Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Ops II: mapa Nuketown 2025 nie jest już dostępna w większości multiplayerowych trybów

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Treyarch, chcąc ugłaskać graczy, którym nie spodobało się zablokowanie dostępu do Nuketown 2025, dodał do Black Ops II bonusową playlistę Chaos Moshpit, zawierającą rzeczoną mapę.

Przeczytaj cały tekst "Black Ops II: mapa Nuketown 2025 nie jest już dostępna w większości multiplayerowych trybów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych map jest wielokrotnie większa od Nuketown (2 domy z podwórkami i ulica pomiędzy nimi). Szkoda. Nuketown było dla mnie odpowiednikiem mikroaren z Quake''ów. Spawn, w ogólnym chaosie zabijasz ile się da, giniesz i powtarzasz. Żalu wielkiego do Treyarch nie mam, bo nawet nie wiedziałem że kupiłem klucz z tym bonusem (znaczy się nie kupiłem specjalnie pre-ordera dla nuketown, jak wiele innych osób), ale niesmak i tak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie interesowałem się specjalnie tematem Black Ops 2 więc może mi ktoś wytłumaczy, dlaczego serwery Nuketown 2025/24-7 zostały zamknięte?

Na chwilę obecną wygląda to dla mnie tak: damy pre-orderowcom mapę, aby zachęcić ludzi do kupna, a po premierze zablokujemy ją, by po pewnym czasie odblokować serwery, ale w liczbie ograniczonej.
Gdzie tu jest logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart, przecież połowa graczy gra(ła) tylko na Nuketown 24/7 bo jest to kawał dobrej zabawy, czego nie można powiedzieć o innych mapach/trybach.

Ze strony Acti/Treyarch to chamstwo, bo dać świetny tryb na tydzień a potem powiedzieć "No to narka, grę kupiliście, nie nasz problem"

Mam nadzieje że tryb wróci, ale sytuacja podła wobec graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby byly dedyki to by powstaly serwery nuketown 24/7 i nie byloby problemu. Ale po co dawac podstawowy feature? Moga sie gonic. Zamiast Blopsa2 kupilem Chivalry i Natural selection 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jaki bonusem ?
Prawie we wszystkich sklepach normalne wydania zawierają do niej kod. Ja sam kupiłem w tesco za 99 zł z tą mapą.
Współczuje tym którzy złożyli preorder i zapłacili więcej tylko ze względu na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego ze ta mapa byla strasznieeee mala... ludzie za szybko nabijali tam expa...fragi lecialy jak deszcz z nieba... a inne mapy sa wieksze i dluzej to idzie bo trzeba biegac i szukac... chociaz wedlug mnie CoD4 i tak najlepsza czescia jest... te duze mapy z 50+ graczy na dedykowanych serwerach to bylo to.... a nie 6v6 ;/ port z konsoli... mapy dosc male... ogolem wiecej gram w zombie niz w multi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ich obchodzi ? Dziwne rozumowanie, jakby tak było do by w pierwszej części Black Ops usunęli. A tutaj to postąpili jak gnoje. Pre-Order i masz Nuketown yhy szkoda, że nie dodali info, że tylko będzie dostępna raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 18:18, Feallan napisał:

Tam znowu nie ma dedyków??

Nie, jest kopia tego, co było w MW2.
Do tematu - mnie to ni ziębi ni grzeje, mapa głównie dla lubiących spamować granatami/udawać zzirGrizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi w tym i ja dopłacili do pre-ordera dla tej mapy a Treyarch potraktowało ich odbytniczo.Mogli wcześniej poinformować że to jest okazyjna mapa.Widać Acti wprowadza nowy rodzaj DLC;kupcie sobie DLC a my będziemy je wam udostępniać zależnie od naszego widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo ! Chamstwo ! I jeszcze raz chamstwo ! Osobiście gdybym wiedział, że mapka będzie na tydzień to bym nie zamawiał pre - ordera. Pieprzyć Treyarch ! W czwartek Assassins Creed 3 ! Nie ma co płakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 17:51, takticalpl napisał:

To tak, jakby kiedyś usunąć Strike at Karkand z BF2 i 2142.


Nie mam BO 2 i nie wiedziałem o co chodzi, dzięki Tobie mam ogląd sytuacji. To porównanie mną wstrząsnęło (serio!) :)
Niestety, ale staruszek BF2 już powoli odchodzi... chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chej sluchajcie mam maly problem gdy odpalam multi w BO2 gra non stop sie crashuje jakies rady ?
PS. Sadze ze to nie wina karty graficznej bo bf3 mi chodzi na maksymalnych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować