Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Co pod choinkę? Nie spodziewaliście się, że to mamy!

14 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Sprawdź co ma do zaoferowania sklep gram.pl! Jeśli sądziłeś, że sprzedajemy tylko i wyłącznie gry oraz związane z nimi akcesoria, to pora byś przekonał się, że w swojej ofercie mamy całe mnóstwo najróżniejszych gadżetów!

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Co pod choinkę? Nie spodziewaliście się, że to mamy!" na gram.pl

Beczki mam, nawet jeszcze się nie zabrałem za czytanie xD
Ale nad WoWem się zastanowię. Jeszcze parę tytułów mi zostało do sprawienia sobie.

Dzięki gram.pl, mam pomysł co już bym chciał na święta. :) I tak, to jest książka, którą chciałem już dawno, a o której zapomniałem.

Dnia 01.12.2012 o 20:07, Zgreed66 napisał:

Beczki mam, nawet jeszcze się nie zabrałem za czytanie xD

Ta książka jest niestety nudna. Sam ją kupiłem, krótko po premierze. Oczekiwałem fajnego podejścia do gier, rozwinięcia tematu, bo w końcu autor jest mniej więcej w moim wieku. Zawiodłem się. Nuda, nieprofesjonalizm (wybaczyłbym laikowi, ale komuś, kto pracuje w branży to już nie ;P) w pisaniu. Po prostu niestety słaba ta książka jeśli chcesz znać moje zdanie. Jeśli ją masz, to polecam sprzedać, bo przy czytaniu zmarnujesz czas. Lepiej wykorzystaj go na książką o WoW, którą już wspomniałeś. ;)

Nie wiem. Jestem w połowie. Jako, że ona ma ponad rok. Wydaje mi się, że warto będzie po nią sięgnąć za kilka lat. Już teraz wydaje mi się, że może być to szczególnie ciekawe pod względem zastanowienia się nad rolą gier jako medium (początkowe rozdziały). Zawsze można z kimś zestawić (nawet poszerzyć) swoje poglądy na temat gier ;)

Książkę WoWa widać warto kupić... Dla Ebooka Grzędowicza, który dystansuje Wichry Wojny pod każdym względem- zarówno wartości, jak i formy, treści i miodności.

Zaloguj się, aby obserwować