Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masa gameplayu z Call of Duty Online w sieci

15 postów w tym temacie

Na forumogadce w rodzimym serwisie ktoś powiedział, że ta seria powinna już dać sobie spokój i zakończyć swoją batalię na tym właśnie CoD Online z jakimiś mikro-płatnościami i innymi rozszerzeniami, zgadzam się z tym w zupełności. To co widać wyżej na tych filmikach... właściwie nie ma o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy mf3 z systemem pay2win ;c
Chciałbym, żeby tak jak w przypadku niektórych gier na tytule mającym w nazwie Online, seria się skończyła, gdyby udostępnili tę grę w Europie, to cała masa polskich gimbusów by w to grała wysyłając sms-y na nowe bronie, etc. Czysty biznes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 23:06, Varsil napisał:

uwaga uwaga bf gimbaza atakuje


gimbaza ? gimbusy ? co to za debilne określenia. To tylko sami gimnazjaliści mogli coś takiego wymyślić i sami tego używają... Piszcie po polsku ludzie a jak nie umiecie to do słownika albo do szkoły wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja tą grę już mam od dawna... Nazywa się Call of duty Modern Warfare 2 i Black Ops... Żeby jeszcze chociaż coś zmienili, a tu te same mapy co w grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2012 o 00:45, cHICEK napisał:

gimbaza ? gimbusy ? co to za debilne określenia. To tylko sami gimnazjaliści mogli coś
takiego wymyślić i sami tego używają... Piszcie po polsku ludzie a jak nie umiecie to
do słownika albo do szkoły wracać.


Bez przesady, sam czasami uzywam takich okreslen, a do gimnazjum nie chodzilem bo za moich czasow tego jeszcze nie bylo. Nie wiem przez kogo zostaly wymyslone te zwroty, ale wydaja mi sie bardzo dobrym okresleniem dla ludzi w tym przedziale wiekowym.
A co do CoD-a, no coz, czy ktos naprawde spodziewal sie czegos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł jak skłonić chińczyków do płacenia, być może to poligon przed podobnymi rozwiązaniami w NA/EU w przyszłości.

Swoja drogą, lepszy gimbus (który musi się czegoś uczyć) od żula, zioma, buraka, czy innego typu gracza (jak na przykład bezrobotny ulepek na utrzymaniu matki toczący się między lodówką, a komputerem). Gimbus jest jak larwa, jeszcze się może przepoczwarzyć w coś pięknego, dla większości z was nie ma już żadnego ratunku przed słabizną i żałością w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ciągłego bluzgania w kierunku takich gierek, zwłaszcza że to jest gra na rynek wschodni i nas póki co nie dotyczy. Jest przecież sporo gier tego typu u nas i cieszą się różną popularnością. Jednak jeśli model gry opiera się na stylu "pay-to-win" to graczy ubywa i osobiście bym w to nie grał więc kompletnie mi to wisi i innym też polecam ten kierunek.

@naczelnyk - niezłe przemyślenia "rzyciowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay genialny. Ktoś kto gra naprawdę ma dużego skilla! Tak na marginesie on kogoś zabił ogóle tutaj?
Co do samej "gry". Silnik MW3, mapy pobrane z innych części. Spodziewałem się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować