Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Plus - co nowego w grudniu?

20 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2012 o 18:35, damian111 napisał:

Mam takie pytanie jak pobiorę dana grę z PS plus i ona znika w następnym miesiącu z PS
plus to ja ją mam na zawsze ?


Tak, dopóki płacisz abonament, jak przestaniesz to się dezaktywuje - ponownie będzie aktywna, gdy wznowisz subskrypcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG OMG OMG, oby to było GOTY (Gotham City) :-D Limbo też z chęcią przejdę na PS3 (może w końcu, bo na PC coś straciłem ochotę po kilku godzinach :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:44, Azvar napisał:

OMG OMG OMG, oby to było GOTY (Gotham City) :-D Limbo też z chęcią przejdę na PS3 (może
w końcu, bo na PC coś straciłem ochotę po kilku godzinach :P).


Bedzie zwykła edycja bo sony też zarabia na dodatkach do darmowej gry ;). Np. był Borderlands a więc więcej się sprzedało dodatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:33, Kafar napisał:

> OMG OMG OMG, oby to było GOTY (Gotham City) :-D Limbo też z chęcią przejdę na PS3
(może
> w końcu, bo na PC coś straciłem ochotę po kilku godzinach :P).

Bedzie zwykła edycja bo sony też zarabia na dodatkach do darmowej gry ;). Np. był Borderlands
a więc więcej się sprzedało dodatków ;)


Ale ostatnio był też Resident Evil 5 w Gold Edition :P Więc nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:55, MrGregorA napisał:

Czy jest sens grać w City nie grając w Asylum? Czy lepiej jednak po kolei?

Jest sens. Sam tak grałem, Arkham City mnie tak wkręciło, że chciałem poznać, jak cała opowieść się zaczęła i fabułę w Asylum śledziłem z takim samym zainteresowaniem i wywalałem gały, jakbym w AC w ogóle nie grał.

A tak bardziej ogólnie, to Grudniem Sony pozamiatało. Arkham City, mistrzowska gra na dziesiątki godzin, totalny kosmos + dwa dodatki do dania głównego w formie Limbo i Vanquish, gry również znakomitej i ciekawej, choć krótkiej, a Limbo o tyle dobrze, że normalnie sobie liczą 50 zeta - za 3 godziny gry to mogą mnie cmoknąć. A teraz wreszcie będę mógł zagrać.
Szkoda, że Batmana ograłem jakiś czas temu :( Batman AC, to obok RDR jedyna gra, o której mówię sobie, że chciałbym ją zapomnieć i zagrać pierwszy raz na nowo. Dziękówka dla Rocksteady i Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nadzieja zawsze powinna być. Ale z tego co wiem w sklepie psn nie ma już zwykłego RE5 a Batman chyba jest. No ale mogę się mylić zresztą za parę dni zobaczymy. Ja w takim razie też będę miał nadzieję na GOTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 22:10, Siriondel napisał:

Szkoda, że Batmana ograłem jakiś czas temu :( Batman AC, to obok RDR jedyna gra, o której
mówię sobie, że chciałbym ją zapomnieć i zagrać pierwszy raz na nowo. Dziękówka dla Rocksteady
i Sony.


Zgadzam się, dlatego Batmana od razu zaczynam męczyć na hardzie ;P bo ukończyłem na 360 na normalu ;)historia mnie masakrycznie wciągnęła a koncówka rozwaliła ;P

Pitej no ja przez plusa kupiłem wersje z assassinem za 800zł + 300zł karta pamięci dodatkowa bo ta 4GB to tylko na assassina starczyło ;P

PS. Chociaż moim zdaniem to już pisałem.. za duzo gier dają. Powinien być w miesiącu 1hit i drugi MNIEJSZY hit :) może jestem samolubny ale nie mam kiedy tego wszystkiego ogrywać i zapycha hdd ;P a szkoda chociaż na chwile w te gry nie pograć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:57, Azvar napisał:

Ale ostatnio był też Resident Evil 5 w Gold Edition :P Więc nadzieja jest.

Będzie zwykła edycja, nawet nie wiadomo jeszcze czy dodatki będą przecenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 11:01, Adan napisał:

> Ale ostatnio był też Resident Evil 5 w Gold Edition :P Więc nadzieja jest.
Będzie zwykła edycja, nawet nie wiadomo jeszcze czy dodatki będą przecenione.


Ogólnie to ja uważam pomysł z wydawaniem gier w PS+ (które doczekały się edycji GOTY) w edycji premierowej za poroniony, bowiem i tak bardziej opłaci się kupno wersji GOTY (DLC przecież raczej nie tanieją, a pudełkowe wydania tak i to szybko), więc jeśli to będzie premierówka to pewnie i tak nic mi (i wielu) po tym, no chyba że ktoś olewa DLC albo ma już grę na innej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 10:34, Kafar napisał:

Pitej no ja przez plusa kupiłem wersje z assassinem za 800zł + 300zł karta pamięci[...]

Ja juz raczej po nowym roku kupie. Mam juz Gravity Rush, Uncharted. Troche gierek wpadnie, a potem bede mogl sobie spokojnie pograc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 11:50, Azvar napisał:

Ogólnie to ja uważam pomysł z wydawaniem gier w PS+ (które doczekały się edycji GOTY)
w edycji premierowej za poroniony, bowiem i tak bardziej opłaci się kupno wersji GOTY
(DLC przecież raczej nie tanieją, a pudełkowe wydania tak i to szybko), więc jeśli to
będzie premierówka to pewnie i tak nic mi (i wielu) po tym, no chyba że ktoś olewa DLC
albo ma już grę na innej platformie.


Dziwne to podejście, za 200 zł dostaje się masę fajnych gierek i narzekać, że nie są to wersje GOTY :) Z drugiej strony czy te DLC są takie istotne? Platyne zawsze można zrobić i kupić sobie to GOTY jak gra mu się tak bardzo podobała.

Wg. mnie SONY popełnia błąd rozdając (nawet nie GOTY) gry jak cukierki. Tyle fajnych tytułów (i to z najwyższej półki) w takiej niskiej cenie na pewno spowoduje, że duża część mniej corowych użytkowników praktycznie przestanie kupować gry. Ja za swojego Vanquisha dałem 35€ (2 lata temu) i żadnego z nich nie żałuję, polecam wszystkim gierka jest naprawdę przednia z niecierpliwością czekam na kontynuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są istotne, bo co mi da ich zakup, skoro po wygaśnięciu abonamentu w PS+ stracę do nich dostęp (oczywiście pomijam tu wersje trial aktywowane przez PS+). Zauważ też, że gier w PS+ nikt nie wybiera, wiele z nich prawie na pewno nie trafi w gusta większości z odbiorców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować