Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Dla mnie najbardziej szaloną rzeczą jaka mogła by mnie spotkać w tym momencie, to kontynuowanie gry w Amnesie po tym jak skończyłem przygodę z tą produkcją po 107 minutach gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo posiadania przyzwoitego sprzętu zawsze gram na niskich detalach i najniższej panoramicznej rozdzielczości by mnie pobudzać wentylacji karty graficznej do działania.
Szczególnie to czuć na laptopie gdzie wyziew z wiekowego GeForce''a 9600 parzy ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem z kolegą prawdziwą wybuchającą beczkę i wysadziliśmy ją na starym polu :)
Tak walnęło że aż nam uszy przytkało . Wooohoo to było coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podarłbym Koran na oczach milionów muzułumanów w meczecie w Mekkce podczas największej i najważniejszej pielgrzymki muzułumanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem 50zł Na Najmana licząc ze ma jakieś szanse na wygranie pojedynku z Pudzianem to były najkrótsze 44 sekundy mojego życia i zarazem najgorsze. Po tej walce zrozumiałem to że gdyby nie było Pudziana na ringu tylko moja Babcia to zapewne i tak bym nie wygrał żadnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakaś kobieta kupowała w kiosku. Była ze swoim około 2 letnim synkiem. Kiedy próbowała się przekrzyczeć ze sprzedawczynią, dziecko obróciło się i zaczęło iść w stronę ulicy. Ja siedziałem po drugiej stronie na przystanku. Zauważyłem dziecko i przebiegłem między autami aby go zatrzymać. Już było na ulicy i na szczęście w porę go złapałem. Szkoda, że nikt tego nie widział pomimo trąbiących aut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją zdecydowanie najbardziej szaloną rzeczą jaką właśnie robię jest przystąpienie do tego konkursu z myślą o wygranej. Zawsze mając wielkie nadzieje, kończy się to tradycyjnym < okay... :( >. Jednakże czyżby mój jakże szalony czyn został w końcu doceniony? To się jeszcze okaże, ostatnie słowo nie zostało rzucone, a karty nie zostały jeszcze rozdane !! :)

Moją kandydaturę popieram tym, iż "Lubie To!", a Pan Vaas Wahine byłby moim nieodłącznym kompanem w bojach prowadzonych na różnych frotach, jakże pięknego świata gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w SF IV z kumplem uczyłem sie kombinacji ile wlezie mowie jestem obcykany a on cisnąl co bądz na klawiaturze i takie kombosy robi że się wkurzyłem i polamałem płytę z grą i tak się skończyła moja przygoda z SF IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować