Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza promocja adwentowa gier EA w sklepie gram.pl!

26 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2012 o 10:19, Kebraks napisał:

Słabiutko dzisiaj, ale liczę na coś lepszego w kolejnych dniach. :)

Wiem, wiem, że odsetek grających w Sims 3 wśród Gramowiczów jest mniejszy niż w społeczeństwie ogólnie, dlatego specjalnie napisaliśmy, że w kolejnych dniach każdy coś dla siebie może znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 10:57, akne napisał:

> Słabiutko dzisiaj, ale liczę na coś lepszego w kolejnych dniach. :)
Wiem, wiem, że odsetek grających w Sims 3 wśród Gramowiczów jest mniejszy niż w społeczeństwie
ogólnie, dlatego specjalnie napisaliśmy, że w kolejnych dniach każdy coś dla siebie może
znaleźć :)

Ja Simsy lubię, do hejterów nie należę, tylko przecena niestety dosyć słaba, można było nabyć dużo taniej. :)

@seba26

Dnia 30.11.2012 o 10:57, akne napisał:

promocja adwentowa.............haha nie długo bedzie palmowa i popielcowa

Tak jest, teraz narzekajmy że sklepy robią częste promocje i możemy kupić gry taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:19, mw89info napisał:

Na Muve przy zniżce z KG jest za 72 PLN z darmową wysyłką.
No nic, czekamy co dalej w najdroższym sklepie z grami w sieci.


Haha. To chyba dla Ciebie jest najdroższym. Zresztą wolę nie raz zapłacić 10 zł więcej i mieć:
1. świetną obsługę.
2. porządnie zapakowany towar (to, w jaki sposób wysyła gry sklep o jakim wspomniałeś woła o pomstę do nieba!)
3. przesyłka na drugi dzień (tam to często sam musiałem upominać się o swój towar)
Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 10:57, akne napisał:

> Słabiutko dzisiaj, ale liczę na coś lepszego w kolejnych dniach. :)
Wiem, wiem, że odsetek grających w Sims 3 wśród Gramowiczów jest mniejszy niż w społeczeństwie
ogólnie, dlatego specjalnie napisaliśmy, że w kolejnych dniach każdy coś dla siebie może
znaleźć :)



Czekamy na nowe, lepsze ceny Fify 13 choćby na xboxa. Obecna cena jest horrendalnie wysoka i wypadałoby ją trochę zniżyć;) Pograć by się chciało ale płacić 220zł to trochę dużo jak za grę której następca pojawia się regularnie raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi promocja, nawet jakby mnie interesowało, to cena nie powala... Muve jest lepsiejsze (chociażby ostatnio za grosze - Max Payne 3 i cywilizacja V, cyfrowe bo cyfrowe, mi to tam już przestało robić różnicę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

Haha. To chyba dla Ciebie jest najdroższym. Zresztą wolę nie raz zapłacić 10 zł więcej
i mieć:
1. świetną obsługę.
2. porządnie zapakowany towar (to, w jaki sposób wysyła gry sklep o jakim wspomniałeś
woła o pomstę do nieba!)
3. przesyłka na drugi dzień (tam to często sam musiałem upominać się o swój towar)
Tyle w temacie.


Ja zamawiam w muve od dawna i jak dotąd nie mam żadnych problemów. W razie czego dawali znać, że produktu np. nie będzie. Poza tym muve ma dobre ceny, obecnie darmową dostawe oraz fajne zniżki. Według mnie ten sklep bije konkurencję, a już na pewno sklep gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

2. porządnie zapakowany towar (to, w jaki sposób wysyła gry sklep o jakim wspomniałeś
woła o pomstę do nieba!)

Huh... możesz dokładniej? Zawsze dostawałem gry w nienaruszonym stanie.

Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

3. przesyłka na drugi dzień (tam to często sam musiałem upominać się o swój towar)

O, tego problemu też nie miałem. Ale może dlatego, że do Paczkomatów zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

Haha. To chyba dla Ciebie jest najdroższym.

Dla mnie też najdroższym. Promocji prawie żadnych, a jak są to tego typu albo obniżkę ceny niweluje prawie w całości opłata za przesyłkę.

Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

Zresztą wolę nie raz zapłacić 10 zł więcej
i mieć:
1. świetną obsługę.

Na muve też jest dobra obsługa (o dziwo). Dosyć szybko odpisują. Nawet tego samego dnia.

Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

2. porządnie zapakowany towar (to, w jaki sposób wysyła gry sklep o jakim wspomniałeś
woła o pomstę do nieba!)

Eee... Możesz jaśniej? Bo do mnie zawsze trafiały gry owinięte tekturą i oklejone taśmą. Tak jak w empiku. Czyli standard.

Dnia 30.11.2012 o 11:47, TobiAlex napisał:

3. przesyłka na drugi dzień (tam to często sam musiałem upominać się o swój towar)
Tyle w temacie.

Na muve przychodzi w ciągu 2 dni od daty złożenia zamówienia.
Coś jeszcze chcesz dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 85 zł za The Sims 3 ? To joke prawda ? -_-" Jak kolejne "stare gry" będą tyle kosztować, to rzeczywiście trzeba się zastanowić, nad istnieniem sklepu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:19, mw89info napisał:

No nic, czekamy co dalej w najdroższym sklepie z grami w sieci.

Już był jeden temat, na prawdę muszę znowu czytać te żale? Dajcie sobie spokój idz na muve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować