Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Założyłem się z kolegom, że pszebiore się za ŚMIERĆ i zatańcze GANGNAM STYLE :) na Apelu w szkole xD
A jako że nie potrafie odmówić SZALONYCH I DZIWNYCH żeczy zrobiłem to ...
-Zakład wygrałem, nagrody nie dostałem xDDD (następnego dnia wszyscy wiedzieli że to byłem ja...)

noooo...to może taki mały VAAS za wygrany szalony zakładzik????
POZDRO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja szalona przygoda była nie dawno..A właściwie w tę wakację.Kiedy, to wyjechałem do pracy, aby trochę zarobić pieniędzy(Włochy). Pracowałem tam około 2-3 miesiące, ale niestety nie był wypłacalny i myślicie co zrobiłem szalonego ? Kiedy byłem jednego razu u szefa w domu akurat, wtedy miał mi wypłacić pieniądze, a wypłacił połowę, to, kiedy wyszedł na chwilkę do kuchni po whisky widziałem wtedy, że resztę swoich pieniędzy(ponad 540 euro) wsadził do szuflady, więc mu je ukradłem.Wypiłem z, nim i na drugi dzień już się nie wstawiłem u niego w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja szalona przygoda była nie dawno..A właściwie w tę wakacje.Kiedy, to wyjechałem do pracy, aby trochę zarobić pieniędzy(Włochy). Pracowałem tam około 2-3 miesiące, ale niestety nie był wypłacalny i myślicie co zrobiłem szalonego ? Kiedy byłem jednego razu u szefa w domu akurat, wtedy miał mi wypłacić pieniądze, a wypłacił połowę, to, kiedy wyszedł na chwilkę do kuchni po whisky widziałem wtedy, że resztę swoich pieniędzy(ponad 540 euro) wsadził do szuflady, więc mu je ukradłem.Wypiłem z, nim i na drugi dzień już się nie wstawiłem u niego w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima razem z kumplami(było nas 4) poszliśmy na sanki, jest taka fajna górka ok 25 stopni nachylenia, lecz z drugiej strony była jeszcze fajniejsza prawie 45 stopni nachylenia jak nie więcej, postanowiliśmy powiązać 3 sanki i zjechać wszyscy razem z tej stromej górki, ja siedziałem na przodzie, skończyło się to tak że zatrzymałem się na drzewie, sanki na mnie wraz z jednym kumplem, a reszta była cała pod zaspą śniegu że było tylko wystające buty widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest, aż takie szalone ale warto spróbować. Chciałbym kiedyś wyjechać na taką prawdziwą Szkołę Przetrwania. Nie jakiś tam 3-dniowy obóz harcerzyków tylko prawdziwą szkołę przetrwania na min. 2 tyg. Wiecie polowanie na zwierzynę, budowanie szałasu (a nie rozkładanie namiotu) jakieś chwile grozy itp. Fajnie by było się sprawdzić ile zwykły człowiek dotychczas mieszkający w mieście z dostępem do internetu, TV i telefonów komórkowych byłby w stanie wytrzymać w dziczy walcząc o przetrwanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją najbardziej szaloną rzeczą było to że przez tydzień nie siedziałem no kompie tylko się uczyłem. Znojomi tak zainteresowani co się ze mną stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować