Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nad czym pracuje Splash Damage? Odpowiedź poznamy w przyszłym tygodniu

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na oficjalnej stronie twórców Brink i Enemy Territory: Quake Wars trwa tajemnicze odliczanie, które zakończy się 29 listopada. Wówczas studio Splash Damage zapowie nową produkcję. O co może chodzić?

Przeczytaj cały tekst "Nad czym pracuje Splash Damage? Odpowiedź poznamy w przyszłym tygodniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RTCW:ET - wiadomo legenda i tyle
ET:QW - bdb gra ale po pewnym czasie przypominała bardziej biedniejszego BF''a niż następce ET!!
Brink - dobra gra tylko spraw wygląda tak:
1. nie ważne jaka wersja kod sieciowy spartolony jedynie na PC doprowadzili jako tako do stanu używalności bo gra tam miała wsparcie dedykowanych serwerów na konsolach matchmaking zrobił swoje.
2. Natomiast różnie wyszło z platformami pod względem wydajnościowym, na konsolach jedna mapa na xpudle działała lepiej inna na PS3. Z wersją PC jest o tyle większy cyrk że gra ma znaczek Nvidia a działa gorzej niż na Radeonie i tutaj powiem jedno sporo gorzej różnica wynosiła nawet średnio 25 fps. Czyli jak ktoś miał PC i Radeona od HD 4670 w zwyż nie musiał się męczyć z ustawieniami i problemami gorzej reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przypomniało mi się, że ostatnio na forum Splash Damage była robiona sonda przez pracowników jaką grę chcielibyśmy najbardziej zobaczyć. No i na 1 miejscu było ET2, na drugim ET:QW 2 dalej Brink a dalej coś jeszcze, może to ma związek z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować