Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie Wii U na polską premierę. Prawie

16 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2012 o 16:06, Kifa napisał:

Chyba muszę wyciągnąć z piwnicy podpałkę i zapalniczkę. Czas kogoś spalić.


Ok, wybaczcie - poniosło mnie ponad miarę. Sam się zgłaszam do moderowania i banowania. Niemniej - porażka niesamowita firmy Stadlbauer i mam nadzieję, że pogłoski o zmianie dystrybutora Nintendo w Polsce się potwierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 16:14, Kifa napisał:

Niemniej - porażka niesamowita firmy Stadlbauer

Bo ja wiem? Nikt przecież pieniędzy od tak pozbywać się nie chce.
Nasz rynek wydaje się... być dalej zaściankiem. Co też może być zasługą samego Nintendo.

Z drugiej strony, WiiU wydaje się olbrzymim sukcesem, skoro mają być takie problemy z dostępnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że gram.pl pospieszyło się z mailami do klientów żeby wpłacali pieniądze, bo konsole już są w drodze. Wczoraj wpłaciłem na konto odpowiednią kwotę. No nic. Liczę, że szybko dostanę zwrot. W przypadku zwłoki trzeba będzie walczyć o odsetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na popyt jaki obecnie jest na Wii U, oraz okres (niedługo święta) wydania tej konsoli pokuszę się o przypuszczenie, że Polska nie jest jedynym "krajem trzeciego świata" w tej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatalne newsy dotyczące Nintendo zdają się nie mieć końca. Najpierw tragiczna wydajność przy tytułach multiplatformowych, potem rzekomo ważący 5gb day-one patch przy 8gb dysku twardym, teraz olanie polskiego rynku. Za darmo bym tego nie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 16:43, ozoqq napisał:

Fatalne newsy dotyczące Nintendo zdają się nie mieć końca. Najpierw tragiczna wydajność
przy tytułach multiplatformowych, potem rzekomo ważący 5gb day-one patch przy 8gb dysku
twardym, teraz olanie polskiego rynku. Za darmo bym tego nie wziął.


Tragiczna wydajność? Na porównaniach różnic nie widać. Epic Mickey 2 się przycinał na jednym filmie, ale to wszystko co ja widziałem. Patch jak patch...

Ale zachowanie gram.pl jest karygodne tak samo jak dystrybutora. Jestem w tej samej sytuacji co BluesBoy - wpłaciłem wczoraj forsę, a dziś wiadomość, że nie ma? Poważni jesteście tak w ogóle? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 16:06, Kifa napisał:

Chyba muszę wyciągnąć z piwnicy podpałkę i zapalniczkę. Czas kogoś spalić.


Ostrzeżenie post można uznać za groźbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chociaż dobrze, że próbowaliście załatwiać sprzęt przez polskiego przedstawiciela. Sporo sklepów pewnie i tak sprowadzi z zagranicy. Nintendo NIGDY nie zobaczy, że w Polsce jest popyt na ich sprzęty. A jest, tylko tego nie widać, skoro większość konsol to używki i sprzęty kupione w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że wczoraj nie wpłaciłem kasy. Troche to nie poważne. Sam wczoraj napisałem maila z zapytaniem o dostępność zestawu ZombiU i Premium bo na obydwa od razu złożyłem preordery jak się tylko pojawiły - pewnie w związku z moim mailem okazało się, że konsol jednak nie będzie.

Druga sprawa to sklep nie udzielił odpowiedzi na moje zgłoszenie tylko dostałem uniwersalną odpowiedź. Szczerze to już nie mam zamiaru z Wami współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować