Zaloguj się, aby obserwować  
Feniks

Jaki telewizor wybrać - pomoc RTV i AGD

78 postów w tym temacie

Witam mam Tv LCD 32 '''' samsung le32a330 i moje pytanie jest takie czy ma ona wejscie dla sluchawek ? bo nie moge znalesc ;/ z gory dziekuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematu ogólnego o telewizorach jako tako nie ma więc zapytam tutaj. Czy są w Polsce dostępne telewizory FULL LED poza sharpem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie znalazłem tego w instrukcji ani na stronie producenta. Więc: czy TV Philips 32PF7320/10 ma HDCP? Bo podłączyłem z tyłu do wejścia DVI-I kabel DVI-HDMI do Ps3 i nie ma obrazu, więc nie wiem, czy to wina kabla, czy TV nie ma HDCP. Odpowiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Tani Telewizor , 42 Cale , Full HD , z HDMI dobrej marki :P , i w miarę dobrą resztą .
Telewizor miałby służyć do użytku codziennego oraz do użytku dla konsoli Xbox 360 .

Nie wiem co mam wybrać i wogóle , może jakieś propozycję ;)

I takie pytanie lepiej LCD czy PLAZMĘ ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Co to znaczy, że moc głośników w telewizorze wynosi 2 x 10 W? Proszę o pomoc, bo na dźwięku to ja się prawie wogóle nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 21:24, Renzov napisał:

Co to znaczy, że moc głośników w telewizorze wynosi 2 x 10 W?

To znaczy, że w tv są dwa głośniki, a każdy z nich ma moc 10 W. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale może ktoś doradzi. Czy warto i opłaca mi się kupić używaną wieżę Technics SA-DV250 za 1100 PLN? Mogę podać link do aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakiegoś ciekawego tv lcd ze standardem hd ready lub full hd, 32-40 cali, fajnie jakby miał 2 miejsca hdmi bo podłączony będzie do niego dekoder hd i xbox :) Wolałbym jakąś dobrą markę, ale oczywiście jakość jest dla mnie najważniejsza. do wydania mam około 2000zł. Jakieś ciekawe propozycję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jakiś zestaw kina domowego z BluRay 3D. Nie wiem co wybrać? Denon, Kenwood, JVC, Onkyo? Jak spisują się Samsung, Sony, LG? co lepiej kupić, all in one, czy zestaw do samodzielnego kompletowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym na dniach kupić nowy telewizor i tu pojawia się pytanie - który? Nie znam się na tym kompletnie. Ma być Samsung 55 cali bo bardzo mi się podoba ich wygląd z tą smukłą ramką, chciałbym żeby miał kamerkę do Skype, USB i resztę pierdół do oglądania filmów w 3d. Polecono mi poniższe modele, ale który najlepiej wybrać? Czym się różnią oprócz ceny i odświeżania? Bardzo proszę o poradę.

UE55ES6570
ES7000
D7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten temat pasuje najlepiej do mojego pytania. Dosyć mały pokój, dwie osoby. No i czasami trzeba suszarę z praniem wstawić. Szukam jakiegoś sprzętu, który ułatwi życie w takim miejscu jak np. oczyszczacz powietrza. Jaką firmę/modele polecacie? Nie zależy mi na jakiś udziwnieniach typu aromaterapia, ale im sprytniejsza maszynka tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję TV w cenie do 3500zł, ponad 50 cali, funkcja SmartTV. Zależy mi też na połączeniu z internetem (głównie Skype- gdyby któs mógłby wytłumaczyć mi jak to działa byłbym wniebowzięty) Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym nabyc TV do PS4 , koniecznie full HD i mozliwie maly Input-lag (do 30ms, nie gram duzo w fps''y w multi). Mam nieduze fundusze i chcialbym nabyc cos uzywanego, oto pare ofert:

Co sadzicie o:
SHARP 32LE240EX 650zl
SHARP D65E - 450zl
SAMSUNG LE32M8 - 690zl
Panasonic TXL32BL6E - 800zl
Sony Bravia 42'' - 900zl ( nie mam wiecej danych)
Samsung LE40A536T1F - 700zl
Sony Bravia KDL-46S2000 - 850zl

Co wybrac? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat, prosze o rade.

Potrzebuje tani, uzywany TV full hd do PS4 z input lagiem do 50ms - malo gram po sieci

Mam takie oto oferty:

32" Sony Bravia KDL-32S5600 - 600zl
40'' Sony Bravia KDL-40EX401 - 700zl
32'' SHARP AQuos D65E - 450zl

Sklaniam sie do Bravia 40'' - ale nic nie moge znalezc o input lag - sprzedawca mial konsole i mowi ze jest git ale na oko wole nie mierzyc.

Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować