Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy gram.pl - pytajcie, chwalcie i zgłaszajcie problemy

302 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2012 o 03:58, Flurry napisał:

Hejterów tu nie brak widzę :P . Mi się podoba ;)

Ludzie zawsze wszystko hejtują, każdy update, każda zmiana == hejt. Na szczęście człowiek szybko się uczy być ponad to, bo nikt mu nie odbierze tego ile pracy w to włożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 10:39, Godlike87 napisał:

Ja to sie nie umiem póki co odnaleźć w dziale recenzje klikam na to i ukazuje mi się
grafika z 5 najnowszymi recenzjami a jak się dobrać do reszty?


Informacje -> Recenzje _> Zobacz wszystkie. Natomiast masz rację, że z poziomu spotów nie ma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowna strona wygląda lepiej przy 23 calach, a jak obrcę ekran o 90 stopni to dopiero da się z niej korzystać :s Na laptopie 19 cali baaardzo żle.
Gry nie są już robione na stare windowsy, strony internetowe na małe monitory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem wielkości to na laptopie 15,6" kiedy zmniejszę w przeglądarce widok do ok. 75% strona prezentuje się lepiej. Na monitorze 23" bez pomniejszania wygląda ok, choć lekkie zmniejszenie też wtedy nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla zdolnej ekipy nowych programistów/grafików. Widać tu naprawdę kawał świetlej roboty.
A widziałem już nie mało i wiem, jak nie raz trudno jest dostosować kod do poprawnego wyświetlania,
optymalnego układu. A układ jest przemyślany, bez udziwnień. Przyjazdy wygląd i ciekawy kontent.

Jedyne co bym poprawił/ dodał - to w górnym dziale "polecamy" dodałbym linki do podstron (bullety,cyfry) jeśli tego będzie więcej, a przydało by się więcej (z tygodnia/m-ca). Nie każdy odwiedza stronę codziennie, ale jak już, to czasem dobrze jest poczytać o tym co było.

Co o tym myślicie ?

ps. tylko nie wiem czemu mój avatar przepadł z serwera ( http://www.gram.pl/upl/usr/12519/avatar_big.gif)

20121206154451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam tą strona juz paru ładnych lat. Moze to przyzwyczajenie ale nowy uklad mi sie nie podoba, za mało czytelny ,zbyt duzo tego wszystkiego na jednej stronie i ja osobiście się gubię w tym wszystkim. Mam nadzieje ze sie przyzwyczaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa z Internet Explorer 8. Nie moge wogle wejść na strone. Wyskakuje komunikat " Serwer kreacja-repo.gram.pl w lokalizacji Developers only :) wymaga nazwy użytkownika i hasła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd głównej strony Gramu naprawdę mi się podoba. Nie jestem zwolennikiem tak rewolucyjnych zmian, a nawet jestem ich przeciwnikiem, ale w tym wypadku wszystko poszło w bardzo dobrym kierunku. Nawigowanie po stronie nie sprawia specjalnych trudności, wszystko jest czytelne. Oby tak dalej! Do poprawy jest jedynie ta czcionka, która wygląda raczej niewyraźnie.

20121207000359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"chwalcie" ?

Nowy gram.pl to nieczytelna tragedia i kolejny przykład serwisu zmieniającego wygląd na gigantyczne i chaotycznie porozrzucane panele i kolumny do nieskończonego scrollowania w dół, gdzie znalezienie czegokolwiek co nie jest promowane gigantycznym obrazkiem graniczy z cudem...

Może i jestem w mniejszości, ale gdy widzę takie coś to automatycznie wyłączam stronę i nie zawracam sobie głowy jakimkolwiek szperaniem. Czy to jakaś moda? Jakiś cel się za tym kryje? Nie wiem, przystosowanie witryny do tabletów, czy jak? Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że coraz więcej serwisów idzie w tym kierunku, co mnie osobiście niezmiernie odrzuca.

Żegnaj gram.pl. Może czasem jeszcze wpadnę, ale newsy i artykuły to ja sobie poczytam na bardziej przejżystych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla wykonanej pracy - dla mnie to jeden wielki bałagan. Nie widac tu nic poza chęcią nawiązania do nowych trendów (Windows 8?!). To jest interfejs na blog a nie na portal!!! Czytelność i intuicyjność ZEROWA... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 02:21, Mathias_PL napisał:

Z całym szacunkiem dla wykonanej pracy - dla mnie to jeden wielki bałagan. Nie widac
tu nic poza chęcią nawiązania do nowych trendów (Windows 8?!). To jest interfejs na blog
a nie na portal!!! Czytelność i intuicyjność ZEROWA... :(

Przyzwyczaisz się ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja "Odpowiedz" w artykułach newsa . Działa prawdopodobnie niepoprawnie - tzn. Osoba nie zostaje powiadomiona o odpowiedzi. Typografia odpowiedzi jest taka sama jak osoba która piszę. Chyba dobrze się wyraziłem i zostałem zrozumiany :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 00:04, Gumisiek2 napisał:

Oby tak dalej! Do poprawy jest jedynie ta czcionka, która wygląda raczej niewyraźnie.


Na każdej przeglądarce jest różnica pomiędzy wyraźnością typografi . Na Chromie wszystko wygląda miodowo , a czcionki są ładnie wygładzone :) W tym przypadku jest to CHYBA ''proxima-nova'' - jest to pewnie font face który odczytuje czcionkę z serwera.

Mogę poradzić pogrzebanie w opcjach przeglądarki wyświetlania tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować