Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy orientacyjną długość kampanii nowego Tomb Raidera; będzie kontynuacja?

39 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, ile czasu powinno zająć nam ukończenie nowych przygód Lary Croft – długość kampanii Tomb Raidera podał na Twitterze jeden z przedstawicieli studia Crystal Dynamics. Zapytano go także o sequel produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Znamy orientacyjną długość kampanii nowego Tomb Raidera; będzie kontynuacja?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale to jest odgrzewany kotlet. Więc ma być kontynuacja kontynuacji ? Bezsens. Tak teraz się zarabia kasę. Robi się restart serii i sprzedaje się po raz kolejny 20 części tej samej gry : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli obstawiam że czysty gameplay to jakieś 8 godzin natomiast reszta to cutscenki z QTE. Dawać tego Far Cry 3 bo chcę na gwiazdkę jakiś fajny sandbox a nie kolejny szrot co udaje czym nie jest(Bez jaj teraz to wydaje się jedyna ciekawa premiera na razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 16:14, vegost napisał:

No dobra, ale to jest odgrzewany kotlet.

W czym niby ta część jest odgrzewanym kotletem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 17:29, Henrar napisał:

> No dobra, ale to jest odgrzewany kotlet.
W czym niby ta część jest odgrzewanym kotletem? :D


Tym, że to jest to samo co było kiedyś. Tyle, że Lara jest młodziutka. Nie masz nigdzie napisane w tytule, że to część 22. Zwyczajne restart serii bo stare się już znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:15, vegost napisał:

Tym, że to jest to samo co było kiedyś.

Gdzie niby? Bo jest Lara Croft? Przecież budowa tej gry i założenia nie przypominają poprzednich części.
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Damianuss1

Ja tam jestem pozytywnie nastawiony do nowej odsłony, wiadomo nowa Lara w odpowiednik wieku itd.

Podpisuje sie obiema rekami ;] a ktos, kto wal iteksty w stylu "ale krotko" jest nedznym hejterem, szalonym biegnacym na pale przechodzacym na sile, albo kims niespelna rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 19:44, Smooqu napisał:

12 - 15 h? No nie wiem czy tyle wyjdzie ;) Twórcy lubią sobie dodawać do gier sporo czasu.

Ta, Batllefield 3 i te jego legendarne "6 do 10 godzin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 16:55, Deturis napisał:

"Nie ujawniono jeszcze, kto użyczy głosu głównej bohaterce." No jak to nie. :)
http://www.imdb.com/name/nm2569832/
Ja ją znam z serialu Californication. / dobra nie ważne chodzi o polską wersję.
W sumie to sam jestem ciekaw, kto użyczy jej głosu.


W polskiej będzie Kopczyński lub Boberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 19:54, sinir napisał:

W polskiej będzie Kopczyński lub Boberek.

Pewnie Boberek wygryzie, albo Linda! Dał popis jako Kratos, więc jako Lara też mógłby spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas rozgrywki tak naprawdę zależy od konkretnego gracza. Ja np. lubię się delektować grą, przeszukiwać zakamarki podziwiać grafikę, art design itd. Chyba to dlatego, że wychowałem się na grach, gdzie było sporo pochowanych znajdziek i power-upów.

10-12 godzin to nie jest zły wynik, zwłaszcza jeśli w grze będą jakieś sekrety czy, wzorem poprzedniczek, dodatkowy stuff do odblokowania - wtedy ten czas się jeszcze wydłuży, choć jak znam siebie, dodam do tego jeszcze ze 2-3 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować