Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III, Starcraft II i World of Warcraft w niższej cenie w sklepie gram.pl

62 postów w tym temacie

gram.pl

Do końca roku trwa promocja w sklepie gram.pl, w ramach której możecie kupić taniej jedne z najlepszych produkcji firmy Blizzard, w tym Diablo III, Starcraft II: Wings of Liberty i World of Warcraft z dodatkami!

Przeczytaj cały tekst "Diablo III, Starcraft II i World of Warcraft w niższej cenie w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna nieścisłość: na grafice widnieje logo Starcraft II: Heart of the Swarm, a promocją objęta jest gra Starcraft II: Wings of Liberty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś kopnął się z grafiką wrzucając SCII: HotS zamiast WoL. ;)
Diablo cały czas za drogie, czekam aż poniżej stówki zejdzie.

EDIT: damlon wyprzedziłeś mnie o minutę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 13:05, damlon napisał:

Drobna nieścisłość: na grafice widnieje logo Starcraft II: Heart of the Swarm, a promocją
objęta jest gra Starcraft II: Wings of Liberty


A już miałem nadzieję na tańszy preorder :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 13:06, AlePoCoTo napisał:

Diablo cały czas za drogie, czekam aż poniżej stówki zejdzie.

Tak za 40 zł to może być, wcześniej (wg mnie) szkoda kasy. Ja kupiłem w dniu premiery i baaaardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 12:53, Ciekawski94 napisał:

Moim zdaniem to World Of Warcraft powinien być już darmowy chodzi mi tylko o klienta
gry.


Kupując podstawkę dostajesz miesiąc gratis, a to z jednej strony powstrzymuje falę kont, na których można by było grać za darmo przez miesiąc i wykorzystywać to do różnych chorych celów, a w miesiąc można całkiem sporo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 13:05, damlon napisał:

Drobna nieścisłość: na grafice widnieje logo Starcraft II: Heart of the Swarm, a promocją
objęta jest gra Starcraft II: Wings of Liberty


Już poprawiliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 13:14, Abi_Dalzim napisał:

Tak za 40 zł to może być, wcześniej (wg mnie) szkoda kasy. Ja kupiłem w dniu premiery
i baaaardzo żałuję.

Mam takie samo zdanie. Ale ze względu na sentyment do Diablo, to dałbym max 50 zł. Strata kasy, ale co teraz zrobisz ?:) Gdyby nie to, że został przypisany klucz do konta, to bym to gówno sprzedał komuś :)

Co do newsa, to ceny zaporowe. Nowy Starcraft II i Diablo III to pomyłki swoich lat. Powinny być sprzedawane już w klasyce. Tak jak to zrobiło EA i sprzedaje teraz ME3 totalnie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 13:14, Abi_Dalzim napisał:

> Diablo cały czas za drogie, czekam aż poniżej stówki zejdzie.
Tak za 40 zł to może być, wcześniej (wg mnie) szkoda kasy. Ja kupiłem w dniu premiery
i baaaardzo żałuję.


Mówisz, że Diablo 3 jest tyle samo warte co Torchlight 2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 14:22, AlePoCoTo napisał:

Mówisz, że Diablo 3 jest tyle samo warte co Torchlight 2? :D

W Torchlight 2 nie grałem (tylko demko trochę pomęczyłem), więc nie mogę porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 14:06, vegost napisał:

Co do newsa, to ceny zaporowe. Nowy Starcraft II i Diablo III to pomyłki swoich lat.

Ceny poniżej 100 zł (poza D3, bo jest nowsze) to zaporowe? Nie bądź śmieszny. Starcraft II to pomyłka? Jedyny liczący się RTS w e-sporcie, multi oferujący zarówno gry rankingowe jak i customy (aczkolwiek z tymi było lepiej w W3) oraz dobrze zrobiona kampania. W takim razie chciałbym więcej takich pomyłek, bo jakoś nie widać obecnie innych tak dopracowanych i liczących się gier z tego gatunku. Diablo III - no tak, bo dwójka była tak zróżnicowana i wcale nie miała farmy przedmiotów... Może najpierw trochę się zastanów zanim napiszesz takie bzdury.

Dnia 30.11.2012 o 14:06, vegost napisał:

Powinny być sprzedawane już w klasyce. Tak jak to zrobiło EA i sprzedaje teraz ME3 totalnie
za grosze.

Jakiej klasyce? Chyba nie rozumiesz jak teraz ich gry są wydawane. Tyle tylko, że tam gra może tanieć, ale dlc do niej już nie. Tym sposobem EA zawsze może kontrolować cenę do pewnego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 15:13, Arcling napisał:

Ceny poniżej 100 zł (poza D3, bo jest nowsze) to zaporowe? Nie bądź śmieszny. Starcraft
II to pomyłka? Jedyny liczący się RTS w e-sporcie, multi oferujący zarówno gry rankingowe
jak i customy (aczkolwiek z tymi było lepiej w W3) oraz dobrze zrobiona kampania. W takim
razie chciałbym więcej takich pomyłek, bo jakoś nie widać obecnie innych tak dopracowanych
i liczących się gier z tego gatunku. Diablo III - no tak, bo dwójka była tak zróżnicowana
i wcale nie miała farmy przedmiotów... Może najpierw trochę się zastanów zanim napiszesz
takie bzdury.


Najwyraźniej ich gry są po prostu przereklamowane ? Nie widziałem gorzej części Diablo, niż tej co była wydana w tym roku. Po prostu kaszana. Sprzedała się tak dobrze, bo jechali po legendzie a nie dlatego, że jest tak dobra. Więc nie mówi mi o cenie 100 zł za średnią grę bo nie mogę wyrobić ze śmiechu. Co mnie to obchodzi, że to jest Blizzard ? Mam skakać z radości jak sprzedaje gry po 200 zł ? :) [m] ? Zdecydowanie widziałem lepsze gry w tym roku, które rzeczywiście są warte 100 zł :) Gry Blizzarda do nich nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować