Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 trafił do ponad ćwierć miliona polskich graczy

76 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2012 o 15:43, Janek_Izdebski napisał:

A tak na marginesie, masz mentalność pirata, tylko, że zamiast PC, grasz na konsoli...
:( Jak mawiają Amerykanie: "Nie ma darmowych obiadków."

Jeśli nie masz dowodów, że ktoś jest piratem lub ma taką mentalność to proszę tak nie pisać, za pomawianie leci Ostrzeżenie i to jest ostatnie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 20:56, Isildur napisał:

> A tak na marginesie, masz mentalność pirata, tylko, że zamiast PC, grasz na
> konsoli... :( Jak mawiają Amerykanie: "Nie ma darmowych obiadków."
>
Jeśli nie masz dowodów, że ktoś jest piratem lub ma taką mentalność to proszę tak nie
pisać, za pomawianie leci Ostrzeżenie i to jest ostatnie ostrzeżenie.

Ale ja nikogo nie pomawiam. Piszę tylko o pewnej mentalności, postawie roszczeniowej jaką reprezentują piraci i pewnym podobieństwie do niej wyrażonej w postach arborka. Nikogo nie obraziłem. Bardzo więc uprzejmie proszę o cofnięcie tego ostrzeżenia. Dziękuję.

P.S. Ostatnie ostrzeżenie? Czyli potem co? Perm-ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:38, Janek_Izdebski napisał:

Ale ja nikogo nie pomawiam. Piszę tylko o pewnej mentalności, postawie roszczeniowej
jaką reprezentują piraci i pewnym podobieństwie do niej wyrażonej w postach arborka.
Nikogo nie obraziłem. Bardzo więc uprzejmie proszę o cofnięcie tego ostrzeżenia. Dziękuję.


Widać nie tylko ja uważam, że pomiędzy pożyczaniem gier ( bo nie wiem jak to inaczej nazwać ) do gry w multi, a piractwem nie ma takiego widocznego związku ;) aczkolwiek Isildur trochę z tym ostrzeżeniem przesadził :)

Dnia 26.11.2012 o 21:38, Janek_Izdebski napisał:


P.S. Ostatnie ostrzeżenie? Czyli potem co? Perm-ban?

Potem idzie chyba degrad ;) perm-bany są raczej za notoryczne łamanie regulaminu forum albo za promowanie piractwa ( za to na pewno nie dostaniesz ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:38, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Ostatnie ostrzeżenie? Czyli potem co? Perm-ban?

Masz aktualnie dwa ostrzeżenia na koncie, następnego nie będzie czyli licz się z degradem :)
Ale to powinieneś pytać poprzez maila, nie róbmy offtopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 20:56, Isildur napisał:

Jeśli nie masz dowodów, że ktoś jest piratem lub ma taką mentalność to proszę tak nie
pisać, za pomawianie leci Ostrzeżenie i to jest ostatnie ostrzeżenie.


Choć może Janek jest trochę zbyt gorliwy w tępieniu piractwa, to chyba od razu ostatnie ostrzeżenie dla niego to przesada ;) zwłaszcza, że zazwyczaj stara się pisać merytorycznie i zachowuje szacunek dla innych forumowiczów. W tym przypadku chyba trochę źle zrozumiał intencje wypowiedzi, do której się odnosił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:52, pawbuk napisał:

Widać nie tylko ja uważam, że pomiędzy pożyczaniem gier ( bo nie wiem jak to
inaczej nazwać ) do gry w multi, a piractwem nie ma takiego widocznego związku ;) aczkolwiek
Isildur trochę z tym ostrzeżeniem przesadził :)

Bo to nie będzie nigdy nie będzie tożsame, miałem na myśli pewien sposób myślenia, mentalność. A ta jest podobna i u piratów i u tych, którzy wiecznie narzekają, że wydawcy stosują obostrzenia w przypadku używek - a takimi obostrzeniami są właśnie "Online Passy". Obie grupy graczy wychodzą z założenia, że "im się coś należy", a jak wydawcy twierdzą inaczej to podnoszą krzyk w niebogłosy. To tylko miałem na myśli.

Dnia 26.11.2012 o 21:52, pawbuk napisał:

> P.S. Ostatnie ostrzeżenie? Czyli potem co? Perm-ban?
>
Potem idzie chyba degrad ;) perm-bany są raczej za notoryczne łamanie regulaminu forum
albo za promowanie piractwa ( za to na pewno nie dostaniesz ) ;)

Ależ ja nikogo nie pomawiam i nie pomawiałem . Piszę tylko o pewnej mentalności, postawie roszczeniowej jaką reprezentują piraci i pewnym podobieństwie do niej wyrażonej w postach arborka - gracza konsolowego narzekającego na politykę "Online Passów". Nikogo nie obraziłem, nie wchodziłem w pyskówki , nikogo nie oczerniałem, nie używałem wulgaryzmów, ani żadnych innych negatywnych zwrotów "ad personam". Naprawdę nie wiem, w czym tak bardzo podpadłem Isildurowi i gdzie naruszyłem regulamin. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:54, Isildur napisał:

Masz aktualnie dwa ostrzeżenia na koncie, następnego nie będzie czyli licz się z
degradem :) Ale to powinieneś pytać poprzez maila, nie róbmy offtopu :)

Napisałem stosownego maila z moim stanowiskiem i wytłumaczeniem. To samo uczyniłem w poście nr 65. Z tego też powodu, uprzejmie proszę o cofnięcie tego ostrzeżenia. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arborek

Przeczytałem wszystkie twoje posty w tym temacie i muszę ci powiedzieć, że nieźle mnie rozbawiłeś! Dla mnie osobiście reprezentujesz swoim myśleniem wszystkie najgorsze cechy "Polaczków"! Pewnie najlepiej jakby było wszystko za darmo, to wtedy byłoby super! Najlepiej się najeść i napić za czyjeś pieniądze! Wracając do tematu gdy ty pożyczasz od kumpla grę i masz dostęp do wszystkich zawartość za darmo! To myślisz, że to jest uczciwe w stosunku do osób, które zakupiły grę za nie małe pieniądze? Ciesz się, że EA pozwoliła ci pograć w singla! :) Tak jak koledzy pisali wcześniej "Online Pass" kosztuje cię tylko 10$ więc i tak masz taniej niż przy zakupie oryginalnego BF3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to właśnie swobodny dostęp do singla jest bardziej szkodliwy dla wydawców. Jeden kupi grę, przejdzie singla w 15 godzin, pożyczy drugiemu, ten kolejnemu. Kilka osób może przejść grę na jednej kopii. A w multi? Pożyczysz koledze, to sam nie będziesz mógł grać. Temu się spodoba, to przecież nie będzie trzymal u siebie 3 miesiące pożyczonej kopii, tylko kupi nową dla siebie. No ale to jest tylko moje zdanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech sobie będą i te online passy (podczas premiery są w cenie gry) po premierze trzeba je dokupić, ale ich cenna mogłaby być dla Nas, mieszkańców trzeciego świata tańsze, tak o połowę chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 22:37, Zak napisał:

niech sobie będą i te online passy (podczas premiery są w cenie gry) po premierze
trzeba je dokupić, ale ich cenna mogłaby być dla Nas, mieszkańców trzeciego świata tańsze, tak
o połowę chociaż...

10 dolców to przecież jakieś 32 złote. Duży kubełek w KFC jest droższy... ;D W pubie ze znajomymi wydaje się nawet większe pieniądze niż te 32 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ten paradoks - ludziom nie jest szkoda 30 zł na wódkę, ale na dodatki do gry czy inne takie cuda tyle kasy nie wydadzą ;) pamiętam, ze BF BC2 kupiłem za jakieś 25 zł, a zapewnił mi ponad 400 godzin dobrej zabawy ;) droższy kubełek w KFC zjem i po chwili o nim zapomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF 3 ''rządzi'' -dobry żart -chyba jako zręcznościowy pseudosymulator czołgu i śmigłowca. Niestety, jeżeli ktoś chce postrzelać ''face to face'' do przeciwników idzie tam, gdzie devsi potrafią robić świetne mapy -->Black Ops 2, a nie takie potworki jak metro czy bazaar.

Rozumiem , że szef EA może mieć kompleksy, bo rok w rok CoD niszczy sprzedażą jego produkt (na którego reklamę nawiasem mówiąc wydał krocie), ale czemu zwykły polski zakompleksiony miętus czuje jakiś wewnętrzny przymus, żeby deprecjonować tych, którzy nie podzialają jego fascynacji i wyzywac grających w grę konkurencji?

250 tys. robi wrażenie tylko w 3cim świecie rozrywki elektronicznej -jakim jest blaszana Polska. Black Ops 2 na świecie sprzedał się w tydzień w ponad 11mln. egzemplarzy. Porównanie dochodów z serii za rok 2012 to już nie porażka EA, to totalny łomot, którego nie przyćmi żaden marketingowy bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@naczelnyk

Święta prawda

@Thebisre

Dnia 26.11.2012 o 22:17, Thebisre napisał:

Pewnie najlepiej jakby było wszystko za darmo, to wtedy byłoby super!
Najlepiej się najeść i napić za czyjeś pieniądze! Wracając do tematu gdy ty pożyczasz
od kumpla grę i masz dostęp do wszystkich zawartość za darmo! To myślisz, że to jest
uczciwe w stosunku do osób, które zakupiły grę za nie małe pieniądze? Ciesz się, że
EA pozwoliła ci pograć w singla! :) Tak jak koledzy pisali wcześniej "Online Pass"
kosztuje cię tylko 10$ więc i tak masz taniej niż przy zakupie oryginalnego BF3!


Wiesz w zasadzie już kolega zapłacił za dostęp do gry i zagrywki w stylu "Online Pass" są tym samym czym Steam i jego polityka odsprzedaży gier. EA jest trochę lepsze bo daje możliwość korzystania z odkupionej gry na swoim koncie za 10$ co dla mnie jest powtórnym wyciąganiem łapy po kasę za to samo. Ale taką mają politykę i nic poza zaprzestaniem korzystania z takich usług się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować