• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kryst90

Blizzard Authenticator

Pytanie

Witam! Mam pewne pytanie odnośnie tokenu blizzarda. Posiadam go od jakichś 2 lat ze względu na to ,że niestety podałem przy rejestracji błędne dane i z obawy przed hackowaniem kupiłem sobie token. Z tego co wyczytałem on po jakimś czasie przestaje działać i tutaj moje pytanie po jakim czasie i kiedy to się niestety stanie jak będę mógł się dostać do swojego konta żeby odpiąć token i np. podpiąć nowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

>ciach

Każdy token tego typu powinien mieć na obudowie napisaną datę ( miesiąc i rok ) wygaśnięcia. Sprawdź, czy ten Blizzardowy to ma.

Niestety na to drugie pytanie nie znam odpowiedzi. Może coś w FAQ''u jest na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2012 o 16:38, Piotrbov napisał:



Niestety ale nie ma nic co by wyglądało na datę jedynie klucz który się wpisuje aby powiązać token z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli masz smartfona lub tablet, to możesz ściągnąć token w wersji software. Po poprawnej instalacji i przypisaniu do konta generowany jest specjalny numer i hasło odzyskiwania. Zapisujesz je sobie gdzieś i w razie awarii telefonu (kradzież, aktualizacja oprogramowania, skleroza i wykasowanie tokena przed odpiciem itp. ;) ) możesz bez problemu przywrócić wszystko na podobnym/tym samym urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>

Tak wiem też o tym ale nie ufam za bardzo telefonom w takich sprawach a w ogóle mam fizyczny token i właśnie chcę się na jego temat dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio miałem problem z Authenticatorem w komórce. Musiałem go odpiąć, bo sprzedałem stary telefon i zapomniałem odblokować konta. Bez problemu odłączyłem tokena przy pomocy hasła wysłanego SMSem na komórkę. Jeżeli nie masz tej funkcji włączonej - polecam to zrobić.

Nie jestem pewien czy Authenticator ma datę ważności - nigdzie nie znalazłem takiej informacji, ale z tego co wyczytałem powinien działać do 7-miu lat (na tyle wystarcza mu bateria).

http://www.wowpedia.org/Battle.net_Authenticator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować