Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: LEGO Władca Pierścieni - recenzja

35 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Przez ostatnie lata studio Traveller's Tale nie zawodziło - konsekwentnie wypuszczali gry oparte na kultowych postaciach i markach. Niezależnie czy to był Batman, Indiana Jones czy Gwiezdne Wojny, wirtualne klocki po prostu dawały radę. Trudno więc się spodziewać, żeby takie IP jak Władca Pierścieni zostało potraktowane w odmienny sposób. Ale zobaczmy, może coś jednak zepsuto tym razem?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: LEGO Władca Pierścieni - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale jeszcze w żadną grę LEGO nie grałem :D może czas nadrobić zaległości....ale z drugiej strony jest tyle innych gier do przejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:55, pawbuk napisał:

Wstyd się przyznać ale jeszcze w żadną grę LEGO nie grałem :D może czas nadrobić zaległości....ale
z drugiej strony jest tyle innych gier do przejścia :)


Zdecydowanie polecam. Jeśli jeszcze masz kogoś do wspólnej gry to tym bardziej. Osobiście nie zwróciłbym nigdy na te gry uwagi, ale poszukiwałem jakichś tytułów dla dwojga i koledzy z forum doradzili mi serię LEGO. Zacząłem od Batmana, a w kolejce czekają już Piraci z Karaibów i Star Warsy. Narzeczona dopiero wchodzi do świata gier po zamieszkaniu ze mną, ale widzę, że takie gry sprawiają jej ogromną frajdę i zamierzamy przejść każdą część serii ;]
Tak więc, polecam raz jeszcze do gry w towarzystwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 19:29, Muradin_07 napisał:

Czyli jak zwykle must have jeżeli od coś z LEGO. Po prostu te gry dla mnie mogą powstawać
i powstawać :D

LEGO Universe nie było takie osom :P RIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:55, pawbuk napisał:

Wstyd się przyznać ale jeszcze w żadną grę LEGO nie grałem :D

To witaj w klubie. Teraz chcę kupić którąś część na wyprzedaży na Steamie, ale nie mogę się zdecydować. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 19:43, Kadaj napisał:

To witaj w klubie. Teraz chcę kupić którąś część na wyprzedaży na Steamie, ale nie mogę
się zdecydować. ;p


Ja już od dawna zastanawiam się nad kupnem którejś z części, ale jakoś zawsze są pilnieisze wydatki :D teraz też są różne wyprzedaże, a ja jestem całkiem bez kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 19:38, Zaitsev napisał:

LEGO Universe nie było takie osom :P RIP.


Było, tylko miało tragiczny marketing. A raczej w ogóle go nie miało. Na dodatek LEGO kompletnie nie wykorzystało możliwości, jakie ten tytuł dawał. A przecież wystarczyło np. wypuścić serię zestawów, zawierających bonusowy kod do wykorzystania w grze (coś jak game card, tylko o różnych "długościach" - im większy/droższy zestaw, tym więcej czasu gry byśmy uzyskiwali), serię Minifigures, w której, oprócz ludzika otrzymywalibyśmy także kod na skórkę w grze itp. Wystarczyło pomyśleć, a gra żyłaby do dziś i miałaby się świetnie. Nawet pomimo faktu, że była trochę za dojrzała dla dzieci i zbyt dziecinna dla dorosłych.

A LEGO LotR to dla mnie must-have. Może niekoniecznie w tym momencie, bo właśnie wydałem trochę kasy na suba do EVE (i gram równolegle w LotRO), ale może poproszę Mikołaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również grę polecam, zarówno dla dzieci, dorosłych jak i całych rodzin (gram z żoną i synem). Nie dość, że zabawa przednia, to jeszcze klimat Władcy Pierścieni kipi z ekranu na maksa. Dla mnie to najlepsza gra w świecie Władcy Pierścieni w jaką grałem (a grałem we wszystkie) i jestem pewien, że gdyby nie to, iż są tam ludziki LEGO, to gra mogłaby startować w szranki z nowym FC, AC czy Hitmanem. No właśnie - dlatego, że to gra dla dzieci, to nie może być grą roku? Ta branża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 22:06, TobiAlex napisał:

No właśnie - dlatego, że to gra dla dzieci, to nie może być grą roku? Ta branża...


IMO to nie jest gra tylko dla dzieci. Powiem więcej: dzieci nie będą z niej czerpać tyle frajdy, ile dorośli. LEGO gry są dla wszystkich, świetnie się w nie pyka w co-opie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 22:06, TobiAlex napisał:

Dla mnie to najlepsza gra w świecie Władcy Pierścieni w jaką grałem (a grałem
we wszystkie)

Mnie nadal bawi fakt, że najwyższą średnią na metacritic ze wszystkich gier o Harrym Potterze ma LEGO Harry Potter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 23:05, Madoc napisał:

> Dla mnie to najlepsza gra w świecie Władcy Pierścieni w jaką grałem (a grałem
> we wszystkie)
Mnie nadal bawi fakt, że najwyższą średnią na metacritic ze wszystkich gier o Harrym
Potterze ma LEGO Harry Potter.


Wiesz, bo jak jest tak jak z Władcą Pierścieni to się wcale nie dziwię :) Trochę tych gier WP było, i lepszych i gorszych, ale naprawdę żadna nie miała takiego klimatu (pomijam już humor, ale chodzi mi o wykonanie otoczenia, 101% odwzorowanie filmu itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:33, Onyxpvp napisał:

zagralem w demo. Tak zlego systemu sterowania to ze swieca szukac.


Że co proszę? To czym Ty grałeś? Ja gram padem (takie gry to tylko pad) i jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować