Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie minuty z intensywnymi wymianami ognia, czyli nowy gameplay trailer Battlefield 3: Dogrywka w sieci

30 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Nowe mapy, pojazdy, broń, tryb – dodatek Dogrywka wzbogaci Battlefielda 3 o kilka naprawdę interesujących elementów. Świeżynki możecie zobaczyć na pełnym dynamicznych ujęć materiale wideo.

Przeczytaj cały tekst "Dwie minuty z intensywnymi wymianami ognia, czyli nowy gameplay trailer Battlefield 3: Dogrywka w sieci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda... średniawo. Dalej nie zachęca mnie do powrotu do gry, ani tym bardziej kupna dodatków (CQ wygląda słabo, Armored Kill - nieźle, choć 30 zł to za dużo). Cóż, wygląda na to, że z BF3 się jednak pożegnam i wrócę do BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? O ile bardzo lubiłem Battlefield 3 na początku o tyle odkąd gram w Planetside 2 - BF3 po prostu mi zbrzydł. Fakt, ma ładną grafikę, animację postaci i środowisko które można częściowo zniszczyć ale na tym koniec. Do tego czas ładowania relatywnie małych (w porównaniu np z Planetside 2) map jest zabójczy. Masz 30 minut na granie ? W 2 rundach które powiedzmy rozegrasz w tym czasie 5 minut spędzisz na czekaniu aż się mapa załaduje / zmieni ...

Wystarczy mi jeden rajd z użyciem kilkunastu czołgów i samolotów albo rozstawienie APC z którego za moment wylatuje 50 żołnierzy ostrzeliwujących bazę wroga by powrót do BF3 okazał się cokolwiek bolesny. Planetside 2 pod tym względem jest po prostu boski. A SOE nie dało ciała z modelem F2P i pozwala tylko na szybsze odblokowanie broni za gotówkę. Cała reszta (dodatki do broni, ulepszenia pojazdów czy broni) muszą być odblokowane za punkty zdobyte w grze. Do tego nawet z podstawową bronią nie czułem się gorszy pod żadnym względem.

Chciał bym żeby DICE nie dało tym razem ciała i kolejny BF zrobiło właśnie w stylu Planetside. Ogromne pole bitwy, ilość graczy wprost nie do uwierzenia (nie raz widziałem 50-100 graczy tylko z mojej strony w obrębie ekranu broniących przed najazdem czołgów itp), pole bitwy aktywne 24/7 (po co kilka mapek jak można połączyć je w jedną całość ?) i powrót wyspecjalizowanych klas.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 14:15, Leos8 napisał:

I powiadasz, że to F2P?
Aż się przyjrzę, bo ciężko uwierzyć :D

Nom, tylko nie wiem, czy już jest full czy jeszcze trwa zamknięta beta - http://www.youtube.com/watch?v=ANeZVzrzpBI&feature=channel&list=UL
Tak czy owak mnie jakoś nie przekonuje ze względu na to, że tak naprawdę to sci-fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 13:49, MiSiU3112 napisał:

> Szkoda ze tak mało ludzi gra w Battlefield 3.
Chyba ci się coś pomyliło.


Liczba grających na B2K (tryb hardcore i rush). Nic mu się nie pomyliło, gra umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarzy, że mało osób gra w BFa to chyba wy w ogóle nie posiadacie tej gry :D


A trailer spoko. Nie będzie może teraz nawalania bez sensu jak w CQ czasem i ludzie będą szanować ammo ;)
Jeszcze odnośnie poprzednich dodatków, to jak dla mnie są spoko. Dla każdego coś dobrego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2012 o 15:28, KamyK_84 napisał:

Liczba grających na B2K (tryb hardcore i rush). Nic mu się nie pomyliło, gra umiera.

Może jest tak na pc. Na xbox-sie masa ludzi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że mało ludzi gra w BF3 to jest częściowo prawda. Zależy od trybu gry, limitu osobowego serwera i DLC. Część z kombinacji nie rozegrasz bo powitają cię puste serwery, o ile istnieją jeszcze.

Hype opadł, gra się ludziom znudziła, część z nich przejrzała na oczy.
Póki co gram na razie w BF:BC2, sprawdzę jeszcze tego Planetside2. Dawno temu zaintrygowała mnie pierwsza część ale niestety nie miałem netu :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planetside jest spoko tyle ze to sc fi co juz mi srednio lezy :P do tego no fajnie sa duze bitwy ekstra.. tylko pod dluzej chwili zaczalem sie zastanawiac po co wlasciwie walcze;p Jakos brak "match won" co jakis czas mnie irytuje;p
Co mi z tego ze capne baze wroga co z tego ze zdobedziemy prawie caly kontynent wyjde z gry wroce za jakis czas i sie okaze ze sytuacja jest zupelnie inna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować