Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Petycja w sprawie Grand Theft Auto V na PC

148 postów w tym temacie

No właśnie... uważałem Rockstar za dobrą firmę, ale okazało się, że leją na nas ciepłym moczem i olewają blaszaki... Sam chciałbym ujrzeć GTA V na PC (pewnie będzie, byle nie jak IV). Pazerność Rockstar-a na kasę nie zna granic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak im się nie opłaca robić tego na pc to raczej wasze petycje nie pomogą. Nikt nie będzie tracił pieniędzy tylko dlatego że chcecie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ta petycja nie odniosła skutku... Ostatnie dwie petycje, dotyczące Dark Souls i Mass Effect 3 miały fatalne skutki - jedna dla graczy, druga dla twórców.

A internetowe jęczki mogłyby znaleźć coś innego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 09:51, Chopek napisał:

Pazerność Rockstar-a na kasę nie zna granic :(

Sorry, ale to jest firma a nie instytucja charytatywna. Wydadzą grę na PC, jak im się to będzie opłacać a nie dlatego, że gracze chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wydzadzą GTA V na PC - fajnie. Jeśli nie wydadzą - trudno, jest tyle innych fajnych gier :D A robienie jakichś petycji uważam za idiotyczne... Jeśli firma uzna, że wydanie gry na pecety im się opłaci, to na pewno grę wyda. Jeśli stwierdzi, że jest to zupełnie nieopłacalne - żadne petycje jej nie przekonają, żeby grę jednak wydała :D No ale oczywiście większość graczy ma małe albo żadne pojęcie o tym, jak działa rynek... I dziwić się potem, że wiele osób uważa, że w gry grają tylko dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może nie... :) Napewno nie zrobi tego po to, by połowa petycjuszy zassała to z torrenta. Ale życzę im powodzenia, generalnie lepiej by mi to poszło na kompie niż konsoli (jak mniemam);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 09:57, leukocyt_model napisał:

Oby ta petycja nie odniosła skutku... Ostatnie dwie petycje, dotyczące Dark Souls i Mass
Effect 3 miały fatalne skutki - jedna dla graczy, druga dla twórców.



Konwersja DS na pc nie wyszla oszalamiajaco (delikatnie mowiac), ale po fanowskich poprawkach i zainstalowaniu pada gra naprawde daje rade, nie wiem skad ten hejt w strone pctowej wersji, ja jestem wdzieczny ze wyszla i to od razu z dodatkiem.

Co do Gta5- a po co to komu na pc? Kolejny raz to samo, znow wielgachny sandbox z nudnymi misjami, a R* to partacze jesli chodzi o optymalizaacje wiec na pc i tak wyszlaby kaszana (jak w przypadku niegrywalnego pctowego Gta4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle żenua to jest petycja, konsole można za 700-800zł kupić ;) pomijam ceny dla osób które za granicą utworzyły tą petycje gdzie konsole dla przeciętnego kowalskiego (Smitha:P) są łatwiejsze do kupienia. Nie wiem czemu gracze PCetowi są tak ograniczeni tylko do blaszaka. Nie chce wywoływać wojny ale z konsolami mam styczność od 5 lat (wtedy 1 konsole dostałem a wcześniej przez ponad 15 lat tylko PC i Atarii ;P) i jakoś mój stosunek do hejtu tych maszynek się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 10:58, Sad_Statue napisał:

Gra tak czy siak wyjdzie na PC.


No masz rację. To samo mówiono o Red Dead Redemption :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 11:24, Kafar napisał:

> Gra tak czy siak wyjdzie na PC.

No masz rację. To samo mówiono o Red Dead Redemption :):)


Ja tak nie mówiłem, ale nie o to chodzi. To już tradycja, że po jakimś czasie GTA wychodzi i na PC. W przypadku RDR nie ma takiej tradycji ;)

Co do PeCetów to ja nie widzę hejtu, po prostu niektórzy jak ja, wolą grać na PC i cała historia, nie ma sensu zaczynać od nowa tej dyskusji. Nic do rzeczy nie musi mieć tu cena. To zwykle kwestia gustu.
Osobiście mam PS2, miałem PS3, ale sprzedałem z przyczyn finansowych, ale grało i gra mi się na konsolach bardzo fajnie. Mimo wszystko wolę na kompie, w przypadku niektórych gier podłączam tylko pada xboxowego i jest ok. Nie czuję się hejterem i przeciwnikiem konsol, każdy woli coś innego zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować