Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy gram.pl - pytajcie, chwalcie i zgłaszajcie problemy

302 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że tak naprawdę ciężko jest mi teraz ogarnąć grama po krótkim czasie niebytu w necie. Z jednej strony strona wejściowa jest super zrobiona, ale jak mnie wrzuca na stare forum i tak dalej to trochę czuję się zmieszany. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia będzie jak na razie do momentu końca remontu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa główna trochę bez duszy i naćkane na niej strasznie. Osobiście się gubię i nie zachęca mnie ona do przeczytania czegokolwiek. Powiem więcej zniechęca mnie do przeglądania portalu. Ot moja opinia. Mam nadzieję że krytyka zostanie przyjęta konstruktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można w jakiś sposób dodać do listy zamówień wszystkie te zamówienia, które zostały złożone przed założeniem konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ogólnie bardzo miłe dla oka zmiany na głownej stronie, powiązanie z serwsami FB ;) , ale czmu już gdy kliknę na wszytkie newsy to jest stary wygląd :/ to już ładnie nie wygląda. Narazie jest 6/10 za dobre chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podczas tworzenia wpisu dodawać do niego zdjęć na gramsajt. Mogę przerzucić bezpośrednio z pulpitu przesuwając obrazek, ale wtedy go nawet nie moge zeskalować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że mimo początkowego sceptycyzmu przywykłem do nowego gramu. Powiem za to o czymś czego brakowało mi tu od zawsze. Chcę wyszukać recenzję konkretnej gry. I co? Problem po zbóju. Jeśli wpiszę w głównej wyszukiwarce tytuł gry, wyskoczy mi centezylion artykułów i szukanie recenzji często sporo zajmuje. Nie daj Bóg jak nazwa gry jest kilkuwyrazowa, a już prawdziwa masakra jest jeśli zawiera jakieś "of" "z" lub coś podobnego. Na górze nowej strony pod guzikiem "informacje" można kliknąć "recenzje" a następnie "wyświetl wszystkie artykuły z tej kategorii". Idealnie byłoby, gdybym będąc w kategorii "recenzje" mógł wyszukać tę która mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, nowy portal przypadł mi do gustu :) Przyjemna oprawa graficzna, wyszczególnione najważniejsze tematy, jest OK. Poza tym podział na społeczność, aktualności itd. to duże ułatwienie np. dla nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko zaglądam na gram.pl, ale jeśli strona będzie tak działać na Operze, to nei będę zaglądał wcale. Co to za potworek? Przewijanie rwie, wszystko sie wiesza, optymalizowaliście to pod IE, Chrome czy Foxa?

Inną rzeczą jest to, zę nei rozumiem trendu uaktualniania częściami. No, chyba ze całościowe uziemiło by serwis, ale przecież nei chodzi o to, że ktoś sobie poklika na głównej, i jak sie nie spodoba i feedback będzie negatywny, to cos zmienicie. Wydaliście pewnie kupę kasy na to coś i zostanie z nami/wami czy to sie komuś spodoba, czy nie.

Tak, też nie znoszę nowego trndu projektowania stron "wszystkiego nasrane bez ładu i skłądu, dzieci z ADHD sie ucieszą", ale inna sprawa, zę gram taki był, więc niewiele się zmieniło... Wróć - mozę nawet jest nieco jaśniej. Na pewno jest ładnie - mnie tam fakt śmierdzenia CDA nie przeszkadza, stylistyka bardzo mi pasuje, bo nawet jeśli śmierdzi cDA, to tym sprzed wieeeelu lat. Graficznie - fajnie, dla mnei nawet na tyle, ze może zaglądałbym częściej... Pod względem usability - w sumie jak do tej pory i na każdej dużej stronie, GOLa w kwestii burdelu pobić obecnie ciężko (tylko w Ameryce to umieją - patrz IGN). Ale zróbcie cos z działąneim pod Operą,na Boga. Ja wiem, bryzdka przeglądarka, na swicie mało userów, w Polsce tylko więcej wywrotowców, silnik się krzywi na wszelkie głupoty i wynalazki i nei banglają wynalazki działajace pod Chrome, ale... liczę na was. Swego czasu czytałem tu newsy, potem jakoś odwykłem, a teraz widzę, ze jakby mniej ubogo, więc moze bym chętnie wrócił?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej negatywnych opinii, niż pozytywnych. Ciekawe czy wpłynie to na wygląd serwisu...
Jak dla mnie nowa wersja nadaje się do kosza. Osobiscie rezygnuję z odwiedzin - szkoda mi czasu na "dokopywanie się" do treści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 23:16, Herr_Pietrus napisał:

Ostatnio rzadko zaglądam na gram.pl, ale jeśli strona będzie tak działać na Operze, to
nei będę zaglądał wcale. Co to za potworek? Przewijanie rwie, wszystko sie wiesza, optymalizowaliście
to pod IE, Chrome czy Foxa?


Zobacz, czy masz wszystko w porządku z Operą. Ja nic takiego nie przyuważyłem.
PS. Czasami Opera ma odpały i nieprawidłowo renderuje strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zgłosić problem z odświeżaniem strony. Tzn jak mam otwarty gram i go odświeżę to pierwsze odświeżenie zawsze daje białą stronę dopiero drugie powoduje wyświetlenie się strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 10:28, Fang napisał:

Chciałem zgłosić problem z odświeżaniem strony. Tzn jak mam otwarty gram i go odświeżę
to pierwsze odświeżenie zawsze daje białą stronę dopiero drugie powoduje wyświetlenie
się strony.


Hmm.. standardowo spróbuj wyczyścic pamieć podręczną, czy zrobić test na innej przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 23:16, Herr_Pietrus napisał:

Ostatnio rzadko zaglądam na gram.pl, ale jeśli strona będzie tak działać na Operze, to
nei będę zaglądał wcale. Co to za potworek? Przewijanie rwie, wszystko sie wiesza, optymalizowaliście
to pod IE, Chrome czy Foxa?


Pod Operą nowy gram faktycznie działa zdecydowanie gorzej niż poprzednia wersja. U mnie połowicznie pomogło wyczyszczenie wszystkich cookies dotyczących gramu. Strona nie zacina się już podczas pierwszego ładowania ale szybkość działania nadal pozostawia wiele do życzenia. Prawdopodobnie wynika to z tego, że nowy layout został oparty o HTML5 oraz CSS3 i nie zoptymalizowany pod Operę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd gram całkiem ok. Ale ja zawsze marzyłem aby na forum wprowadzić system reputacji lub coś w tym stylu. Powiedzmy że komuś podoba się nasz post i wciska odpowiedni przycisk i daje nam pkt reputacji itp. Ktoś komuś pomógł i za to leci punkt reputacji. Fajnie by było. Co na to ekipa gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 11:43, Boguslav4 napisał:

> Kiedy przechodzę z tej pięknej , nowej , całkowicie zachwycającej strony do forum
....
> czar pryska .
> Czy możecie zrobić totalny lifting, a nie taki na pół gwizdka.

Tylko nie to. :P Moim zdaniem forum gram.pl jest obecnie jednym z bardziej czytelnych
for.


Tu nie chodzi o czytelnośc, tylko o spójnośc graficzną .Bardzo lubię to forum, ale jestem wrażliwa na słowa.
Kiedy piszą "nowy gram .pl" to rozumiem, że CAŁY gram.pl jest w jakimś stopniu nowszy, a forum praktycznie się nie zmieniło. Mogliby chociaż dopasowac kolorystykę forum do wyglądu nowej strony i to w zupełności by wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości, byśmy na raz zrobili wszystko - to jest niewykonalne. Projektowanie i wdrażanie strony głównej z artykułami, to jest wiele miesięcy pracy. Na wszystko przyjdzie pora :). Kolorystyka forum jest zresztą różna - do wyboru jest biała i czarna skórka oraz tapety, dostępne w sekcji Ustawienia na dole forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować