Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 trafił do ponad ćwierć miliona polskich graczy

76 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2012 o 18:26, Zgreed66 napisał:

Co z tego, jak pierwszy gracz przestaje grać, a zamiast niego wchodzi kolejny ;)
Myslisz, że nie potrafią tego wliczyć w koszta? Denny argument. Gracze się nie mnożą.

Mnożą się, bo grę raz kupioną można sprzedać na rynku wtórnym X razy... ;)

Dnia 26.11.2012 o 18:26, Zgreed66 napisał:

Zmonetaryzowanie to jest dobre określenie. Ale to podarunkiem, że nie zwala się w żaden
sposób winy na gracza. Bo jesteś pirat jak masz używkę, bo tam i siamto. Liczy się wyciśnięcie
klienta jak cytryny. A wydawcy wcale biedni są. Ale nie mozna tego przecież powiedzieć,
tylko trzeba ściemniać i propagandą sypać jacy to oni sa pokrzywdzeni.

Ale rosnące koszty produkcji tytułów AAA uzasadniają konieczność wprowadzania "Online Passów" w przypadku niektórych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier konsolowych nie kupuje się nigdy w Empiku - to najgorszy zdzierca. Proponuję szukać dobrych okazji. Takie są m.in. na 3kropki.pl, Ultima.pl, Wirtus.pl, a nawet na Muve.pl (darmowy kurier w przypadku płatności z góry). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W betę grało mi się znakomicie, jednak pełna do dnia dzisiejszego nie jest u mnie grywalna. Nie wiedzieć dlaczego, gra traci płynność po pierwszej śmierci...

@Janek_Izdebski
Jeszcze trochę i będę się bał otworzyć lodówkę z obawy przed tym, że spotkam tam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:31, Janek_Izdebski napisał:

Mnożą się, bo grę raz kupioną można sprzedać na rynku wtórnym X razy... ;)

Zastepują się, a nie mnożą...

Dnia 26.11.2012 o 18:31, Janek_Izdebski napisał:

Ale rosnące koszty produkcji tytułów AAA uzasadniają konieczność wprowadzania "Online
Passów
" w przypadku niektórych gier...

Rosnące koszyty produkcji, a argumenty (jak i sposoby) pod którymi wprowadzane są "Online Pass", to dwie różne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:40, Janek_Izdebski napisał:

O Boże, a cóżem Ci złego uczynił...? ;D


Listopad 2012: 900 postów
Październik 2012: 454 postów

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2012 00:18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:37, Zgreed66 napisał:

Rosnące koszyty produkcji, a argumenty (jak i sposoby) pod którymi wprowadzane
są "Online Pass", to dwie różne historie.

IMHO te argumenty się pokrywają i uzupełniają. :) Ale jak wspominałem, to po prostu biznes. W biznesie i tak chodzi tylko o jedno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:45, Janek_Izdebski napisał:

A gdzie jest ten licznik?

gramstaty użytkownika rob006.
Co prawda nie chodzi o liczbę, ale do jakiego tematu nie wejdziesz. Tam się znajdzujesz xD
Też to odczuwam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:47, Janek_Izdebski napisał:

Ale jak wspominałem, to po prostu biznes. W biznesie i tak chodzi tylko o jedno. :)

Ja z tym ani trochę niepolemizuję. Po prostu znaczna częśc argumentów mi po oczach bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:50, Zgreed66 napisał:

> Ale jak wspominałem, to po prostu biznes. W biznesie i tak chodzi tylko o
> jedno. :)
Ja z tym ani trochę niepolemizuję. Po prostu znaczna częśc argumentów mi po oczach bije
:)

Ok. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie do końca się z nim zgadzam.

A co do mojej aktywności na forum, nawet nie widziałem, że jestem takim "stachanowcem." ;D I tak staram się zawsze (lub prawie zawsze) wypowiadać merytorycznie. Oczywiście wszystko zależy od tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik.
Tak porównujecie multi i singla tych obu gier, to ja powiem tyle że od czasu MW1 takie strzelanki nie oferują już praktycznie nic nowego w tym aspekcie. Lepiej jest już w przypadku takiego SCII gdzie i Singiel i Multi są brane równie poważnie (chociaż tam fabuła na razie przypomina kalkę z WCIII, ale zobaczymy co dodatek zaoferuje)
Po zagraniu w multi BFa, już chyba nigdy nie wrócę do CoDa. Dużo rzeczy po prostu zabiło tę grę w moich oczach (nie tylko chodzi tu o stagnację Engine''a) BF jest po prostu lepszy i nie irytuje swoją rozgrywką tak jak CoD. Tam można się nawet pośmiać, kiedy się ginie i mało kto ci mówi że masz Wallhacka albo Aimbota jak będziesz miał Streak x 5 z czterdziestki czwórki (przynajmniej ja takich delikwentów nie spotkałem) A z tymi polaczkami na serwerach to bym tu nie przesadzał. Są polskie, niemieckie, angielskie i ruskie gdzie można po równo spotkać i mendy i kulturalne towarzystwo, które można powystrzelać. Tylko na dynamicznym Gun Masterze można zauważyć że powoli tworzy się "krąg kulturowy" osobników, którzy po swojej śmierci mówią ci "<Nazwa twojej broni> noob".
Szczeniackie zjawisko. (w odniesieniu do waszych wypowiedzi, gdzie grają szczeniaki a gdzie nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arborek (i podobni tutaj), nie ubliżaj innym oki ? mam 32 lata, grałem w tę grę ileś set godzin i...

- około 1/4 osób grających tam albo i dużo mniejsza gra na HS`ie (słuchawce dla niekumatych)
- biorąc pierwszy czynnik pod uwage, na jakiej zasadzie jesteś w stane powiedzieć, że grają tam same szczyle i betony skoro się nie odzywają ? 6-sty zmysł ?
- po głosie nie zawsze jesteś w stanie określić wieku.. już nie raz się o tym przekonałem nawet osobiście
- na sam koniec, grając tak długo w BF`a natrafiłem może na około 10osób, które jak dla mnie miały w okolicach 15 lat (wniosek po usłyszanym głosie)

Jak nie grasz w coś i przytaczasz, że inni opierają się na opiniach portali, to sam przestań to robić. Najlepiej jest ubliżać innym bo oni to coś... no właśnie coś co ja robię. Czy to nie jest prostackie ?

Walka CoD i BF jest dla mnie zabawna. Jedni wolą jedno a inni drugie, ale namawianie do czegoś i tłumaczenie że jest betonem bo nie lubi tego co ja... to dopiero jest zachowanie betona. Tym zakończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 20:02, rabsonek napisał:

@arborek (i podobni tutaj), nie ubliżaj innym oki ? mam 32 lata, grałem w tę grę ileś
set godzin i...

WTF? skąd wyciągnąłeś że ja komuś ubliżam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 14:43, Phoenixpl napisał:

Noo sorki ale jak jestes bezmozgiem to nie nasza wina..Chyba logiczne ze jest cos takiego
jak Battlelog..


Za brak szacunku do rozmówcy oraz za epitety kierowane w stronę rozmówcy nakładam Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 14:30, seba26 napisał:

B3 w multi rzadzi......przy tym COD to jak gra dla szczeniakow z gimnazjum ... nikomu
nie ublizając


Skoro nikogo nie chcesz obrażać to po co to robisz? Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować