Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Gdyby to było możliwe zapisałbym się na ekspedycję w niezbadane tereny aby być jednym z pierwszych którzy będą mieli okazję poznać tajemnice takich rejonów, tym bardziej gdybym posiadał poszlaki wskazujące na ukryte tam starożytne miasta lub inne artefakty z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem ojcem bo nie chciało mi się iść po prezerwatywy gdyż padało. Dwa lata później teściowej powiedziałem że ma sporo wspólnego z piwem - będzie najlepsza jak będzie zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu pod drabiną, zbiłem lustro a następnie nikczemny czarny kot przebiegł mi droge, a ja zaklaskałem i poszedłem pisać maturę(nie zdałem - wynik 0%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy samochód. Z racji tego, że posiada trochę mocy postanowiłem go trochę "przetestować". Na początku tylko 100-110 kmh. Później nawet dochodziło do 150 kmh. Nagle moim oczom ujawił się na poboczu samochód z kogutem na dachu. Od razu pomysłałem, że mnie zatrzymają i otrzymam mój pierwszy mandat. Jakimś szczęściem policja mnie nie zatrzymała, pewnie mieli przerwe. Jaką mam nauczkę? Zwalniać w miejscach gdzie stoi policja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szalona rzecz jaka zrobilem w zyciu? Troche tego bylo, ale chyba najbardziej szalona rzecz jaka zrobilem to zdecydowanie opieprzenie swojego wlasnego szefa za jego glupote i chamstwo jaka ze soba reprezentowal, przy wszystkich pracownikach i odejscie z firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Leciałem na myśliwcu F-16 obalając test na symulatorze 6 razy, nie skączyło się za dobrze.

Więc skoczyłem na spadochronie, jak zbliżałem się do fazy lądowania, otworzyłem go kiedy zetknąłem z twardym podłożem którym była autostrada szybkiego ruchu i dostałem się pod koła pomykającego radiowozu na sygnale.

Jakoś przerzyłem, więc machałem rękoma że nic mi nie jest, ale tamci policjanci się zatrzymali i mnie aresztowanie :P za zgrywanie idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować