Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

no i juz wczesniej dostalem PoP4 i Bioshocka, a jutro cuksy dostane, jupi! :>

re up
zgadzam sie, ja mam 19 lat a nadal sie czuje ich dzieckiem i jestem z tego dunmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę dostać byle co nawet zwyczajnie wypowiedziane życzenia ;] Jeszcze 5 lat temu bym nie mógł się doczekać tego dnia ale teraz mając 18 to mnie nie obchodzi za bardzo. Dzień jak co dzień tyle ,że w szkole może od nauczycieli coś uda się wysępić ;d Pamiętam kiedyś w gim dzień dziecka był we wtorek i babka z matmy oddawała akurat kartkówki i ponaciągała wszystkim oceny +1 z okazji tego dnia ;] nawet nie wiecie jak wszyscy się cieszyli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z okazji tegorocznego dnia dziecka przeżyłem spore zaskoczenie. Do dzieci się już nie zaliczam i nie liczyłem na prezent, a dostałem dziś od mamy na dzień dziecka Koran. Stwierdziła "w uzadanieniu" że mam podejście do życia jak muzłumanin. Od rana zadaje sobie jedno pytanie: Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:17, Mookry napisał:

Ja z okazji tegorocznego dnia dziecka przeżyłem spore zaskoczenie. Do dzieci się już
nie zaliczam i nie liczyłem na prezent, a dostałem dziś od mamy na dzień dziecka Koran.
Stwierdziła "w uzadanieniu" że mam podejście do życia jak muzłumanin. Od rana zadaje
sobie jedno pytanie: Wtf?

fajny prezent.Taki nietypowy.
A jaką wiarę wyznajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy nie isc na legalne wagary czyli przekonac mame zeby mi dala dzien wolnego albo isc i powiedziec po fakcie
Nie dostane zadnego prezentu wiec ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Dnia Dziecka nie obchodzę... ano dlatego, że mam tez bierzmowanie więc od razu coś z tej okazji skapnie. Nie licze na żadne prezenty, tylko drobne utrzymanie tradycji... No, ale kasa się w razie czego przyda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:50, Agathe156 napisał:

fajny prezent.Taki nietypowy.
A jaką wiarę wyznajesz?


Zostałem wychowany w wierze Katolickiej, jednak od jakiegoś czasu jestem zatwardziałym deistą i nie praktykuję. Między innymi dla tego się zdziwiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku najprawdopodobniej dostanę hantle (a co... będę pakował) i to co zawsze, czyli drobne sumy pieniężne, które później okazują się nad wyraz przydatne. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem już 3 książki. Chociaż to bardziej dlatego, że w Empiku była promocja 3za2, a nie faktycznie z okazji Dnia Dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:19, Mookry napisał:

> fajny prezent.Taki nietypowy.
> A jaką wiarę wyznajesz?

Zostałem wychowany w wierze Katolickiej, jednak od jakiegoś czasu jestem zatwardziałym
deistą i nie praktykuję. Między innymi dla tego się zdziwiłem :)

No ja sie tak tylko pytam, bo ja tez jestem w tej wierze wychowana i mi by za NIC nie kupili np koranu albo czegoś innego w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może od babci dostanę 50złotych (może mniej), a od rodziców raczej nic. Poza tym rozwaliłem klosz od lampy w moim pokoju i potrącą mi z "pieniężnych świąt", żeby kupić nowy (największy problem jest ze znalezieniem takiego samego - tam gdzie kupiłem - w IKEI - nie sprzedają oddzielnych ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować