Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DirectX 10 - nie dla Windows XP!

303 postów w tym temacie

zal... i co teraz bede musial kupic owy komputer i nowy windows zeby moc sobie pograc? mimo iz nie mam najgorszego komputera to ten system operacyjny "pozre" mi kompa i nie bede mogl nawet w pasjansa pograc... czyzby komputery mialy sie cofnac o kilkadziesiat lat wczesniej? tzn gdy beda je mieli jedynie nieliczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby nowe gry przestały wykorzystywać DirectX 10... Deveoperzy chyba nie myślą, że gra dobrze się sprzeda jeśli 50% graczy nie będzie miało visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:47, Don Lizak napisał:

I tak żadna różnica. Nowe komp[y będą sprzedawane z nowym osem

Ten nowy OS może nazywać się New DOS ;-). Albo LInux. A sprzedawca na pytanie: jaki LInux, odpowiada: nie wiem, przecież będzie on i tak skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jest normalnie debilizm, najpierw tworzenie systemu operacyjnego, którego wymagania są niesamowite (przecież system powinien mieć jak najmniejsze wymagania sprzętowe- powinien być swego rodzaju nakładką, żeby nie powiedzieć tapetą:D), a teraz jeszcze to!! Istna paranoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz dawno bylo o tym wiadomo. Zmusza nas sila do zmiany OSa. Niby nawet bym to przezyl gdyby nie zdzierskie podejscie, ze 1 system=1 plyta glowna. Jak chcesz zmienic to papa windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie będzie możliwość kupienia Visty dużo taniej dla tych którzy mają XP''eka, więc nie ma co panikować. Swoją drogą też zabawni jesteście. Kompy które udźwigną gry na DX 10 będą nawet w chwili premiery Visty kosztowały po parę tysięcy ale już tych np. 5 stów na OS się nie da znaleść. Oczywiście wszyscy muszą mieć najnowsze gry, wszyscy muszą grać na max detalach i bajerach i oczywiście nikt nie chce za to płacić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Don Lizak jaki porzadny gracz kupuje kompa w zestawie? chyba ze beda dawac oemowego windowsa z graficzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:54, meto napisał:

Don Lizak jaki porzadny gracz kupuje kompa w zestawie? chyba ze beda dawac oemowego windowsa
z graficzna...

microsoft próbował wymuc przepisy żeby z płytą główną trzeba było kupić windows, naszczęscie mu sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam oryginalnego windos XP (chociaż wiem że dla dużej części graczy zakup oryginalnego OS''a jest problemem) i nie zamierzam go zmieniać. Jeśli jednak sie okaże, że najnowsze gry będą "wymagały systemu Windows Vista" to rozważę zakup nowego systemu nawet jeśli miałby być to pirat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóżświat ne jest sprawiedliwy, ale jak już teraz zacznie się oszczędzać po 40 zł miesięcznie to może kupmy nowe okienka w dniu premiery(ah ten mój optymizm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamka niemoge sie doczekać kiedy jeszcze zrobią sprzęt działający pod nowym WIN$HITEM... dlatego mam linuxa :) tam ma cedege i wszystkie gierki mi działają bezproblemu i normanie chodzą.. win$hit zginie bo nie wszystkich staćna itch gówniany system operacyjny powyżej 1000 który jest zabugowany jak cholera :( mam nadizeje że zdechną przez to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze

w sumie oem z graficzna dla visty nie byl by taki glupi... i tak zawsze daja po 2-4 gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:50, Cysiek napisał:

Nie no, to jest normalnie debilizm, najpierw tworzenie systemu operacyjnego, którego wymagania
są niesamowite


Może panikujący przeczytają wreszcie wymagania Visty Home Basic? Wcale nie większe niż Gnome czy inne KDE. Niektórzy myślą, że wymagania dla Media Center z Aero są takie same jak dla golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować