Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon`s Dogma na PC? Capcom najpierw potwierdza, a potem zaprzecza

12 postów w tym temacie

Odpaliłem demo na Xboxie i nie wyglądało to jakoś zachęcająco :/ Gameplay jakoś nie powalał a graficznie to nawet jak na konsole było średnio, i jeszcze te czarne pasy z i tak wąskiego 16:9 robiły już coś naprawdę dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakac raczej nie bede. Nie gralem, ale troche sie interesowalem tym tytulem (recenzje, filmiki) i z tego co sie orientuje to gra nie powala. Duzo bezsensownego lazenia, towarzysze ktorzy denerwuja, kiepska praca kamery, slaba fabula.
Potencjal jakis jest, ale mysle ze poczekam na dwojke, moze bedzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak... grałem.. skończyłem i na dobrą sprawę podobała mi się tylko walka z jakimiś bossami czy coś, bo sprawiała frajdę, jak się wchodziło na niego na plecy itp itd fabularnie słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest... taka sobie, średnia grafika, fabuła jakaś nijaka byle by tylko zostać bohaterem, i w dodatku jeszcze takie nudne łażenie po świecie i zbieranie przedmiotów, jest czasem trudno nawet z towarzyszami ale wystarczy troche pobiegać dookoła, za tobą przeciwnicy jakoś szczegulnie nie bedą przez co sie odkryja a ty masz szanse zadania ciosu, jedynie własnie walki daja rade i to z większymi przeciwinikami nic po za tym, nie napalałbym sie na ten tytuł zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest taki klon niskiej jakości Dragon Age''a. Walka drużynowa, eksploracja aż do złudzenia ogromnego świata. Nothing more :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie z opiniami osób powyżej się nie zgadzam. Grafa owszem, gra ma duże problemy na XBOX 360 (doczytywanie tekstur, pojawianie się obiektów). Towarzysze... cóż, jak się biega z towarzyszem o 10 poziomów niższym, to na pewno nie pomagają. Proponuję zabrać takich, co mają wysokie oceny innych graczy i poziomy wyższe od naszych, wtedy to jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to nie RPG tylko zwykły hack''n''slash. Przebijanie się przez te same hordy potworów odradzające się w tych samych miejscach, masa błędów technicznych (Xbox360)!!, beznadziejne dialogi i postacie, okrzyk "GOBLINS", świat tętniący życiem gorzej niż w Oblivionie, a także nudny no i niestety ŻENUJĄCA FABUŁA, zrealizowana gorzej niż w tetrisie oraz najgorsze - 1 miejsce na zapisanie stanu gry!? Kto to do cholery wymyślił. Rozumiem w FPSie, ale w grze, która chce się nazywać RPG(którym nie jest)

A wielka szkoda bo ta gra miała wielki potencjał: znakomita zrealizowana noc (ciemno, więcej potworów), świetny system pionków (Świetna sztuczna inteligencja), znakomita walka z wielkimi przeciwnikami, wspinanie po murach, budynkach, wykorzystywanie słabych punktów przeciwników, system leczenia, poziom trudności(naprawdę coś wspaniałego, ani razu nie czułem się oszukany przez grę, wszystkie porażki były z mojej winy).

Ode mnie 3/10. Podchodziłem do tej gry 3krotnie i za każdym razem się odbijałem i umierałem z nudów. Szkoda pieniedzy na tą grę, chyba, że ktoś wam ją za darmo da to bierzcie :)

Byłoby 4/10, ale ten motyw z menu to najgorsza piosenka jaką słyszałem w grach w całym moim życiu! No i masa DLC, żywcem wyciętych z gry. Żenua, potem się dziwic, że ludzie nie kupują nowych marek jak takie crapy z nich wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie RPG a Action RPG a wtedy takową grą jest. Oceny 3/10 to się daje takim "grom" jak Terrorist Takedown. Obniżanie oceny za muzykę w menu... hmm, tego chyba jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:42, TobiAlex napisał:

Przede wszystkim nie RPG a Action RPG a wtedy takową grą jest.


Ta gra była reklamowana jako zachodnie rpg robione przez japończyków i wyszło to strasznie średnio. Gier japońskich generalnie nie lubię i tutaj było za mało tego zachodu czuć, poza tym elementy RPG były żenujące. Fabuła dramatyczna, dialogi katastrofalne, bohaterowie? Śmiech na sali. Questy? Przynieś podaj pozamiataj. Bugi techniczne naprawdę duże. Rozwój postaci był nawet, nawet, ale to i tak tylko walka. Ubogo. Minusy zdecydowanie górują nad plusami. A takie kwiatki jak system zapisu (raz zapisałem w złym miejscu grę, i musiałem od nowa zaczynać bo z tamtego miejsca nijak nie mogłem uciec otoczonyny golemami itd) i muzyczka w tle psują efekt maksymalnie.

Dnia 22.11.2012 o 23:42, TobiAlex napisał:

Oceny 3/10 to się daje takim "grom" jak Terrorist Takedown.


Ja po tej grze spodziewałem się sporo, dlatego tak niska ocena. Wydałem 200 zł (na szczęście odsprzedałem za 140), a dostałem grę niedopracowaną, nieciekewą, z nudnym światem, pocietą DLC (zwłascza, że w podstawce rodzajów zbroi, broni itd było dość mało jak na h&s). Gdybym wydał na to 30 zł to ocena byłaby wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować