Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy gram.pl - pytajcie, chwalcie i zgłaszajcie problemy

302 postów w tym temacie

Podczepiam się pod narzekania, że nieczytelnie. Uklad strony wygląda jakby tworzony był pod telefony. No i też wyglada jakby była tworzona dla niedowidzących, jak zresztą ktoś już napisał. Ale pewnie będzie trzeba się przyzwyczaić, choc wcale bym nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się posypało - mam to samo na wszystkich konfiguracjach:
Opera 11.64 + Adblock
Opera 11.64 + Adblock wyłączony
FF 14.0.1

Moja opinia co do zmian: wizualnie bardzo na plus, bo jest naprawdę ładnie. Z kolei proporcjonalnie do poprawy wyglądu, na minus poleciała czytelność. Za duża czcionka, za duże obrazki, mało czytelne granice między sekcjami, zbyt kolorowo.... Trochę jak My Little Pony - tak generalnie :D

edit: O, a teraz działa. Hm...

20121204162039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 16:24, szypek26 napisał:

Coś się posypało - mam to samo na wszystkich konfiguracjach:
Opera 11.64 + Adblock
Opera 11.64 + Adblock wyłączony
FF 14.0.1

Moja opinia co do zmian: wizualnie bardzo na plus, bo jest naprawdę ładnie. Z kolei proporcjonalnie
do poprawy wyglądu, na minus poleciała czytelność. Za duża czcionka, za duże obrazki,
mało czytelne granice między sekcjami, zbyt kolorowo.... Trochę jak My Little Pony -
tak generalnie :D

edit: O, a teraz działa. Hm...


Potwierdzam: Opera ma nie raz problemy z załadowaniem całej zawartości i kończy wczytywanie na górnym pasku. U mnie pomaga dwukrotne odświeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro ale do chwalenia nie ma tu nic. Nieczytelna forma, za dużo ikon, wszystko wydaje się zrobione i zgrupowane na siłę, przypomina gry-online.pl.

Moja ocena BARDZO NEGATYWNA :(
Mieliście czytelny serwis, a teraz macie taki, że nie mam ochoty go czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oddamy wam starego dobrego gram !!!

A tak na poważnie błagam o wcześniej wygląd strony, jak coś nowego to kolorystykę można zmienić, ale wtedy było wszystko przejrzyste i wiadome dla wielu starych gramowiczów jak i tych nowych. Za duże to wszystko wg mnie jest i wiem, że mój głos się nie liczy, ale wyrażam swoją opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 16:24, szypek26 napisał:

Coś się posypało - mam to samo na wszystkich konfiguracjach:
Opera 11.64 + Adblock
Opera 11.64 + Adblock wyłączony

opera 12.11 x64 działa aż miło, i ogólnie Opera ma wbudowany system blokowania niechcianych treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 16:00, Miczkus napisał:

[119] - no, coś takiego dałoby się przeglądać!


Teraz trochę przypomina poprzedni wygląd. Jak dla mnie może być :)

20121204191613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:15, Laid_back napisał:

Cały czas poprawiamy, dopasowujemy i wygładzamy - do starej wersji nie wrócimy, a z nową
się za kilkanaście dni oswoicie :)


Tak swoją drogą to ta sekcja "nie przegap" jest tak faktycznie z pupy wzięta - wciśnięta na siłę kiszka, może lepiej byłoby ją przesunąć gdzieś niżej, żeby dało się ją normalnie czytać. Poza tym - kiedy można się spodziewać zmian w reszcie serwisu? Bo obecnie to wygląda trochę jak falstart - nowa strona główna i newsy, a reszta kompletnie do tego nie pasująca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:15, Laid_back napisał:

Cały czas poprawiamy, dopasowujemy i wygładzamy - do starej wersji nie wrócimy, a z nową
się za kilkanaście dni oswoicie :)


Nie bądź tego taki pewien ;) Czemu mówisz nie w swoim imieniu?

I jak już naprawdę musi być ten layout to zmieńcie, tak, żeby od samego włączenia strony było widać newsy, a nie, po przejściu przez to co "polecacie" i podstawowe reklamy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:15, Laid_back napisał:

Cały czas poprawiamy, dopasowujemy i wygładzamy - do starej wersji nie wrócimy, a z nową
się za kilkanaście dni oswoicie :)

to sobie bedziecie sami ja czytali :) gram nie jest portalem jedynym. nie bede sie meczył z tym shitem. na telefonie tez nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:15, Laid_back napisał:

Cały czas poprawiamy, dopasowujemy i wygładzamy - do starej wersji nie wrócimy,
a z nową się za kilkanaście dni oswoicie :)

A czy były przeprowadzane jakieś badania focusowe w sprawie nowego wyglądu? Kto je robił, jeśli takowe były? Dziękuję z góry za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:15, Laid_back napisał:

Cały czas poprawiamy, dopasowujemy i wygładzamy - do starej wersji nie wrócimy, a z nową
się za kilkanaście dni oswoicie :)

jeszcze jedno. Komuna minęła. Teraz to klient jest ważniejszy...

z całym szasunkiem dla autora layoutu bo na pewno sie bardzo napracował przy stronie, ale wygląda to jak chinski bubel, gdzie jest kontrola jakości w tej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:55, junioorelak napisał:

jeszcze jedno. Komuna minęła. Teraz to klient jest ważniejszy...


Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
Tomek N.

No chyba, że oglądalność spadnie, a przez to i dochody z reklam. W myśl maksymy ''pieniądz nasz pan''. To nasza jedyna broń - nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować