Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DirectX 10 - nie dla Windows XP!

303 postów w tym temacie

Ale ten bill gates jest dziwny!!
Najpierw ukradł kody zródłowe i dzieki temu stworzył system (złodziej)
A tera siedzi pije kawke i zbija miljardy!
Mam to w ekhm jeśli dirtix 10 bedzie naprawde tylko pod viste to kupuje playstation 3 i mam to gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Bedą mi wszystkie programy działały poprawnie na Windows Vista Beta 2 English builds for x64 5384
(Sprzęt:756ramu procek 3ghz grafika Radeon x800 256bitów 14patoków(jeśli trzeba))?????

PROSZE ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 17:56, Szympek napisał:

Ale ten bill gates jest dziwny!!
Najpierw ukradł kody zródłowe i dzieki temu stworzył system (złodziej)
A tera siedzi pije kawke i zbija miljardy!


Dziwny?? Posłuchaj siebie: "siedzi pije kawke i zbija miljardy" Dziwny? Moim zdaniem facet ma taaaki łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 17:47, Seldon napisał:

> ,kupiłem nowego kompa i co okazuje sie ze juz mój system jest be ale co tam
> nadchodzi nowy przygotuj kase i kupuj jeszcze zeby był za 20 zł to oki a tak lipa bede
musiał
> pirata bo mam sprzet który kupiłem tylko do grania i szkoda by było nie wykorzystać jego
mozliwości....
> pocałuj mnie w (!) Microsoft

Czytaj ze zrozumieniem dobry człowieku, nie tylko twój system ale i twoja karta graficzna nie
podoła DX 10 , więc nawet twój pirat cię nie poratuje.
Po prostu będzie grał na XP''eku z wyłączonymi bajerami z DX 10 , taki problem ?


wszystko spoko jesli gry wymagajace DX10 będą W OGÓLE dzialaly na niższych DX...
jak nie to jestesmy upupieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 17:49, marccolo napisał:

mówisz ze mój GF7800 nie pociagnie.....o k......a


No niestety (też mi się to nie śmieje, bo planuję kupić kartę z serii 7xxx)

cytacik "według ostatnich planów nVidii i ATI, już w połowie bieżącego roku na rynek miałyby trafić pierwsze karty, obsługujące DirectX 10."
Wniosek ?? Wcześniejsze nie obsługują :/

MS nie ma monopolu bo jest naprawdę dużo alternatyw. Po prostu dość drapieżnie wykorzystują swoją pozycję na rynku ale biznes jest biznes, to nie fundacja charytatywna tylko ogromna korporacja utrzymująca dziesiątki tysięcy ludzi, którym trzeba płacić często ciężkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 17:57, Cyktor napisał:

Czy Bedą mi wszystkie programy działały poprawnie na Windows Vista Beta 2 English builds for
x64 5384
(Sprzęt:756ramu procek 3ghz grafika Radeon x800 256bitów 14patoków(jeśli trzeba))?????

PROSZE ODPOWIEDZCIE


Wiesz beta to beta - nie jest powiedziane, ze bedzie smigalo szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu paranoja... tak samo jest z kartami graficznymi.Chcesz wymienic grafe , to musisz wymienic plyte ,procka boinna podstawka i ramy najlepiej.No do ku... nedzy i co wymienie to wszystko lacznie z winda i za rok znow, bede chcial dodac ramu to nie bede mogl bo inne ramy juz beda co doprowadzi do ponownej wymiany plyty? Czy mi sie wydaje czy to jest przymuszanie do upgradu sprzetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokuj wale ten nowy system na razie... :P jak Gothic 4 bedzie wymagal DirectX 10 to zmienie karte i kupie se viste dla gotha wszystko... ale tak na serio to nie ma sie czym martwić narazie nie ma jeszcze katr obslugujacych DX 10 a tym bardziej gier wymagających DX 10 wiec spox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft i pieprzony Bill G. Chyba sami sobie beda grali w te swoje popaprane gierki. Nie zamierzam zmieniac rozwalajacego sie XPka na windowsa zbudowanego na zlomowisku. Jak nie maja pomyslu na zycie to niech sobie rabarbar posadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...I w ten prosty sposob Microsoft nakreca sprzedaz wlasnej konsoli Xbox360. Zamiast kupowac Vista+nowa karte grafiki bardziej sie oplaca kupic xboxa. Zanim wyjdzie Vista, wzrosnie sprzedaz xboxa... a potem plotki sie zdementuje i wypusci DirectX10 dla XP. Bo do konca zycia produktu, tzn WinXP, Microsoft ma obowiazek go supportowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto przykład jak wyciągnąć kase - Microsoft Vista + karta obsługująca DirectX 10 - wydatek kilku tysięcy złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, Bill nakreca na kupno x360 ;)
A ja wam powiem tylko tyle. Wiiiii :)))
Moj plan sprawdza się w 100%. Komputer do pracy, Wii do grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to i tak bez różnicy, ponieważ moja karta jest za słaba na DirectX10, a pozatym nie planuje zmiany karty na wydajniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeez po prostu paranoja i nie mówie wcale o MS tylko o wypowiedziach poniżej...ludzie wy chyba nie zdajecie sobie sprawy jak działa wolny rynek(pomijająć fakt że kilka osób powyżej to dokładnie tłumaczyło ale nic...)nie podoba ci się to nie kupujesz(szukasz alternatywy a że na rynku OS''ów za dużo ich nie ma to już inna sprawa) a nie płaczesz że to jest drogie i ogólnie be...aaa no tak ale jak ty pograć w "te super najnowsze gierki z tymi wszystkimi bajerami" ? No cóż na razie sprawa wygląda tak że aby w nie pograć Musisz mieć windowsa i nic na to nie poradzisz i skończcie z wypowiedziami typu "kupie sobie pirata bo co mnie tam jakiś Microsoft zmuszał do wydawania pieniędzy" no taaak oczywiście jak cię na coś nie stać to po prostu to ukradnij...bo przecież MUSISZ grać w gry po prostu nie przeżyjesz bez nich...a po drugie co do samego Microsoftu to zauważcie że to jest firma która została stworzona po to żeby przynosić dochody a nie organizacja charytatywna... Jak na razie na świecie nie ma tak żeby ludzie byli równi i wy też tacy nie jesteście urodziliście się na "zapadłym wschodzie" i microsoft nie ma nic dotego...Bo co oni mają według was zrobić, zrezygnować z dochodów żeby uszczęśliwić jakieś dzieci niewiadomo gdzie, o których istnieniu oni nawet nie wiedzą?Którzy dodatkowo ich okradli(ręka do góry ci co mają orginalnego windowsa...).A że jesteście uzależnieni od gier(bo na to wygląda skoro system kupujecie tylko dla gier i musicie go mieć KONIECZNIE) to też nie ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w histori komputerów bedą gry które na starcie bedą wymagać nowszego systemu operacyjnego do działania. Wybacz, ale to chore.
Prawda taka, ze WIN XP okazał się zbyt dobrym systemem, a po domowych modyfikachacj prawie NICZYM nie ustepuje Viscie. MS musiał jakoś zachecić ludzi i cóż, udało się ;)
Mi tam wsio ryba, bede grał na Wii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... trochę nie rozumiem dlaczego tak panikujecie,. czy opłaca się martwić na zapas?,. do premiery visty jeszcze sporo czasu,. sytuacja się może zmienić,. osobiście nowy windows wcale mnie nie interesuje,. kilka gier które jeszcze zamierzam kupić będą działać spokojnie na XP,. a potem zobaczymy... staram się nie wybiegać tak daleko w przyszłość,. bo skąd mam wiedzieć co będzie za rok ,. jaka sytuacja się wyklaruje,. teraz skupiam się na roku bieżącym,. hmm...i na bliższej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony tym wszystkim... I powiem tylko - to co mam, mi wystarcza... Przechodzę na konsole, mam dosć pakowania kasy w sprzęt który starzeje się coraz szybciej... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować