Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III: premiera PC uczczona zwiastunem

35 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2012 o 23:51, korniszon59 napisał:

Tak pudełka AC III już są w empikach, ale co z tego jak gry nie da się jeszcze odpalić?
zobaczycie, że po instalacji będzie od razu aktualizacja... tyle ode mnie.



Jak najbardziej da sie odpalić. Aktywacja na Uplay jest już możliwa, piraci grają od wczoraj. Podobno od razu zaciąga się patch 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą przyszedł mail, że moje ACIII Freedom Edition zostało wysłane z magazynu, więc pewnie już dzisiaj będę mógł odebrać. Sprawdź maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 00:50, Bambadil napisał:

Mi przed chwilą przyszedł mail, że moje ACIII Freedom Edition zostało wysłane z magazynu,
więc pewnie już dzisiaj będę mógł odebrać. Sprawdź maila :)


Ale Ty zapewne zakupiłeś na Gram.pl a ja w Empiku - u mnie to wygląda tak:

Data zamówienia:14 kwietnia 2012 Zamówienie nr:
Status: W realizacji Szczegóły ›
Lp. Tytuł Assassin''s Creed 3 - Freedom Edition (PC)
Autor Ubisoft
Kategoria Multimedia
Ilość 1
Cena 254,99 zł
Data wysyłki: 31 października 2012
Wartość zamówienia: 254,99 zł

ile Freedom Edition kosztuje w MM?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 01:41, Bambadil napisał:

Gdybym kupił w gram.pl to bym nie odpisywał osobie, która kupiła w empiku ;)


O, dzięki - problem w tym, że wczoraj mówiono mi w salonie Empik, że ja dawno złożyłem swoje zamówienie i że w międzyczasie zmieniła się data premiery, więc raczej nie mam co liczyć na to, że mi to wyślą w tym tygodniu a dobrze będzie, jeżeli w ogóle wyślą ....
cóż, zobaczymy jutro czy przyjdzie mail, jeżeli nie to dzwonie tam i zapytam, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zamawiam nic z Empiku - znajomi mieli z nimi same złe doświadczenia, w tym jedna sytuacja była taka, że kumpel zamówił grę, która niby była u nich dostępna (jakiś miesiąc czy 2 po premierze tej gry) po czym po 2 tygodniach stwierdzili, że nie mają jej chwilowo w magazynie a po 2 miesiącach, że jej już nie będą mieli i anulują zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 09:37, DeMoH napisał:

Ja nigdy nie zamawiam nic z Empiku - znajomi mieli z nimi same złe doświadczenia, w tym
jedna sytuacja była taka, że kumpel zamówił grę, która niby była u nich dostępna (jakiś
miesiąc czy 2 po premierze tej gry) po czym po 2 tygodniach stwierdzili, że nie mają
jej chwilowo w magazynie a po 2 miesiącach, że jej już nie będą mieli i anulują zamówienie...

Ja podziwiam kumpla że czekał dwa miesiące zamiast samemu anulować i kupić gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 09:37, DeMoH napisał:

Ja nigdy nie zamawiam nic z Empiku - znajomi mieli z nimi same złe doświadczenia, w tym
jedna sytuacja była taka, że kumpel zamówił grę, która niby była u nich dostępna (jakiś
miesiąc czy 2 po premierze tej gry) po czym po 2 tygodniach stwierdzili, że nie mają
jej chwilowo w magazynie a po 2 miesiącach, że jej już nie będą mieli i anulują zamówienie...


A dla mnie tylko Empik jest pewien, przynajmniej jeżeli idzie o EK - uff, mój ACIII FE już do mnie jedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 00:50, Bambadil napisał:

Mi przed chwilą przyszedł mail, że moje ACIII Freedom Edition zostało wysłane z magazynu,
więc pewnie już dzisiaj będę mógł odebrać. Sprawdź maila :)


Heh, mi też przyszedł mail ale gdy już wyłączyłem kompa / 4 rano /, czy Odebrałeś już swój egzemplarz, czy Musisz czekać do jutra?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 17:27, Bambadil napisał:

Jeszcze nie dostałem maila, że paczka dotarła do mojego Empiku i raczej wątpię, żebym
już dzisiaj dostał. Pewnie jutro mi przyślą.


Heh, mam to samo, paczka jest w drodze do mojego salonu i pewnie jutro doń zawita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować