Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Najbardziej szaloną rzeczą jaką bym zrobił, to przestałbym grać w te wszystkie gry komputerowe. Znając mnie, raczej by mi się to nie udało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym komentarz o najbardziej szalonej rzeczy jaką zrobiłem, czyli o napisaniu komentarza o najbardziej szalonej rzeczy jaką zrobiłem, czyli o... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłem w życiu było...Zagranie w moją pierwszą grę- Było to na pegazusie. Dlaczego było to szalone? Ponieważ do dziś nie mogę się od nich oderwać...(od gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą jaką bym zrobił byłby skok na bungee, bez bungee...

Figurka niezbyt ładna ale zawsze coś a gra miodna spluwy otwraty świat sceny erotyczne i genialny klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą jaką bym zrobił byłoby :
-Siadłbym okrakiem na deskorolce, wylał na głowę i brodę wikol , po czym przykleiłbym na niego kawałki steropianu. Popsikałbym się czerwonym sprejem po ciele, ubrałbym piżamę (w kolorze czerwonym). Wpakowałbym wszystkie pudełka z gier do wora na śmieci, po czym tak ubrany i wyposażony wyruszyłbym na miasto w poszukiwaniu przygód. Do każdego z przechodzących obok mnie osób krzyczałbym="Święta tuż tuż, chyba mam coś dla ciebie"- i wręczając jemu/jej prezent uśmiechnął bym się na całą twarz :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata temu wgrałem XPka na kompie, który powinien pozostać przy Win 98. Następnie zainstalowałem Neverwinter Nights. Ku mojemu zdziwieniu, gra się uruchomiła, aczkolwiek aby określić płynność animacji, musiałem zmienić jednostkę, w której się ją wyraża - z "klatek na sekundę" na "sekundy na klatkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować