Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłem było to, że kiedyś wyjechałem na wyspę z rodziną. Będąc tam postanowiłem trochę się rozejrzeć. Chodząc tak trafiłem na jakąś imprezę. Były to moje pierwsze dni wolności (czyli 18- nastki). Przy barze poznałem kolesia, szybko znaleźliśmy wspólny język po kilku głębszych. Wiec postanowiliśmy zagadać do dziewczyn przy barze. Dalej nie pamiętam bo urwał mi się film ale obudziłem się nago na plaży 3 km. od naszego hotelu. Sam powrót był straszny ale spotkanie z matką jeszcze gorsze :) Sami chyba rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w multika Fify 11 pierwszy raz,postanowiłem postawić się gościowi z 20 levelem. Ja grałem Sydney z Australii a on wziął Real. I prawie z nim wygrałem...

było 5:0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą jaką bym zrobił było by hohoho : kilka na raz :D :
Na początek , by nic nie pamiętać zjadł cukierka , którego dostałem od jednorożca na końcu tęczy . Tak. Jednorożca . Jednorożec zjadł małego zielonego tłuściocha ...
Następnie po zjedzeniu cukierka , skoczył bym z szczytu tęczy bez spadochronu razem z jednorożcem rzecz jasna . Wylądował w chatce św . Mikołaja i zabrał wszystkie prezenty przeznaczone dla mnie na najbliższe lata i potem składał reklamacje , że nie dostaję i i dodatkowe same by przychodziły ^^
A tak na serio , to przebrał bym się za batmana i latał bym po dachach wołając wszędzie . Gdzie jesteś Joker !
I tak cię znajdę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować