poglądy Protean były dość "radykalne" (wręcz spartańskie)... Nie wpisałoby sie to w poprawny politycznie wzór gier EA, gdzie gra np. bez związku homoseksualnego nie ma prawa bytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 17:03, Essau napisał:

Sequel, nie chcę grać z myślą, że "potem pojawi się Shepard, zrobi porządek".

Porządek? Zakończenie zostawiło taki burdel, że ja nie widzę już przyszłośc tej marki. Ja bym chciał żeby jeszcze raz zrobili trójkę, tylko porządnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 18:34, Hulk131 napisał:

Zakończenie zostawiło taki burdel, że ja nie widzę już przyszłośc tej marki.
Ja bym chciał żeby jeszcze raz zrobili trójkę, tylko porządnie :P


O to to. Niech zrobia jeszcze raz trojke, tym razem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczke, czy ME to trylogia czy tetralogia? Idziemy w kierunku odcinania kuponow czy moze nowego tytulu?
Ponadto jak to jest, ze fani decyduja o tym co bedzie w grze? Dajcie BioWare robic to co robia najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to nie wiem, czy w ogóle dotknę Me4,jeszcze nie mogę się otrząsnąć po pierwszych zakończeniach 3 i nie przeszedłem jeszcze nowych, ale jak chcą zrobić to po wydarzeniach z trylogii to ciekawi mnie jak planują to zrobić. A co do preguela to musieli by wymyślić coś naprawdę genialnego, może w cyklu protean było by ciekawe, żeby nie można było zobaczyć żadnej postaci z pierwszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi od dawna marzy się ME w czasach Wojny Pierwszego Kontaktu. Brakowałoby mi trochę ludzi, ale przecież nie jesteśmy pępkiem wszechświata, bez nas też się obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry zapomnijcie o wszelakim prequelu czy sequelu, gdzie głównym bohaterem nie jest człowiek. Patrząc na ostatnie gry BW raczej się nie zanosi na to, żeby wprowadzili wybór rasy, bo teraz w modzie jest bohater dubbingowany, a jakby do każdej rasy mieli zatrudniać oddzielnych aktorów, to już lepiej zostać przy człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sequel, prequele są nudne. I jak to ktoś ujął. "Był burdel, ale potem byl Shepard i pozamiatał''.
No thanks, pokażcie mi jak uniwersum się odrodziło z Shepardowskich czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 17:58, NeroNarmeril napisał:

Z góry zapomnijcie o wszelakim prequelu czy sequelu, gdzie głównym bohaterem nie jest
człowiek.


To prawda. A nawet jeśli miała by być inna rasa to o wiele większa jest szansa że będziemy mieć domyślnego elcora, zamiast wyboru dowolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Sequel po zakończeniu Syntezy z letką modyfikacja pewnego wydarzenia ci co grali się domyślają co ma na myśli (ps ja w związku z omegą Jeszce nie robiłem zakończenia ale wyczytałem o wszystkich wariantach końca 3 ) nie powiem ze preqela by nie zagrał ale na pierwszy ogień sequel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Thompson: Wystarczy mi, żeby gra nadal była grą akcji z elementami RPG." - lol. ME1 to było CRPG, nie gra akcji. Widać opłaca się zaniżać poziom swoich produkcji. Przyzwyczajony odbiorca nie wymaga więcej. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować