Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock Ultimate Rapture Edition coraz bardziej prawdopodobne

21 postów w tym temacie

Jeżeli bedzie rzeczywiście po 100 zł na kąsole to biorę,mimo,że mam już dwa Bioshocki na PC. Nie mam jeszcze żadnego dodatku,a fajnie będzie się grało na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Poniżej możecie się przyjrzeć okładkom wydań, które bez dwóch zdań wyglądają na oficjalne. "

Co? Sklejenie koło siebie okładek dwóch gier to każdy w paincie zrobi bez problemu. Okładka jest fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 11:26, DanteDMC napisał:

Gdyby tak zrobić remake System Shock''a 1 i 2. Albo po prostu 3 cześć.

Coś pięknego... ehh..

Oj, za dwójkę w nowej oprawie i do tego fajnie wydaną mógłby dać nawet tyle ile za premierową grę jakąś. Tak samo jak za pierwszego Deus Exa, pomarzyć tylko można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:33, Muradin_07 napisał:

I po raz kolejny chce się aż powiedzieć: dlaczego nie na PC?


Po co na PC, jak na niektórych konfiguracjach (m.in. u mnie) jedynka na Win7 w ogóle nie działa? :P Było sporo tematów na ich oficjalnym forum na ten temat, niestety 2K Games wykazało się jedynie niesamowitą ignorancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie Bioshock 1+2 klucze do steama można obecnie nabyć w promocji za 5 dolarów... PC który pociągnie oba tytuły ma raczej każdy więc nie ma co przepłacać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo Bioshock chodzi u mnie i problemu z siódemką nie mam. Nevermind... może jakby wyszedł w takiej wersji na PC to może wyeliminowane zostałyby błędy takie o jakich wspominasz. Tego się nie dowiesz, bo na PC nie wyjdzie taki pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z Bioshockiem 1 na Windows 7(32-bit, Home Premium) nie było żadnych problemów(wersja gry z Premium Games). Jeśli zaś chodzi o sam pakiet, to z chęcią bym takie coś kupił na PC, bo od jakiegoś czasu zbieram się do kupna własnych egzemplarzy BioShocków, a niestety ciągle coś umyka. Może kiedy dostaniemy oficjalną informację, to dowiemy się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na 7 Bioshock normalnie chodził, dobrze to pamiętam bo grałem w trybie dx10, a visty nigdy nie miałem.
Mam wersję 32bit..

Ktoś tam wcześniej pisał o rzekomo brzydkiej okładce Arkham City - nie zgodzę się okładka jest fajna, choć gorsza niż w przypadku Asylum. Na szczęście sama gra jest lepsza ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szkoda że nie będzie wersji PC bo mimo iż mam obie części to kupiłbym dla dodatków - choćby dla samego genialnego Minerva''s Den.

A jakos zabawy z GfWL mnie nie przekonują. Takei zbiorcze wydania to zawsze fajna sprawa.

Takie infa jakoś obrzydzają mi coraz bardziej panów z 2K Games i oczekiwanie na Infinite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować