Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Petycja w sprawie Grand Theft Auto V na PC

148 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2012 o 11:31, KrzysztofT napisał:

GTA skończyło się po dodatku London do jedynki.

Dobre gry skończyły się na Wolfenstein 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wywoływać wojny

To nie wywołuj. Nie ma sensu po raz n-ty wałkować tego tematu. Są ludzie, którzy wolą grać tylko i wyłącznie na PC (czego ja też osobiście nie rozumiem) i jeśli takie mają preferencje, to proszę bardzo - droga wolna i w zasadzie nic nam do tego. Bez sensu ich hejtować z tego powodu, czy nawet odpłacać pięknym za nadobne.Albo na siłę namawiać na kupno czegoś co im ewidentnie nie leży. Ich wola, ich wybór i ich konsekwencje tego wyboru (w tym wypadku: poczekają dłużej i może się doczekają, a może nie).

A sama petycja nie głupsza niż pierdyliard innych petycji. Dziwi mnie jedynie mała ilość podpisów - myślałem, że marka "GTA" ma wśród graczy blaszakowych dużo większy potencjał. Chociaż porównując (zbiorczo), z większością petycji o port RDR, to ta liczba jest wręcz astronomiczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 12:04, The_Deker_10 napisał:

Petycja nic nikomu nie da. Jeżeli R zechce to wyda i wersje na PC.

Jedyne co może przynieść skutek, a wtedy R* łaskawie rozważy kwestię portu "GTA V" na PC, to naprawdę wysoka sprzedaż "GTA IV" wraz z epizodami podczas obecnej, a także następnej zimowej wyprzedaży na Steam czy GMG. Czynnik finansowy będzie się liczył dla R*, a nie żadne petycje. Takie są brutalne realia tego biznesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu ta petycja, z każdym GTA było tak jak z tym, za jakieś pół roku ogłoszą wersję PC. A nawet jeśli nie to oni mają w nosie takie petycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycja, czyli 10% kupi premierowe wydanie, 40% spiraci, 30% poczeka na wyprzedaż, a reszta w ogóle nie jest zainteresowana grą i podpisała z czystego fanbojstwa platformy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 12:30, Kadaj napisał:

Petycja, czyli 10% kupi premierowe wydanie, 40% spiraci, 30% poczeka na
wyprzedaż, a reszta w ogóle nie jest zainteresowana grą i podpisała z czystego fanbojstwa
platformy. ;p

Generalnie masz sporo racji, Kadaj. Ale obyś tym razem się mylił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku GTA, to zawsze się ona pojawiała z opóźnieniem na PC. Wątpię, żeby Rockstar olał pecetowych graczy i w ogóle nie wydał tej gry. Jeśli tak by się zdarzyło, to dostali by niezłe baty :)

@Kadaj tak, ja jestem w tych 30% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. 90% osób na PC by tę grę spiraciło. Patrzmy realistycznie - gra pewnie wyjdzie, ale z półrocznym opóźnieniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 12:50, Janek_Izdebski napisał:

A dlaczego nie premierówka, vegost? :)

Ah.. nie stać mnie na gry Rockstara po 120 zł :( Święta idą i trzeba dołożyć do czegoś innego. Poza tym, nie wiem czy mi komputer udźwignie. A na nowy sprzęt też mnie nie stać. Dlatego wolę wydać te 50 zł za rok lub dwa.

Dnia 27.11.2012 o 12:50, Janek_Izdebski napisał:

Premierówka "Maxa Payne'' a 3" nie miała większych problemów... :)

Max został wydany w tym samym czasie. Ale widzisz... GTA to inna bajka. Zawsze były z nią problemy na PC. Dla Rockstara konsole zawsze były najważniejsze. Więc albo poczekamy, albo nie pogramy w ogóle :D


@Kettger a na konsolach to myślisz, że piratów nie ma ? Wcale nie jest mniejszy ten segment od pecetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 12:54, vegost napisał:

> A dlaczego nie premierówka, vegost? :)
Ah.. nie stać mnie na gry Rockstara po 120 zł :( Święta idą i trzeba dołożyć do czegoś
innego. Poza tym, nie wiem czy mi komputer udźwignie. A na nowy sprzęt też mnie nie stać.
Dlatego wolę wydać te 50 zł za rok lub dwa.

Oj vegost, przesadzasz z tą ceną. ;) Komu jak komu, ale Tobie chyba nie trzeba wyjaśniać jak najtaniej kupować gry wydawane w Polsce przez Cenegę... :) Na Muve.pl na pewno nie zapłaciłbyś więcej niż 90 zł (zależy jaka będzie sugerowana cena premierówki).

Dnia 27.11.2012 o 12:54, vegost napisał:

> Premierówka "Maxa Payne'' a 3" nie miała większych problemów... :)
Max został wydany w tym samym czasie. Ale widzisz... GTA to inna bajka. Zawsze były z
nią problemy na PC. Dla Rockstara konsole zawsze były najważniejsze. Więc albo poczekamy,
albo nie pogramy w ogóle :D

Myślę, że R* już na tyle zmodyfikował swój silnik RAGE pod PC, że będzie mniej problemów z wersją PC. Poza tym wersję blaszakową może robić odrębne studio Rockstara, skupiając się tylko na tej wersji... :)

Dnia 27.11.2012 o 12:54, vegost napisał:

@Kettger a na konsolach to myślisz, że piratów nie ma ? Wcale nie jest mniejszy
ten segment od pecetowego.

Ale to dotyczy głównie przerabianego Xklocka, nie PS3... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:00, Janek_Izdebski napisał:

Oj vegost, przesadzasz z tą ceną. ;) Komu jak komu, ale Tobie chyba nie trzeba wyjaśniać
jak najtaniej kupować gry wydawane w Polsce przez Cenegę... :) Na Muve.pl
na pewno nie zapłaciłbyś więcej niż 90 zł (zależy jaka będzie sugerowana cena premierówki).

W sumie racja. Ostatnio była promocja nie z tej ziemi. Max Payne 3 za 29 zł na muve digital :) A teraz to jakieś 79 zł w pudełku. A przecież gra jeszcze nie ma roku :) Więc może szansa będzie kupić GTA V taniej :3~~

Dnia 27.11.2012 o 13:00, Janek_Izdebski napisał:

Myślę, że R* już na tyle zmodyfikował swój silnik RAGE pod PC, że będzie
mniej problemów z wersją PC. Poza tym wersję blaszakową może robić odrębne studio Rockstara,
skupiając się tylko na tej wersji... :)

Wiesz.. Max Payne chodził mi na maksymalnych detalach na luzie. Więc może jednak GTA V będzie chodzić podobnie ? Choć trzeba zwrócić uwagę, że tutaj będzie się na ekranie więcej działo.

Dnia 27.11.2012 o 13:00, Janek_Izdebski napisał:

Ale to dotyczy głównie przerabianego Xklocka, nie PS3... ;)

Tak, ale PS3 też jest już od dawna możliwe do przerobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:19, vegost napisał:

W sumie racja. Ostatnio była promocja nie z tej ziemi. Max Payne 3 za 29 zł
na muve digital :) A teraz to jakieś 79 zł w pudełku. A przecież gra jeszcze nie ma roku :)
Więc może szansa będzie kupić GTA V taniej :3~~

Na pewno będzie taka szansa. :) Niebawem pewnie Cenega ogłosi, że pudełkowy "Max Payne 3" na PC przechodzi do New Premium Games za jakieś 59-69 zł. :)

Dnia 27.11.2012 o 13:19, vegost napisał:

Wiesz.. Max Payne chodził mi na maksymalnych detalach na luzie. Więc może jednak GTA
V będzie chodzić podobnie ? Choć trzeba zwrócić uwagę, że tutaj będzie się na ekranie
więcej działo.

Slinik RAGE pochodzi z 2008 roku i jest nieustannie rozwijany oraz modyfikowany. Nie zdziwiłbym się, że za rok będzie on mocno dopracowany i dobrze skalowalny pod różne konfiguracje PC. A jeśli wersję PC będzie robiło odrębne studio R* z doświadczeniem w robieniu wersji blaszakowych, to będę raczej spokojny o finalny produkt. :)

Dnia 27.11.2012 o 13:19, vegost napisał:

> Ale to dotyczy głównie przerabianego Xklocka, nie PS3... ;)
Tak, ale PS3 też jest już od dawna możliwe do przerobienia :)

Ale piractowo na konsolach to tylko promil tego, co jest na PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota i tyle. Raz że są bardzo duże szanse na wersję PC i bez petycji ( w ostatnich wywiadach przyznawano że mają takowe plany, choć nic nie zatwierdzono) a dwa że teraz konsolę można mieć za głupie 700-850 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerabianie konsoli to śliski temat, można się na tym wyrypać (bany) ;p Oczywiście chętni są, nawet wielu, ale nie ma im czego zazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:29, Janek_Izdebski napisał:

Na pewno będzie taka szansa. :) Niebawem pewnie Cenega ogłosi, że pudełkowy "Max
Payne 3
" na PC przechodzi do New Premium Games za jakieś 59-69 zł. :)

Oby, choć swój egzemplarz już mam :)

Dnia 27.11.2012 o 13:29, Janek_Izdebski napisał:

Slinik RAGE pochodzi z 2008 roku i jest nieustannie rozwijany oraz modyfikowany.
Nie zdziwiłbym się, że za rok będzie on mocno dopracowany i dobrze skalowalny pod różne
konfiguracje PC. A jeśli wersję PC będzie robiło odrębne studio R* z doświadczeniem
w robieniu wersji blaszakowych, to będę raczej spokojny o finalny produkt. :)

Jestem właśnie ciekawy, czy będzie konwersję robił Rockstar czy komuś zleci pracę. Lepiej by było, gdyby sami autorzy się nad tym głowili. W razie czego, będzie na kogo zwalić winę :)

Dnia 27.11.2012 o 13:29, Janek_Izdebski napisał:

Ale piractowo na konsolach to tylko promil tego, co jest na PC. ;)

Tak, bo tu nie chodzi tylko o gry. Ale piractwo konsolowe wcale nie jest takie małe. Mogę ci od ręki pokazać miejsca, gdzie robią cuda z konsolami. A niby to zwyczajny sklep z serwisem dla konsol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować