Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Kiedyś miałem ochotę na kompot ,ale nie wiedziałem jak go zrobić więc do garnka nalałem wode z kranu zebrałem maliny z ogródka.Zgniotłem maliny wrzuciłem do wody i wypiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem maly to bawilem sie pistoletem na kulki z bratem, no i szlismy sobie po ulicy, i brat powiedzial zebym strzelil w znak drogowy. No to podjalem wyzwania, jednak nie odnioslem sukcesu :D. W momencie ktorym strzelilem, nie dosc ze nie trafilem w znak drogowy, to w auto ktore przejezdzalo. Po tym wszystkim uciekalismy z bratem, jednak gosciu nas zlapal, policja przyjechala, jednak skonczylo sie na ostrzezeniu. Aha, no i pistolety stracilismy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzecz jaką bym zrobił

Cóż :P Niby nic nacisną komninację klawiszy SHIFT + DELETE z zamkniętymi oczami przy naznaczonym folderze Windows w dysku co jest zainstalowany system operacyjny na którym obecnie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać dom, sprzedać samochód, iść do banku po potężny kredyt i uciec na jakąś rajską wyspę z całą tą forsą. Tam zaszyć się gdzieś daleko i mieć wszystko gdzieś. Jeszcze wyślę wam kartkę, zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wywaliłem pada od xboxa30 do śmietnika... zamiast pudełka po serku homogenizowanym.. -_-" Po tym zdarzeniu, nie mogłem sporzjeć na siebie w lustro swojego czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować