Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

Kurde zastanawia mnie to dlaczego wszyscy w tym temacie piszą co to oni nie dostaną na dzień dziecka. Jeśli wiecie co dostaniecie to co to za niespodzianka, poza tym chwalicie się jak jakieś przedszkolaki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem dużym dzieckiem, jeszcze nie bardzo, bardzo dużym (dorośli), ale dużym :p I jak na razie to nic nie dostane, bo mi wciskają kit, że za stary na takie coś jestem :p Targuje się z moją mamą o nowy telefon, bo coś mówi, że po zakończeniu roku, ale wtedy wiem, że nici z telefonu będą :p (słabe świadectwo), dlatego teraz muszę się targować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się chwalą co dostają, ja może powiem, że kupiłam prezent mojej chrześnicy...:D
Dzień dziecka to taki fajny dzień, miły, szczególnie dla dzieci, a jeśli zasłużyły to czemu ich nie nagrodzić raz do roku tylko dlatego, że są dziećmi. PRzejemnie jest dawać prezent widząc radość w oczach dziecka. Osobiście chyba wolę dawać niż dostawać prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co dostanę:

Lamborghini Murcielago Cabrio rocznik 2007.

A tak serio to już "nieco" za stary jestem na to święto, ale od biedy jeszczę zaliczam się do dużych dzieci :>
Możliwe, że namówię ojca na Motorolę V3 ( najpiękniejszy telefon na świecie ) wtedy on zgarnie mojego "kasiedemseciaka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 20:46, Robek 009 napisał:

Czy już wiecie co dostaniecie na Dzień Dziecka? Czy macie jakąś żecz, którą chcielibyście dostać?
Tu wypowiadajcie się na ten temat.
Ja już wiem co dostanę na Dzień Dziecka, bo sam dzisiaj wybierałem :) (tu zdradzam część mojej
tajemnicy: Tak, jak Budyn, ja również należę do młodszej części forumowiczów (Chociaż nie myślcie
sobie że jestem np. 9-cio latkiem, to nieprawda!) :)) A mianowicie dostanę: Settlers IV: Złota
Edycja (z Extra Klasyki Next) i Hidden and Dangerous: Antologia (Kolekcja Klasyki).

Poproś o słownik jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noom... u nas w szkółce też był dzień sportu ale najpierw mieliśmy 3 lekcje a pogoda niefajna więc nie siedziałem i po 3 lekcji wtedy kiedy miał być ten dzień sportu sobie zwiałem a co ja teraz uczyć na poprawki się muszę a nie....a co dostane to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może już takim dzieckiem nie jestem (16 lat) ale o prezenty wciąż wołam xD W tym roku na dzień dziecka jak będę za starszymi w Empiku, albo Media-Markt to zawołam o Football Manager-a 2006 i Tony''ego Hawka American Westeland xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 14 lat i namówiłem rodziców, żeby mi coś kupili. U dało mi się wyłudzić oryginalne słuchawki i ładowarkę do SE k750i. A poza tym, co najważniejsze wczoraj zamówiłem sobie Diablo II z dodatkiem!!!!
Teraz ze zniecierpliwieniem czekam na ściągnięci tej gry do empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc podobnie jak przy urodzinach i Świętach jestem obojętny. Jak coś dostanę, to dostanę, jeśli nie dostanę to trudno. O nic nie proszę. Bo jakby policzyć te wszystkie rzeczy, które dostaje się od rodziców bez okazji, to wyszłoby za wszystkie tego typu święta na kilka(naście) lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lat i dostałem 100zł od babci (kocham moją babcię ;)) i 50 zł od rodziców. Te 50 dlatego że mojemu 2,5 letniemu bratu babcia dała 50zł i rodzice dali drugie 50 i kupili mu jakieś lego (drogie te duplo jak cholera!) I teraz wyczekuję na Command & Conquer3 Tiberium Wars i Antologię CS''a
xD Dobrze mieć jeszcze 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwanaście lat i na pewno dostanę Black and white 2 i może uda mi się wyłudzić tonego hawka maerican westland lub stubs the zombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować