Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, kiedy odbędzie się polska premiera The Elder Scrolls V: Skyrim - Premium Edition

38 postów w tym temacie

Wszystko fajnie, ale mam jedno ale. DLC są podobno robione, żeby tworzyć zawartość do gry już wydanej, ew. nie wydanej, ale skierowanej do tłoczni. WQWięc dlaczego do edycji późniejszej nie dodają DLC wydanych wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 17:08, Isildur napisał:

> -Skyrim na konsole w muve za 140 zł...

> -Skyrim Premium na konsole za 230...
>
Mam prośbę sprawdź zanim dodasz posta czy nie popełniłeś jakiegoś rażącego błędu :>


Ja to zrobiłem specjalnie...

hahahahahaha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Poczekam jednak na edycje z Dodatkami bo ta edycja to taka Kolekcjonerka Bis dla spóźnialskich bez Smaczków jednak czli DLc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, chcą wydać tą samą grę, nawet bez DLC, może nawet bez łatek w takiej cenie? za koszulke i ksiażeczkę? Bethesda ma problemy finansowe czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena, dla fana gry, takiego prawdziwego nie powinna stanowić przeszkody:) Co do zawartości, jest ustalana przez wydawcę i nie bardzo mamy jak protestować. Jak dla mnie trochę hamletyzujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:09, barth89 napisał:

Premierę sprzedam, a zostawię sobie wersję ładniejszą. Ciekawi mnie tylko kilka kwestii:


o_O
o_0
0_O

W sensie, że sprzedasz konto Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 10:38, Grzech napisał:

> Premierę sprzedam, a zostawię sobie wersję ładniejszą. Ciekawi mnie tylko kilka
kwestii:

o_O
o_0
0_O

W sensie, że sprzedasz konto Steam?

Może ma wersję konsolową ? Ale i tak działanie raczej nastawione na stratę, gra ostatnio nieco potaniała, więc trudno będzie mu rywalizować z nowymi cenami.
Swoją drogą naprawdę niezła pomyłka. Myślałem że dają od razu Dawnguard, a tu lipa. I jeszcze 250 zł !? Niektóre EK są bogatsze, a mówimy tu o swojego rodzaju reedycji tytułu sprzed roku !
Nie do pomyślenia co się w tej branży dla kasy wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale troszkę daremna ta edycja, pocztówki można sobie zrobić samemu wystarczy że się zna podstawy druku cyfrowego + trochę chęci aby skoczyć do drukarnii, wybrać podobno gramaturowy papier i tyle. O koszulce rozmawialiśmy już ze znajomymi na TS3 u mnie w mieście nie ma takiej możliwości ale "ot" chociażby w Wrocławiu koszt zrobienia identycznej koszulki 25 zł. Podsumowująć 250 zł, praktycznie za nic ciekawego.

PS. Tak na marginesie, ta "drukowana mapa gry" różni się czymś od tej standardowej dodawanej do każdego pudełka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 09:27, Anchorist napisał:

Zaraz, chcą wydać tą samą grę, nawet bez DLC, może nawet bez łatek w takiej cenie? za
koszulke i ksiażeczkę? Bethesda ma problemy finansowe czy jak?


Raczej problemy ze zbyt dużym ego. Przywalili cenę premierową za ponad roczną grę + pudełko wypełnione badziewiem.
Najgorsze że my mamy tą pożal się boże cenegę i regionalizację w steamie. Na zachodzie już niejedna promocja była na skyrima, w USA w sieciowym markecie można go było dostać za 10$, ale nie dla (polskiego) psa kiełbasa. U nas nadal cena premierowa, DLC nie dość że opóźnione, to ceny wygórowane (na zachodzie oczywiście były już obniżki na DLC). No i do tego wersja premium PC w cenie konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 10:38, Grzech napisał:

W sensie, że sprzedasz konto Steam?


Nie, sprzedam samo pudełko, oczywiście po odpowiednio niższej cenie. Jednak Steam w wielu kwestiach utrudnia ludziom życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 13:20, barth89 napisał:

> W sensie, że sprzedasz konto Steam?

Nie, sprzedam samo pudełko, oczywiście po odpowiednio niższej cenie. Jednak Steam w wielu
kwestiach utrudnia ludziom życie...

Samo pudełko, płytka i instrukcja, ale bez klucza w dobie pobierania i auto-aktualizowania na Steam będzie warte nie więcej niż 15-20 zł... Zresztą sama podstawka (bez modów i patchy) waży chyba 6 GB, więc taki zakup samej zawartości pudełka jest nieopłacalny. Lepiej było kupić klucz Steam na GMG w ostatniej promocji weekendowej (72 zł za podstawkę dzięki voucherowi zniżkowemu).

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim po prostu trzyma cenę i nie jest to absolutnie nic dziwnego, ponieważ to świetna gra :] Niektórzy nastawili się, że poczekają rok i kupią goty - nic z tych rzeczy. Wyszły dopiero 2 dodatki, będą kolejne. Jeśli goty wyjdzie w 2013 roku to będzie dobrze, ale osobiście obstawiałbym 2014. Komu naprawdę zależało na grze, to już dawno ją kupił. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem, to może kupić Premium na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Z Oblivionem też było podobnie edycja GotY wyszła po dłuższym czasie niż rok wole poczekać rok albo 2 a mieć Edycje pełniejszą o DLC niż zbierać wszystko jak puzzle w kawałkach. Ps wiadomo czy ten dodatek Hearthfire jednak bedzie dla nas dostępny Cenega zapowiadała ze wszystkie DLC do Skyrim będzie starała się wydać w wersji tradycyjnej pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 10:46, Darkstar181 napisał:

> > Premierę sprzedam, a zostawię sobie wersję ładniejszą. Ciekawi mnie tylko kilka

> kwestii:
>
> o_O
> o_0
> 0_O
>
> W sensie, że sprzedasz konto Steam?
Może ma wersję konsolową ? Ale i tak działanie raczej nastawione na stratę, gra ostatnio
nieco potaniała, więc trudno będzie mu rywalizować z nowymi cenami.
Swoją drogą naprawdę niezła pomyłka. Myślałem że dają od razu Dawnguard, a tu lipa. I
jeszcze 250 zł !? Niektóre EK są bogatsze, a mówimy tu o swojego rodzaju reedycji tytułu
sprzed roku !
Nie do pomyślenia co się w tej branży dla kasy wyrabia.


Stary jak ktoś będzie miał kupić i tak kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować