Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy trailer Far Cry 3, którego nie obejrzysz na stojąco

36 postów w tym temacie

No co moge powiedzieć o Far Cry 3 . Gra jest znakomita i tyle w temacie kto nie grał , nie gra , nie zamierza zagrać , To albo jest anty graczem albo po prostu jest idiotą :D smieje ale gra godna uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:07, sirufok napisał:

No tak, bo jak gry nie odpali się na ultra ustawieniach w najwyższej rozdziałce to od
razu trzeba o niej zapomnieć. Seems legit.

W przypadku FarCry 3 to jest obowiązkowe. I nie ma psioczenia, że gram na średnich i to mi starcza. Od zawsze ta seria wyróżniała się pod względem graficznym. Zagrać w nią na poziomie średnich detali to jest hańba dla komputera i dla gracza, który chce poczuć prawdziwe emocje i granie w ten tytuł. Dla mnie sprawa prosta i przegrana. Jeśli chcesz to męcz się i psuj oczy na grafice niskiej jakości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:07, sirufok napisał:

> Fakt, gdyby nie te wielkie wymagania, to może i bym kupił. Ale z moim quadem, pojadę

> co najwyżej na średnich lub wysokich a to nie jest dobry wynik ;p

No tak, bo jak gry nie odpali się na ultra ustawieniach w najwyższej rozdziałce to od
razu trzeba o niej zapomnieć. Seems legit.


Powód nawet dobry, nie kupujesz -zbierasz na update kompa. A jak update zrobiony to cieszysz się tanią grą w ultra detalach. :P
Inna sprawa, że doszło do czasów gdy 4 rdzeniowy komputer nie starcza do grania w gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem wyżej. Ja ruszyłem Crysisa dopiero 4 lata po premierze bo dopiero wtedy miałem PC żeby śmigał na ultra. Nie siedze w najnowszych fpsach dużo, ale skoro S.T.A.L.K.E.R dwa nie ma zamiaru wychodzić, to Far Cry 3 to jedyna godna uwagi pozycja z otwartym światem o ile wiem. Miłej gry panom życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 22:33, Boguslav4 napisał:

Powód nawet dobry, nie kupujesz -zbierasz na update kompa. A jak update zrobiony to cieszysz
się tanią grą w ultra detalach. :P
Inna sprawa, że doszło do czasów gdy 4 rdzeniowy komputer nie starcza do grania w gry
:).


Quad starcza, może źle się wyraziłem. Mój Quad to budżetówka, jest zaskakujący niezły po tym co widziałem w Max Payne 3. Ale to może zasługa optymalizacji ? No jestem do tego przekonany na 100%. Max miał niezłe wymagania a ja miałem wszystko na maxa. FarCry 3 to jednak inna liga. Dlatego obliczam, że średnie lub wysokie ustawienia, powinny mi dać płynne granie. Ale nie mam jak sprawdzić niestety :) Dopiero teraz quady można wykorzystać w 100%. Ale po co mam ryzykować 120 zł, skoro nie jestem pewny, że mi ruszy na maks delatach ? Inaczej dla mnie gra traci cały swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OCZYWISCIE, ze blokuja - spotykam filmiki na youtubie, ktorych w Polsce nie obejrze, bo... bo tak...

Ba, masz w sporo serwisow internetowych, ktore NIE dzialaja w Polsce bo Twoj adres IP jest Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 13:43, mistrzgry napisał:

Zajebisty trailer... Już nie mogę się dociekać chwili gdy zagram w tę grę !!!


[m]


Tak nie dość, że reklama to jeszcze treść +18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 15:58, Vojtas napisał:

> Nie da się oglądać w UK. Co to za chore restrykcje?

Zapraszamy do Polski.

Dziękuję bardzo, ale nie jest to możliwe w tym momencie. Nadal nie rozumiem tego blokowania materiału dla zagranicznych zwiedzających. Studiuję za granicą, ale dlaczego musi być zawsze taki problem z dostępem do rodzimych materiałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 15:58, Vojtas napisał:

> Nie da się oglądać w UK. Co to za chore restrykcje?

Zapraszamy do Polski.

Mam jechać do Polski, żeby obejrzeć jedno wideo? Wszystko gra? Te restrykcje są bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 16:25, Marth napisał:

Studiuję za granicą, ale dlaczego musi być
zawsze taki problem z dostępem do rodzimych materiałów?


YT zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować