Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartował darmowy weekend z Endless Space

22 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad zakupem Endless Space, nie jestem co prawda fanem turówek, ale obejrzałem kilka filmów na youtube i myślę że dam grę szansę. W dobrego rtsa nie grałem od czasu W40: Dark Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Co prawda dostałem mocno po 4 literach, ale dopiero uczę się w to grać :) Niesamowity klimat, rewelacyjna muzyka, wszystko wydaje się być proste, a tak naprawdę jest dość mocno złożone (ale bez przesady). Warto...o ile ma się dużo czasu...bardzo dużo czasu...cholernie bardzo dużo czasu z uwagi na "jeszcze jedną turę" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 21:16, aope napisał:

Świetna gra. Co prawda dostałem mocno po 4 literach, ale dopiero uczę się
w to grać :) Niesamowity klimat, rewelacyjna muzyka, wszystko wydaje się być proste,
a tak naprawdę jest dość mocno złożone (ale bez przesady). Warto...o ile ma się dużo
czasu...bardzo dużo czasu...cholernie bardzo dużo czasu z uwagi na "jeszcze jedną turę" :]

Aope, rozumiem, że gra ma multik? :) Potwierdzisz? Zaprzeczysz? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 00:17, Janek_Izdebski napisał:

Aope, rozumiem, że gra ma multik? :) Potwierdzisz? Zaprzeczysz? Dzięki. :)


Posiada multi. Jednak multi w takich grach to IMO ciężka sprawa - tu już nie wystarczy cholernie dużo czasu, tutaj potrzeba cholernie dużo czasu do kwadratu ;) Czyli osobiście - odpadam ;)
Jedna sprawa - po ostatniej aktualizacji dorzucającej trochę nowego contentu tłumaczenie stało się niekompletne :( Techlandzie drogi - naprawi się to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 01:55, aope napisał:

Posiada multi. Jednak multi w takich grach to IMO ciężka sprawa - tu już nie
wystarczy cholernie dużo czasu, tutaj potrzeba cholernie dużo czasu do kwadratu ;) Czyli
osobiście - odpadam ;)

Na 100% odpadniesz? Może kiedyś byś się jednak skusił na małą sesyjkę i pojedynek? Pomyślisz chociaż o tym? :) Może ktoś inny będzie jeszcze zainteresowany multikiem? :)

Dnia 30.11.2012 o 01:55, aope napisał:

Jedna sprawa - po ostatniej aktualizacji dorzucającej trochę nowego contentu tłumaczenie
stało się niekompletne :( Techlandzie drogi - naprawi się to? :)

Mam nadzieję, że to zostanie naprawione. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 02:09, Kadaj napisał:

Dzięki komentarzom powyżej już wiem, ze szkoda ściągać. ;p

Jak to szkoda, Kadaj? Tym bardziej trzeba. Osobiście uważam, że najlepszym wyborem jest pudełkowa wersja Techlandu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 15:33, Janek_Izdebski napisał:

> Nie lubię za bardzo turowych gier :/ Nawet nie grałem w nic podobnego :p
Czas polubić. :)

Wiesz grałem swojego czasu w Herosów. Ale kosmiczne to już w ogóle czarna magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 16:04, Janek_Izdebski napisał:

A "XCOM", stare "Ufo"? :)

Ale XCOM nie jest kosmiczny :D A w stare UFO nie grałem. Wtedy działał mi tylko StarCrafta, Diablo I i WarCraft II. Reszta gier była po za moim zasięgiem i na moim starym kompie 486 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 16:10, vegost napisał:

> A "XCOM", stare "Ufo"? :)
Ale XCOM nie jest kosmiczny :D A w stare UFO nie grałem. Wtedy działał mi tylko StarCrafta,
Diablo I i WarCraft II. Reszta gier była po za moim zasięgiem i na moim starym kompie
486 :D

Ja wtedy miałem 386 DX. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 16:12, Janek_Izdebski napisał:

Ja wtedy miałem 386 DX. :D

Taa.. pamiętam jak męczyłem kumpla, żeby mi pożyczył 4 MB kartę graficzną na Diablo :D To były czasy. Teraz mam pełno tego typu złomu w reklamówce :D Ale jakoś nie mam serca, tego oddać na złom :) Zawsze sobie mówię, że kiedyś może się jeszcze przydać :D Tak samo monitory, chyba ze 4 czarno-białe mam w składziku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 16:31, vegost napisał:

> Ja wtedy miałem 386 DX. :D
Taa.. pamiętam jak męczyłem kumpla, żeby mi pożyczył 4 MB kartę graficzną na Diablo :D
To były czasy. Teraz mam pełno tego typu złomu w reklamówce :D Ale jakoś nie mam serca,
tego oddać na złom :) Zawsze sobie mówię, że kiedyś może się jeszcze przydać :D Tak samo
monitory, chyba ze 4 czarno-białe mam w składziku :D

Złomiarz z Ciebie czy co? :D

@aope
Odpowiedziałbyś na moje pytanie? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować