Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Najbardziej szaloną rzeczą którą chciałbym kiedyś zrobić jest zanurkowanie w Blue Hole (pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Hole), jednak nie wiem czy odwarzyłbym się to zrobić nawet jeśli miałbym taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia wczorajszego w porze wieczornej wypiłem piwo i dwa szampany(butelki oczywiście) na dokładkę. Powiedzmy iż dzisiejszy dzień nie był mym najlepszym a wymiotowanie na sucho jest bardzo szalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cała klasą wyjechałem na darmową wycieczkę do ośrodka edukacyjnego. Zamiast 8 godzin w szkole, spędzaliśmy 12 godzin ucząc się niepotrzebnych rzeczy. I tak codziennie przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś szalonego co bym zrobił.... tak wiele pomysłów. Może skok z Mount Everest na paralotni?... Nie. O już wiem, ożenić się z dziewczyną po pierwszym spotkaniu... nie, to już normalne w tych czasach.Skok z 36 kilometrów też już był. Najbardziej szaloną rzeczą jaką bym zrobił byłoby poganianie stada jednorożców na okrągłej, bezludnej wyspie. To byłoby szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej szalonej nie mogę wam powiedzieć, ale taka mniej szalona to kiedy powiedziałem kobiecie, że założyłem gumeczkę a wcale jej nie miałem... heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś założyłem się z kolegą, że nie przejadę 200km rowerem. Ja głupi przyjąłem zakład i ruszyłem w podróż. Jechałem przez lasy i mnie pszczoły zaatakowały, ale na szczęście miałm już tylko 10km do domu. Zakład wygrałem ale żałuję, że go przyjąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy. Wymienie tylko dziecięć:
1. Jak byłem mały (ok. 14lat temu) podczas remontu ojciec zdjął obudowe z gdiazdka. Włożyłem tam palec i poraził mnie prąd... Na szczeście nic mi się nie stało (sam nie wiem czemu)
2. rozpędziłem się na snowboardzie do 134 km/h (na dole stoku był "radar").
3. W te same ferie chciałem skoczyć z 2-3m hopki... Skręciłem nadgarstek.
4. Jeżdziłem agresywnie na rolkach i zgrindowałem 20-sto metrowy murek bez spadania i zatrzymywania się.
5. Sam zjadłem całego cukrowego baranka na Wielkanoc (jak teraz o tym myślę to chce mi się rzygać xd)
6. Nie mam FB
7. W przyszłości chcę zrobić licencję skoczka spadochronowego.
8. Kiedyś podpaliłem kurze jajko i wyrzuciłem przez okno.
9. Wyjechałem za granicę następnego dnia po tym, jak wpadłem na ten pomysł.
10. Odmówiłem teściowi picia z nim.

BONUS:
Użyłem żelu pod prysznic kąpiąc się w wannie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłbym wszystkie akcje Facebooka na giełdzie, wiedząc że nie ma szans odzyskanie wydanych pieniędzy.
Kto by się NAPRAWDĘ odważył zrobić coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować