Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy orientacyjną długość kampanii nowego Tomb Raidera; będzie kontynuacja?

39 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że nikt w newsie nie zaznaczył, iż ten czas dotyczy wyłącznie wątku głównego. Do tego dojdą jeszcze zadania poboczne, pewnie jakieś wyzwania itp. Dla kogoś, kto się nie spieszy, liczyłbym więc spokojnie ponad 20 godzin. Podany czas na sam wątek główny jest bardzo OK.

Ah i jeszcze do tych wszystkich od "krótkie", "gra na wieczór" i tych, którym nostalgia zasłoniła oczy - http://howlongtobeat.com/gamelist.php?s=tomb+raider Powiedziałbym, że najnowszy tombek ma szanse być najdłuższym z całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 23:35, hu9in napisał:

Wydać na grę 200 złotych i skończyć w parę wieczorów? Szkoda. A byłem zainteresowany.

Czyli mamy rozumieć że od jakiś 8 lat nie grasz, bo inne gry mają przecież jeszcze krótsze kampanie ? :) No, zawsze jest multi (nie w tym przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 21:09, Isildur napisał:

Krótko stanowczo za krótko... Niedługo będą robili gry na 2-3 godziny...


Isildur a nie robią? A co z NFS: The Run? Nowy Most Wanted podobnie krótki. Słyszałem że w niewiele więcej można go przejść.
Miałem okazję pograć trochę, ale niezbyt rajcuje mnie taki burnoutopodobny tytuł(wolę już każdą inną część burnouta hehe). Tomb Raider może się udać. Liczę na przełom mimo że jest to naprawdę kontunuacja kontynuacji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to są "detale" które ludzie mają gdzieś i nie zwracają na nie uwagi. Nie warto o nich pisać, ludzie swoje wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 01:29, Darkstar181 napisał:

> Wydać na grę 200 złotych i skończyć w parę wieczorów? Szkoda. A byłem zainteresowany.

Czyli mamy rozumieć że od jakiś 8 lat nie grasz, bo inne gry mają przecież jeszcze krótsze
kampanie ? :) No, zawsze jest multi (nie w tym przypadku)


Trafiłeś. Od 8 lat nie było gry z odpowiednio długą kampanią. Nie wiem czy się doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nieco za mało jak na TR. No i to co widziałem podczas E3 nie napawa optymizmem. Najwyraźniej twórcy pójdą na łatwizę odrzucając fabułę na sam koniec.
PS. Nie wiem jak to się odnosi do nowszych TR, bo moją przygodę skończyłem (na razie) na TAoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 12:37, Karanthir666 napisał:

To nieco za mało jak na TR.

Hm? Legend kończyło się w 7-8 godzin, Underworld znacznie dłuższy nie był. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:15, Karanthir666 napisał:

A poczytaj PS i do tego się odnieś.

To już wiesz. ;p

A porównywanie z niegrywalnymi dziś sztywnymi potworkami sprzed Legend, robionymi na dodatek niż inne studio, meeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:27, Kadaj napisał:

A porównywanie z niegrywalnymi dziś sztywnymi potworkami sprzed Legend, robionymi na
dodatek niż inne studio, meeeh.

Aha. TAoD było kiepskie, ale dla ciebie złe też były TR 1-5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:34, Karanthir666 napisał:

TAoD było kiepskie, ale dla ciebie złe też były TR 1-5?

Grałem tylko (aż?) w część pierwszą i Chronicles z CDA, ale nie sadzę by pozostałe jakoś znacząco się różniły i zdecydowanie nie jestem w stanie nazwać tych doświadczeń przyjemnymi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:47, Kadaj napisał:

Grałem tylko (aż?) w część pierwszą i Chronicles z CDA, ale nie sadzę by pozostałe jakoś
znacząco się różniły i zdecydowanie nie jestem w stanie nazwać tych doświadczeń przyjemnymi.
;p

Widzę, że jesteś jednym z tych co przedkładają grafikę nad fabułę i grywalność. O gustach się nie dyskutuje (chyba, że ktoś ma całkiem

Spoiler

popieprzony

gust). To nie było do ciebie. Ty wolisz nowe, ja stare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 14:03, Karanthir666 napisał:

Widzę, że jesteś jednym z tych co przedkładają grafikę nad fabułę i grywalność.

Tu o grywalność właśnie chodzi, gdyby ktoś zaserwował mi grafikę z TR1 i gameplaya z Legend, również bym się świetnie bawił. To kwestia płynności ruchów, skoków, zachowania postaci na krawędziach i jeszcze wielu innych drobnostek, dzięki którym nie ma wrażenia sterowania się workiem ziemniaków, który spada po pierwszym kroku nie w tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2012 o 08:41, Auditore napisał:

Isildur a nie robią? A co z NFS: The Run? Nowy Most Wanted podobnie krótki. Słyszałem
że w niewiele więcej można go przejść.
Miałem okazję pograć trochę, ale niezbyt rajcuje mnie taki burnoutopodobny tytuł(wolę
już każdą inną część burnouta hehe). Tomb Raider może się udać. Liczę na przełom mimo
że jest to naprawdę kontunuacja kontynuacji. :P


Co do nowego NFS - 45 samochodów do znalezienia na mieście + 10 do wygrania a do każdego z aut jest przypisane pięć wyścigów, co daje ponad 300 wyścigów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowego tomb raidera 5 lat robili od 2008 kiedy to wyszedl underworld , a nastepna czesc za ile ? 7-8 lat ? Wedlug mnie tak wlasnie bedzie :/ Chociaz tyle ze gra ma fajna fabule i jest tam bardzo ladna grafika :-) Postacie tez sa fajne tylko np. zamiast Samanthy mogli dac Amande Evert z legendy i zamiast Reyes Anaye tez z legendy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować