Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Wraz ze znajomymi skoczyć ze spadochronem gdzieś w tropikalny, nieznany teren i trafić w niewole piratów, którymi zarządza szaleniec pokroju Vaasa. Zaczynając grę właśnie to mnie przeraziło i to by było najbardziej szalone. Zważywszy na fakt iż jestem średni w mojej rodzinie(2braci-młodszy i starszy) to trochę wyobraźnia zadziałała i pomyślałem sobie co by było gdyby to ja musiał ratować swoich znajomych i rodzine. Gra niesamowita !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mówiłem Wam o najbardziej szalonej rzeczy jaką zrobiłem? Najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłem, było… kupowanie Call of Duty. Za pierwszym razem gdy ktoś mi to powiedział, myślałem, że robi sobie ze mnie żarty, więc BUM! Wyzwałem go na forum. Sęk w tym, że miał rację :D Później zacząłem widzieć, że wszyscy dookoła krytykują CoDa, każdy jeden. Wciąż, kupując, kupując, kupując go, z nadzieją... Tym razem będą zmiany... Nie, nie, nie, nie proszę! Ty razem już na pewno będą zmiany... Przepraszam, nie lubię sposobu w jaki… CoD się nie zmienia! Macie problem, myślicie, że kłamię?! Nie znacie się! NIE-ZNACIE-SIĘ! Jest wporzo. Problem w tym... problem w tym, że już raz obiecałem, że nie kupię CoDa. I to nie tak, że jestem szalony. Już jest spoko. Było minęło. Czy mówiłem Wam o najbardziej szalonej rzeczy jaką zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włamałbym się do organizacji urzędu skarbowego, pousuwał wszystkie dane osób, które zasięgnęły pożyczki, kredytu - w ten sposób został bym bohaterem całego narodu, no i połowy pracowników, użytkowników gram.pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoczyć z wysokiego mostu i sprawdzić, czy po złączeniu nóg i uderzeniu w wodę, przeżyłbym upadek.

Swoją drogą - dostałem emaila związanego z "niesławną" - dostawą sprzętu z konkursu od Corsair. Sprzęt dotarł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parzyłem minutkę przez jakieś pół godziny ! Wziąłem Apap na noc w dzień ! Włożyłem lewą słuchawkę do prawego ucha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłem było zakropienie sobie oka klejem kropelka super glue i następnego dnia wejście do samochodu za kółko i jazda w głąb ukrainy aż 650KM z łzawiącym podrażnionym okiem na które nic nie widzałem. Samochodem którym pokonałem tą drogę był mały samochód KIA Picanto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować